Въпрос към модераторите и администраторите!

  • 75 421
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 9 973
посещавам форума от 2г.,но така и не разбрах как се влиза като гост Blush
Би ли ми разяснил някой?
По принцип не ми трябва,но нали съм жена-любопитно ми е Mr. Green

# 976
  • Мнения: 4 586
Кликваш на - горе вдясно в редицата лентички и си вече гост. Никакви предимства няма, само дето можеш да публикуваш мнения, необвързани с имиджа на ника, който си създала. И то не във всички подфоруми можеш да пишеш като гост.

# 977
  • Мнения: 9 973
Вълчо   bouquet аз питам просто защото аз като вляза във форума на фолксваген и не мога да вляза като гост,а да се регистрирам  Close ...за да ползвам една търсачка да речем.Вече ще го имам в предвид Peace

# 978
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте,сигурно е писано вече,но една позната ме помоли да попитам какъв може да е проблема с логването и ,от вчера вечерта изобщо не може да влезне във форума на БГ-мамма, ника и е Gali80 . Благодарим предварително  Hug

# 979
  • Мнения: 3 154
Какво значи "не може да влезе"? Какво й изписва, когато се опита да се логне?

# 980
  • Варна
  • Мнения: 858
Какво значи "не може да влезе"? Какво й изписва, когато се опита да се логне?

Ами пишело и    Грешка! Съжалявам, Gali80, достъпът до този форум ти е забранен!
пуберия

# 981
  • Мнения: 6 362
Грешка! Съжалявам, Gali80, достъпът до този форум ти е забранен!
пуберия

Това 100% сигурно ли е?
Търсих в забраните, но забрана с такава причина няма.
Най-близката по причина забрана е "пуберии (линкове към сайтове)", но няма повод тази забрана да я засяга.

Може ли да цитирате абсолютно точно грешката или потребителката да ми пише на mamma at bg-mamma.com (at заменете с @)?

# 982
  • Варна
  • Мнения: 858
Грешка! Съжалявам, Gali80, достъпът до този форум ти е забранен!
пуберия

Това 100% сигурно ли е?
Търсих в забраните, но забрана с такава причина няма.
Най-близката по причина забрана е "пуберии (линкове към сайтове)", но няма повод тази забрана да я засяга.

Може ли да цитирате абсолютно точно грешката или потребителката да ми пише на mamma at bg-mamma.com (at заменете с @)?

Ами така ми е написала че и пише. Благодаря все пак, писах и да ти пише лично ако иска.

# 983
  • космополитно
  • Мнения: 941
Докато пиша мнение по тема, често ми изтича времето. Опитвам се отново да се регистрирам през исканите: име;мейл и код, но с червено ми изписва (перифразирам): "посоченото от вас име е заето!?" Зщо така? newsm78

# 984
  • Мнения: 6 362
Когато се логвате във форума, укажете да системата да запомня логването за по-дълъг период от време.
Ако само Вие ползвате компютъра, може да укажете "запомни име и парола завинаги".
Не е нужна нова регистрация, а и въпросните полета не са за регистрация, а за писане като гост. Системата не позволява гости да избират за име, от което пишат, имена на вече регистрирани потребители - в случая, вашето.

# 985
  • Мнения: 2 211

Защо не мога да си прочета от профила стари мнения от преди 28.09.2006 г.?

# 986
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Защото са в архива най-вероятно...или в изтрити теми.

# 987
  • Мнения: 2 211
Защото са в архива най-вероятно...или в изтрити теми.

Толкова много изтрити теми...?

# 988
  • Мнения: 4 586
Логическо или. Или изтрити, или архивирани, или и двете. Някои изтрити, някои архивирани.

# 989
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Защото са в архива най-вероятно...или в изтрити теми.

Толкова много изтрити теми...?
Хехе нямаш представа колко теми на ден се трият /безсмислени/.
Казах или архив или изтрити....или и двете Crazy

Общи условия

Активация на акаунт