Споделете 49- пиянството на един форум!

  • 21 755
  • 1 049
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: X
Бу, да не си в депресия?
Анджи, в Замундата има Фотошоп с крак.

# 1 006
  • Мнения: 1 992
Анджи виж тук

# 1 007
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
ДеЩо, не се ли усещаш, че звучи инфантилно да употребиш думата празник по повод на годишнината от обесването на В. Левски. Съжалявам, но на мен ми прозвуча като фиеста, едва ли не.

# 1 008
  • Мнения: 2 792
Дещо каза това:
Честит вчерашен, но официално днешен празник. На не знам колко години от обесването на Левски. Гледах Пламен Митев по ТВ, винаги ми пълни душата тоз човек, ей сега бих отишла пак на негова лекция или дори на изпит.
   и изхождайки и от това:
празник- 1. Установен от държавната власт ден, в който не се работи, неприсъствен ден.
2. ден, в който се чества някое събитие или светец- Национален празник, местен народен празник, семеен празник, коледни празници, празник на победата
3. ден на радост, веселие, тържество

 и от линка:  за официалните празници и от всички други обяснения, които дори не мислех, че е нужно да правя, вероятно съм те разбрала погрешно.

# 1 009
  • Мнения: X
Споделям нещо, което току що научих. Дано да не ви се налага да го използвате, но все си мисля, че е полезно инфо.  Wink

"Какво да правиш ако ти откраднат мобилния? Търговците на мобилни крият тази информация, за да може крадецът да ползва телефона и да консумира услуги, а жертвата на кражбата да си купи нов апарат и също да консумира услуги.

Трябва да намериш серийния номер на телефонния апарат. За да го направиш, просто маркирай *#06#, БЕЗ ДА ИЗБИРАШ, и на екрана ще се появи серийният номер на телефонния ти апарат.

Запиши си този номер и го запази на сигурно място. В случай че ти откраднат мобилния, обади се твоя мобилен оператор и му дай този номер. Това ще позволи телефонът да бъде блокиран напълно, дори и крадецът да смени СИМ-картата.

Вероятно никога няма да си върнеш този апарат, но поне ще си сигурен, ч крадецът никога няма да може да го използва.
НАЙ-ВАЖНОТО в случая е, че ако всички знаеха тази хитринка, кражбата на мобилни телефони щеше да е безполезна

Така че изпрати това съобщение на всички товои познати. И не забравяй да си запишеш на сигурно място серийния номер."

# 1 010
  • Мнения: 4 586



Тони С.,
все пак излязоха повече страници от темата за Куркински.

И на мен така ми звучи. Какво празнуваме днес?
-Обесването на Левски. Наздраве!

# 1 011
  • Мнения: 2 550
Аз съм утре на подстрижка. Все още се чудя дали да отрежа 15 см от много дългата си коса.

И да се оплача, че фотошопа ми ще спре, уж го кракнах, а сега ми дава 2 дни срок да го регистрирам със сериен номер, а аз нямам генератор  Sad

cs 3 ли?
и при мен стана така...
преинсталирах и кракнах, ама си сложих и cs2, че не се знае дали пак няма да ми даде 30 дни трайъл
Simple Smile

# 1 012
  • Мнения: 5 026
Споделям,че съм на работа, а детето ми е болно в къщи. Мноого ми е тъпо!

# 1 013
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Празник и честване са две различни думи. За да ги има, значи трябва да се употребяват по различен повод. Никакъв празник не е нито обесването на Левски, нито смъртта на Ботев на 2 юни. Честваме годишнини от гибелта им. Отдаваме им почит.

# 1 014
  • в Низината
  • Мнения: 705
Етиа, честита годишнина на родителите ти!   bouquet

Споделям още една безсънна нощ...

Анджелина, открежи я! Какво пък - ще порасне пак. А и промяна в имиджа отвреме навреме никак не е зле за самочувствието.

# 1 015
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Естествено, че се подстригах Grinning
Не съм в депресия, просто нося по-дълга коса вече 5-6 години и ми омръзна. Пък и късо ми отива Grinning Някъде по пътя ще я направя червена, но да видим.

# 1 016
  • Мнения: 2 891
Рових си за нов аватар и намерих това. Вълчо ми се струва или върколашко.

# 1 017
  • на село
  • Мнения: 3 965
Този път ви прочетох от снощи до сега  Grinning.
За аватарите, аз не го сменям чак толкова често, на 2-3 месеца, че и по -рядко.

okocha - това, малко страховито.

И аз като Бу се подстригвам често и сменям прически, определено съм почитателка на късите такива, винаги ме кефи жена с добре подстригана къса коса.

# 1 018
  • Мнения: 2 891
Късата коса предполага повече грижи и е добро "оправдание", за да отделяш често време и пари за фризьор.


okocha - това, малко страховито.


Нещо ме е докопала предпролетната депресия  Mr. Green

# 1 019
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
джей джей, в моя вариант късата коса, когато нямаш желание за грижи и прочее (или не умееш, като мен, да стилизираш), е с дължина около 0,8-1 см Grinning Няма грешка.

Общи условия

Активация на акаунт