Въпрос към модераторите и администраторите!

  • 75 429
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 862
Извинявам се, но ми се скапа връзката на нета и публикувах 2 пъти една и съща нова тема във Бъдеши и настоящи майки, казва се "Какво правите бурканчетата от детски пюрета?" Не знаех как да ви информирам по друг начин. Извинявам се още веднъж.

# 61
Вече няколко дни получавам празни съобщения на ел. пощата ми и не мога да активирам акаунта. Опитвам се да се регистрирам и продължава нищо да не става.

# 62
  • Мнения: 7 821
Вече няколко дни получавам празни съобщения на ел. пощата ми и не мога да активирам акаунта. Опитвам се да се регистрирам и продължава нищо да не става.
Активирах акаута, може да везете с паролата си.

# 63
  • София
  • Мнения: 426
къде ми изчезна темата от клюкарника която публикувах преди малко за клуб супер бебе на памперс

# 64
  • Мнения: 4 390
Изтрита е.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 3 055
къде ми изчезна темата от клюкарника която публикувах преди малко за клуб супер бебе на памперс
Изтрита е от мен и смятам, че сте наясно защо.

# 66
  • София
  • Мнения: 426

Изтрита е от мен и смятам, че сте наясно защо.
[/quote]


не не съм на ясно

# 67
  • Мнения: 545
попитаЙ УЧТИВО на ЛС тати.


Цитат
Изтрита е от мен и смятам, че сте наясно защо.


не не съм на ясно

# 68
  • Мнения: 4 972
При мен от няколко дни се появи следният проблем. Пускам темичките на набор 2003. Давам линкове към старите темички. Линкът към последната не ми се появява в мнението. Като си дам "цитат" там се вижда, но после пак не излиза в мнението. След това модератор добави нови хора в списъчето, но аз не виждам поправките и ми излиза, че последната редакция е моя. Датата и часът са актуални. И последно - при получаване на съобщение - да отворя ли нова страница, аз казвам ДА, но нова страница не се отваря.
Това е така от няколко дни, преди това всичко си беше наред. Дано съм била ясна. Hug

# 69
  • Мнения: 7 821
Бети, почисти си кеша. Има закована тема как се прави.

# 70
  • Мнения: 4 972
Почистих го според указанията. Дори промених settings от automatically на every time... Но проблемът ми продължава да си стои.

# 71
  • Мнения: 317
Здравейте!
Имам въпрос, по-точно предложение към модераторите. Извинявам се предварително, ако се повтарям.....
Възможно ли е да сложите на всяка страница отдолу бутон " В началото", нали разбирате....като изчетеш цяла страница, ако искаш да се връщаш към главата на страницата и така по-лесно да стигаш до главните менюта и нови публикации  Peace

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
В края на всяка страница има надпис " форуми бг-мамма" като цънкеш там и отиваш на главното меню.

# 73
Zdraveite, opitvam se da se registriram vyv Foruma na BG mama, no uvi... Izpisva mi, che e-mail-a mi se izpolzva ot drug potrebitel!!! Kak e vyzmojno tova??? Az nqmam spomeni da sym se registrirala, ta pocti 1000% sym sigurna, che ne sym Imam fobiq ot forumi i dosega ne mi se e nalagalo da se registriram. No vse pak mi se naloji i ... kakvo pravim sega?
Opitah se da pisha e-mail na Mariq Kuzmanova
Извинете ме за латиницата до сега: Та опитах да пиша мейл на г-жа Кузманова, така бях насочена по телефона. Дали, обаче съм писала на правилния мейл, не знам. Затова пиша и на Вас, много моля за бърза реакция от Ваша страна. Не ми е много комфортно да си мисля, че някой ползва личния ми мейл!!!
Благодаря за разбирането предварително. Тел за връзка

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 17:51 от T3-M4

# 74
  • Мнения: 545
Изтривам телефоните ти. Виж си пощата (не, никой не ти използва мейла, ти успешно си се регистрирала.).

еди

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 17:57 от T3-M4

Общи условия

Активация на акаунт