Севлиево 2

  • 13 608
  • 281
  •   1
Отговори
# 135
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Побут на темичката  Mr. Green

Добър ден, дами!
Лека работа на работещите   bouquet, а на останалите мамчета приятни разходки   bouquet

# 136
  • Мнения: 537
ДОбър ден на всички Simple Smile Вчера каква буря имаше, а, направо такъв вятър не съм виждала от много време насам. Тъкмо бяхме излезли и аз даже пуснах малката по къс ръкав и като изви една пушилка....и един студ сви, добре че й взех горнището че щях да я простудя. И днес само за малко излязохме, че ме беше страх да я пусна да тича в тоя вятър, че ако се изпоти...Ама ще видим утре може да се поразходим като намацам яйцата Simple Smile Предполагам, че работещите от вас нямат да могат утре да я свършат тая работа, мен малко ме помързява, ама да видим какви ще ги измисля Simple Smile Айде лек и спорен ден ви желая!   bouquet

# 137
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз пък нищо не разбрах от бурята, защото бях на Валевци, а там едно слънце, една жега беше ...
Дойдох си, когато се беше надухало и наваляло.

Аз утре няма да мога да очревя яйцата. С Деска сме на детски рожден ден и не се знае кога ще прилкючим. Ще ги червим в събота, няма как. И на мен не ми се занимава. Ех, кога ще дойде времето, когато Деси ще вземе инициативата, аххх  Mr. Green

# 138
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Мацки, взех една кофичка от кисело мляко с флуор. Кофичката е празна. Да не си помислите, че е пълна. Поканиха ме да опитам, но аз отказах  Sick На вкус било като другото, но изрично им било казано да не доливат с вода или да слагат захар. Все още не съм взела споразумението, че познатата ми е в Турция, но ще го имаме.
Айде, лек ден   bouquet

# 139
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Здраве, дълголетие, любов и късмет на всички вас!
  bouquet

# 140
# 141
  • Мнения: 537
Христос Возкресе и от мене!   bouquet
Пожелавам ви много здраве и сбъднати мечти и много наборени яйца  Hug Heart Eyes

# 142
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Воистина воскресе!
Да сте живи и здрави и вие и семействата ви!

# 143
  • Мнения: 537
Здравейте, момичета! Как сте, празнувате ли? Или по - скоро то днес се работи май? Дано да е празнично настроението на работа  Hug И на почиващите приятно изкарване по родните места.  Hug
Юле, там с онова писмо до Общината какво стана? В смисъл изпратихте ли го или последно трябва да направим комитет?  newsm78 Че не съм получила нищо още по пощата. Как е при теб работата, има ли сега много работа по празниците? Или са ви оставили да почивате? А как върви работата с разширяването, намерихте ли майстор за стълбата?
Майче, при теб как са работите? Има ли  много новини по празниците? Малката набори ли ви?  Mr. Green
Айде аз бягам да видя малката какво прави че се размрънка нещо. Лек и усмихнат ден!   bouquet

# 144
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте, момичета. Днес е много хубав ден-Ден на труда и мой имен ден  Blush

Пети, покрай празниците имаше много новини, но ние пропускаме 3 броя и ми се е насъбрала работа за целия китайски народ и сега по празниците ще наваксвам, няма как. А, да. Деси ни набори всички. Дано да е здравичка, като яйчицето си  Praynig
Аааааа, да ви се похваля: от 9 юни съм на работа във вестник "Росица". Имам само месец още в "Развитие". Малко ми е мъчно, но няма как. В "Росица" е по-сигурно, а и заплатата е по-голяма.
Имам и още една новина. На 9 май имам рожден ден, което само по себе си не е кой знае каква новина  Mr. Green Новината е, че Павел ще ме заведе за 3 дни до Солун-Метеора-Паралия Катерини и т.н. Такава изненада не ми беше правил до сега  Heart Eyes

Как само се хваля...като някоя циганка....
Хайде сега, похвалете се и вие.

