Скъпи,боли ме главата...

  • 4 129
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829


по темата --като не ми се прави--директно му казвам,не измислям оправдания.

# 16
  • Мнения: 5 647
Повече от ясно е, че рядко се случва да откажем секс на мъжете си.

Е, чак пък рядко.  Mr. Green Като не съм в настроение и не ми се прави секс, отказвам директно.

# 17
  • Мнения: 2 891
Да, бе, понеже ако всеки път му пускам, това ще ми спести грижи с любовницата  Whistling

Може да съм малка, но вече знам, че такава рано или късно ще има. Само се надявам да не и щукне мухата да се свързва с мен. с милото съм се разбрала да не допуска да се занимавам с такива неща. Това, което не знам не съществува!

# 18
  • Мнения: 4 733
Това, което не знам не съществува!
Скоро с приятелка си говорихме по темата. Як самоконтрол се иска за да не искаш да знаеш, макар и по мое мнение това да е най-здравословния вариант.

# 19
  • Мнения: 3 447
Ако усетя, че нещата отиват натам, гледам да се изпокараме и да му мине мерака  Flutter
Казвам, че не ми се иска, много ясно. И през ум не би ми минало да се оправдавам с козметичка. Нито пък би ме спряло, ако искам.

# 20
  • Мнения: 2 891
Кас, аз не го проверявам. Разбрахме се (още преди да се сгодим) да постъпва умно и да не ме кара да се съмнявам изобщо, защото съмнението е началото на края. Щом имаш дупе да кръшкаш, трябва и да си наясно как ще го правиш  Twisted Evil Усети ли се, ясно е на всички до какво се стига.

п.п. Правилата важат със същата сила и за мен.

# 21
  • Мнения: 2 070
"Топло ми е"  Laughing  Crazy Да подчертая, че не аз се оправдавам така, но ме развесели.


Пък аз - студено ми е.
Бе аз направо си казвам - не ми се прави сега.

# 22
  • Мнения: 4 300
Глава ме боли три пъти в годината. Не се оправдавам с нея, нито с други подобни.

# 23
  • Мнения: 42
Ако искам да се измъкна и аз нещо го обръщам на скандал, ама не всеки път. Колкото и да не ми се прави, повечето пъти не се пък дърпам много. Не е честно само когато аз искам.

# 24
  • Мнения: 4 733
 А мъжете по какъв начин отказват? С умора от работа ли?

# 25
  • Мнения: 2 070
Те пък това с козметичката като ще го приемат за сериозен аргумент... По-скоро да се върже за главата.
Аз отказвам с умора или изнервеност или със - студено ми е, обаче подлежа на обработка в тия случаи.

# 26
  • Мнения: 2 196
Повече от ясно е, че рядко се случва да откажем секс на мъжете си.
Е, чак пък рядко.  Mr. Green Като не съм в настроение и не ми се прави секс, отказвам директно.
Обаче пък когато и това не свърши работа,поглеждам хвърления чорап/тениска/панталон до леглото /или нейде там по пода/,повдигам висоооко едната вежда и питам ''на това там ли му е мястото'',отговаря ми се '''добре дееее,ще го махна от там'''.Аз обаче питам ''и кога ще го поместиш'', следва едно тежко ''уфффф''.Тук вече включвам кратка реч,която  в общи линии започва с ''омръзна ми да повтарям едно и също....'' и завършва с плахи опити на съпружеското тяло да се изниже незабелязано от стаята.
 Обаче препоръчвам да се използва рядко,защото бързо схващат опита за манипулация. Laughing

# 27
  • Мнения: 3 447
А мъжете по какъв начин отказват? С умора от работа ли?
Също с козметичката, да живей метросексуалността  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 733
Също с козметичката
В смисъл, че може козметичката да е преварила благоверната ли? Те това се казва отговор с двойна употреба Mr. Green

# 29
  • Мнения: 19 302


Знае се, че всеки отказ за секс води до любовници. Blush Ако пускаш всеки път, когато ти поискат, няма как да се случи този дзвер... любовницата. Grinning

аз също му отказвам като нямам желание,понякога с оправдание,понякога директно.ако ще да си търси любовница.аз не съм само обект на задоволяване нечии физически нужди.

Общи условия

Активация на акаунт