Чакаме цъфтежа на цветята, та СЕПТЕМВРИЙЧЕТО да тича по тревата !

  • 20 934
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 181
Ама верно ли само аз и Гвенката се заинтересувахме от лабрадора. Laughing
Аз се избъзиках,най-вече защото не мога да понасям да живея с животни.Имам си специално мнение по въпроса и съм ви разказвала ама е било отдавна и не помните.
Дорка,не ти трябва куче вервай ми Laughing.В много отношения и особено за чистотата сме еднАКВИ,така че слушай кака си Sunglasses

# 16
  • Мнения: 187
Здравейте,записвам се и аз да следя темата.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Добре дошла!
Ми........ ако искаш и нещо повече ни разкажи за теб,детето и т.н.

# 18
  • Мнения: 187
Ами както се вижда дъщеря ми е на 3 и половина по4ти,август живот и здраве 4акаме още едно попълнение в семейството.Имам много въпроси,ще се радвам на помощ от мами в същото "положение".Виждам,4е пове4ето сте си близки,ще ми се и аз да се впиша.

# 19
  • Мнения: 187
Galq4 сега видях,4е децата ни може би са с ден разлика.Моника е на 12.09, вие кога сте?

# 20
  • Мнения: 9 814
Ще кажеш ли нещо повече за теб и малката? Какво работиш, ходите ли на детска и т.н.?!


П.П. А м/у другото лабрадора бил една от най-добрите породи кучета, които могат да съжителстват с деца. Ние имахме дакел, но се оказа, че мноооого мрази малки деца. Така че, се наложи да го подарим, за което не съжалявам. Кучето е голям ангажимент.

# 21
  • Мнения: 187
Малката да е жива и здрава е много палава.На градина не сме ходили от празника за Коледа,разболя се и сега се гледат с баба си.Но така или ина4е там не и харесва и не и се ходи.Засега съм на работа,макар 4е съм бременна в 3 месец.Това е засега,4е Моника иска да сяда на компютъра.

# 22
  • Мнения: 1 403
Добре дошла на marian1
О... Галка сещам се аз защо не понасяш ку4ета  Wink
Аз как съм се навила на едно Йорки  Sunglasses ама кога ли ще ме огрее  Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Galq4 сега видях,4е децата ни може би са с ден разлика.Моника е на 12.09, вие кога сте?
Стела е на 13 Laughing.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 511
Добре дошла,marian1!!!
  bouquet
Пожелавам ти лека бременност!


Да си кажа,аз съм твърдо против домашен любимец (в случая куче,дори и лабрадор Mr. Green...котки,папагали и подобни). Това,естествено си е мое мнение.
Брат ми имат кокер и в тях е ужас. Косми - навсякъде,ама навсякъде. Седнеш да ядеш...кучето те гледа все едно е само на вода от месеци. Седнеш на дивана,веднага се качва при теб,устата му вони на умрели катерички. Sick Да не говоря,че дъвче на малкия играчките,което за мен е абсолютно недопустимо.  Stop
На двор е друго нещо,да си има колибка и да си стои там.  Confused
Като малка татко постоянно ми купуваше папагали и канарчета,докато един ден не се събудих цялата в огромни сърбящи петна. Лекарят каза,че е алергия от пернати и татко ги пусна на свобода.  Laughing
Та така...не са ми по вкуса животните в дома. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
Ей,Гвен това все едно аз съм го писала Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 511
Абе то е самата истина... ужас,аз не мога да издържам. Ама те са си свикнали и не им прави впечатление.
Когато взеха Жорко,мислех,че ще закарат кучето на село...щото бебе и куче хич не ми се връзва в един дом...но те си го оставиха. Кучето дъвче гумените играчки,после Жорко си чеше зъбите.  Sick Малееее,ужас!

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Здравейте в новата темичка  Hug

Аз май зачезнах мнного сериозно, за което се  срамувам Embarassed

Обаче ми е е сложно влизането във форума, в офиса съм с един голям монитор и който влезе първо се информира какво става на моя коммпютър Simple Smile
А в къщи почти не мога да се доредя , че и малкия змей и той започна да се кара за компютър.
Иначе нищо ново при нас - Бобо си е в къщи с бабите, изкара 1-2 болести, които вече борим само с хомеопатия, ще видим на пролет дали ще направим още един опит за детска градина, каката я ръчкаме да учи , че  е кандидат-гимназистка и така.

Я кажете пускате ли малките човеци да играят игрички на компа и по колко време ?  Щото Бобо много се забавлява да кара  коли онлайн, и с разни други детски игрички - да подрежда разни неща,  да рисува , на мен ми се струва раничко още . Обаче той отсега е голям фен и си имаме нов повод за разпри  Close

Хубав ден на всички !    bouquet

Ето един горе-долу актуален Бобо:  Simple Smile

Бобо празнува Нова година Simple SmileSimple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 2 181
Честно казано ми се струва много рано да играят игри.По принцип не съм много ЗА и за гледането на филми,но малки дози и пускам да гледа.

# 29
  • Мнения: 1 403
Ние имахме ку4е, когато Емили беше бебе и го махнат поради същата при4ина.
Лапането на игра4ки, Емили лази по земята , онова ближе  Sick Ужас
Но сега е голяма и не виждам нищо лошо в това. Едно ку4е като се мие редовно, къпе , сресва  и т.н
Немисля,4е е нехигиени4но Naughty Естествено си иска грижите  Party
Аз оби4ам да 4истя и няма да ми е проблем да се занимавам и с него.
Ама 4акам увели4ение на заплатата  newsm78 и веднага поръ4вам един такъв бонбон

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 12:15 от dorka

Общи условия

Активация на акаунт