# 145
  • Мнения: 537
Честит имен ден, Майче! Да ти е живо и здраво името и много щастие ти пожелавам!  newsm51  Айде ся да почерпиш, то нали на имен ден не се кани moresmile Не знаех, че днес празнуваш, но е хубаво да научи нещо ново човек Simple Smile
Честита нова работа, колкото и да ти е мъчно щом имаш повече възможности на друго работно място не трябва да ги пропускаш, щото то и без тука няма много голям избор. Пък и предполагам ще ти е мъчно по скоро за колегите. Wink
Пожелавам ти Деси наистина да е здравичка, като бореца си, да нямате вече болести, поне не и сериозни, щото пък то с настинките няма как да се пребори човек.
Аууу, пък ако знаеш как ти завиждам /благородно де  Mr. Green/ за подаръка за рожденния ден....Ей такъв и на мен си пожелавам да ми подарят.  Mr. Green Да направиш много много снимки и да качиш няколко в албума. Моят мъж уж обеща догодина да ходим и ние, ама ще видим дотогава какво ще стане. Иначе аз специално за хвалене нямам нищо, седим си у дома, ходим по разходки, обелихме и носа и колената и бузките...аз станах спринтьор  Mr. Green Ама няма как така ще е Simple Smile Днес следобед си мисля да поизляза малко да я пусна да поиграя до нас в градината. И така. Айде и другите да пишат стига сте мързелували. Лек и усмихнат ден!   bouquet

# 146
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
О, Пети, благодаря за пожеланията. Дано и на теб ти подарят такъв подарък  Hug Снимки ще кача задължително просто.
За обелените бузки, какво да ти кажа... така ще е, но това е бял кахър. Всичко минава и се забравя.
Айде приятни разходки и весели игри на мъниците.

# 147
  • Мнения: 537
Хей, момичета, къде се изгубихте бе? То да не говоря така де, че то и аз много не се свъртам у дома  Mr. Green Разбира се като беше дъждовно издивяхме тука с малката, но мен ме помързяваше да сядам пред компа.  Embarassed
Майче, какво става при тебе, как е новата работа, колегите, обстановката? Готвиш ли се за рожденния ден Simple Smile
Юли, аз минавах покрай вас виждам сте вдигнали вече втория етаж, как е сега има ли много работа покрай оправянето му?
Ние днес се пошматкахме, ходихме да подаваме молби за яслата, за купони за кухнята и т.н. Малката сега спи дълбоко оттатъка, уморена от разходката.  Mr. Green
И така, както винаги нищо ново покрай нас. Разказвайте как сте вие, а аз ще кача малко снимки в албумчето от един прощапулник, на който ходихме.  Party Лек ден!

# 148
  • Мнения: 2 433
момичета...срам ме е че от давна не съм писала. Обаче ми е огън на главата...ще ми простите.
Вдигнахме го етажа -  Hugдотук добре.
Майсторите само грубият строеж направиха - обяснимо - финанси. Rolling Eyes
сега Галин прави всичко останала вътрешни изолации, теракот мазилки, после и външни.... и аз съм сама. ooooh! Никола ходи на курсове и работното пу време  е малко "отвреме на време"
а работа - за цях ШанХай Whistling
майка ми направи хипертонична криза и днес по доктори цял ден. Вдигнала е кръвно 240/180 - прединфарктно. А тя вече е с един инфаркт. Направо много съм сепритеснила...
Майче свекър ти ни мосъветва да си направим дървена стълба - по евтина ще е като се има в предвид високите цени на желязото... Благодарим му за идеята  bouquet Честито ти новоназначение!!много творчески успехи ти желая. Голяма крачка напред е!  bouquet
Пети - като минаваш обаждай се.  Hug
За какпак на всичко Яни от 1ви юни е на градина. На 2,5години. С памперс сме...и не ми се мисли какво ще го правят там... Добре че поне уважиха желанието ми за избор на група и учителки.

Айде  Hug лек ден от мен!И много целуФки Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 537
Ох, Юле, горката ти толкоз много неща ти са се струпали на главата.  Hug Това особено с майка ти.....На Нено баба му е така тя пък е с 3 инсулта, и пак е с високо кръвно, постоянно пие хапчета и свекървата се притеснява доста, но тя пък е и на 80 години. Дано се успокои майка ти сигурно от нерви ще е то няма да е от хубаво.
Не се притеснявай за малкият предполагам бързо ще свикне пък и щом имаш добри впечатления от учителките, които си избрала предполагам че няма да го гледат през пръсти. Тя не се ли води подготвителна тази група?  newsm78
Ами айде аз ще бягам, че ме гонят от компа. Ще се обаждам като минавам особено с малката. Айде лека вечер!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт