Пазарували ли сте от bebe.com ?

  • 3 754
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 149
Хубави неща има Party

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 БУБА, а размерите на дънките как са...
и можеш ли да видиш на някой етикет къде са произведени...че много ме заинтригува това   bouquet

# 17
  • NY
  • Мнения: 209
ето тук можеш да си отговориш на въпросите за мита и такси

http://www.internationalcheckout.com/cs.php#

да допълня......като нов потребител имаш право на безплатна доставка ,но само в рамките на сащ  при условие покупките да са на стойност  150$ и нагоре..........интернешанъл безплатен шипинг  няма

ако имаш възможност си пращай покупките на щатски адрес и някой да ти ги донесе като пътува до бг

имам някакви тениски на бебе и сега ги погледнах къде са произведени....има и произведени в китай, така че ако има проблем с внос на китайски стоки мнението ми е .... не си заслужава изобщо доставка до бг

за качеството на дрехите ... за сравнително ниската си цена е ок/ не коментирам стилът им/

за размерите....под обяснението за конкретна дрешка има Size Chart .Мерките са в инчове ,един инч е равен на 2,5 см.Правиш си сметката и си намираш на горният ред размера. Дънките и панталоните в зависимост дължината на крачолите се делят и на P /pettite/ ,R / regular/, T /tall/....има картинка на която е показано как се мери

дано съм била полезна с инфото

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 22:47 от Eklere

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мен ме интересува дали има някакво разминаване за конкретната марка...принципно мога и аз да си намеря таблици с адреси, номерации и всякаква информация...затова питам БУБА, защото тя има дрехи от тази марка и може да ми каже аз тука нося 24 номер дънки и ми пасват еди кой си номер от bebe...и за етикета, защото съм малко запозната с нещата на Victoria's secret затова, че има произведени в Китай и исках да видя на bebe къде им е производството  Peace

# 19
  • Мнения: 14 490
като отвориш страницата на бебе със съответната дреха - там има описание на артикула, и пише или "imported" или "made in usa"
костюмът, който аз имам оттам, пише, че  е произведен в щатите.

# 20
  • Мнения: 483
Знам , че Bebe са обличали героинята на Ева Лонгория в Desperate Housewives, т.е. Габи, а в сериалчето тя наистина носи много сладки тоалетчета.

# 21
  • Мнения: 451
мен ме интересува дали има някакво разминаване за конкретната марка...принципно мога и аз да си намеря таблици с адреси, номерации и всякаква информация...затова питам БУБА, защото тя има дрехи от тази марка и може да ми каже аз тука нося 24 номер дънки и ми пасват еди кой си номер от bebe...и за етикета, защото съм малко запозната с нещата на Victoria's secret затова, че има произведени в Китай и исках да видя на bebe къде им е производството  Peace

за производството - на мен половината гардероб ми от bebe и абсолютно всичко е произведено в USA, сравнително малка част от нещата им се произвежда другаде, затова не съм и поглеждала къде точно...
Но доставката им е много скъпа...някъде бях писала, че пробвахда видя колко ще излезе за две неща на стойност малко под $ 130 и доставката им излезе $ 91...Ужас според мен, не си заслужава, качеството на дрехите не е чааак толкова специално Peace

# 22
  • Мнения: 451
Знам , че Bebe са обличали героинята на Ева Лонгория в Desperate Housewives, т.е. Габи, а в сериалчето тя наистина носи много сладки тоалетчета.
Мда, тя е рекламно лице на спортната им линия

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
EMPRЕSS, благодаря ти...ако е така значи наистина няма смисъл... Peace

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 222
Защо не си пазарувате чрез BGShopper, става много бързо и лесно а и хората са много мили и коректни.Аз си купувам чрез тях и от Бебе и от Виктория Сикрет

# 25
  • Мнения: 5 622


за производството - на мен половината гардероб ми от bebe и абсолютно всичко е произведено в USA, сравнително малка част от нещата им се произвежда другаде, затова не съм и поглеждала къде точно...
Но доставката им е много скъпа...някъде бях писала, че пробвахда видя колко ще излезе за две неща на стойност малко под $ 130 и доставката им излезе $ 91...Ужас според мен, не си заслужава, качеството на дрехите не е чааак толкова специално Peace

Е, какво трябва да му е толкова специалното? Качеството си е качество..Марката си е марка..

Не са шити със златни конци, ако питате това  Mr. Green

Фактът, че половината гардероб на EMPRЕSS е от бебе, говори сам по себе си  Wink

Някой пита по-горе за дънки- нямам техни дънки, не мога да кажа.

По принцип таблиците с номерацията, им, обаче са много точни. Моите дрехи от БЕБЕ са номер S. Така ме определят и в таблицата си, значи са коректни мерките им  Peace

# 26
  • Мнения: 451
Фактът, че половината гардероб на EMPRЕSS е от бебе, говори сам по себе си  Wink

Пффффффффф тва пък кво беше...

Бтв не се чете Бебе Laughing

# 27
  • Мнения: 5 622
Ми кво може да значи, освен, че са хубави. Що, ти да не би да искаш да кажеш, че гардеробът ти е пълен с боклуци?  Wink

Аз лично щом купувам нещо , значи го смятам за хубаво и качествено, то е ясно  Wink

Аз като съм питала в магазина им в Америка, как се чете аджеба, ми казаха, точно БЕБЕ  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 451
Случва се понякога и продавачките да грешат името  на марката, а може и ти да не си чула правилно Peace

Аз ги купувам, защото за сравнително ниските си цени са перфектно ориентирани към тенденциите(понеже си копират моделите почти изцяло от дизайнерските колекции, тоест - евтини копия на висшата мода и точно това ги прави толкова харесвани) и ми се вместват в ученическия бюджет Laughing На такива цени трудно можеш да намериш нещо толкова добре изглеждащо, но в никакъв случай не избиват $ 91 доставка - аз ако трябваше да плащам толкова, никога нямаше да ги купувам, за комбинираната с доставката цена можеш да си вземеш нещо дизайнерско( от shopbop примерно - не знам дали доставят до Бг), което със сигурност ще си заслужава повече.В смисъл цените им са прекалено надути и се базират на хитови модели, а  определено не на качество( понеже имам опит с тях, често се срещат много неиздръжливи материи, криви шевове и прочие)...Малко дълго стана, но това е - просто мисля, че за такива цени на шипинга е абсурд Peace

# 29
  • Мнения: 5 622
Аз пак съм късметлийка. Нямам нищо, което да е некачествено от Бебе  Laughing

А за марката съм сигурна, че така и казват и в Америка, поне в Ню Йорк така си беше. А може и всеки да си я казва както си реши. Кой знае. Но изрично питах БЕБЕ или БИБИ е  Laughing

Иначе Guess са май една идея по-евтини от Бебето, но и те са много хубави и качествени. Пък и аз нямам особени претенции, важното е да изглежда добре и да се чувствам комфортно. Че стърчал един конец или че шевът бил малко крив, не може да ме впечатли. И да си призная, даже не съм се заглеждала, изобщо нямам представа дали имам някъде криво шевче  или всички са идеално прави Wink

А и аз под некачествено разбирам да се скапва от прането, например или да му изпадат камъните. От този род забележки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт