интензивно кремче за пъпки?

  • 21 211
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
Avon  Naughty Avene имат кремче Deacneal се казва.Няма да сгрешиш.Цената му е около 20 лв.

# 16
  • Мнения: 812
Акне Аут - крем!
Ейвън не върши работа почти при никого!
аз съм много доволна от този крем!!

# 17
  • в баира
  • Мнения: 861
Да разбирам ли, че комбинираш крема за акне Acnomega 100 с екфолианта Exfoliac?? A почистващия гел къде идва? И изобщо, кое по колко пъти на ден се маже/мие с него?
Не съм писала, че ползвам ексфолианта им - само крема и почистващия гел. Сутрин и вечер ползвам и двата продукта. След като си почистя лицето с гела слагам един тоник на Регал и тогава нанасям крема.

# 18
ДАЛАЦИН T
Лекарството се купува от аптеките и представлява разтвор, с който се третират само възпалените участъци. Струва около 11-12 лв.

# 19
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Лекувай пъпките и "отвътре" с коприва примерно.Нещо за прочистване на кръвта.Трябва да се лекува причината,а не последствията.

# 20
  • Мнения: 274
момичета, внимавайте с кремчетата ( и лекарствата), които съдържат benzoyl peroxid , защото и идея си нямате как горят, в момента от едно съвсем безобидно намазване кожата ми е изгорена и е ужасно Sad на лицето нищо не ми се случи за щастие, но блуза с отворено деколте едва ли ще мога да сложа скоро...

# 21
  • Мнения: 216
EXFOLIAC!!!Много съм доволна!Изчисти ми лицето от пъпки и белезите ми изчезнаха!Резултатът при мен дойде  след третия месец ,не очаквайте чудеса още на първата седмица!

# 22
Da,az sashto mislia,4e EXFOLIAK e dobur...vupreki,4e go polzvah samo 1 mes.,kojata mi se podobri!!!No sega otnovo sum napadnata Cry

# 23
  • Мнения: 1 027
От измиващата пяна на Себа Мед съм много доволна, не ми се появяват повече пъпки. Това Ексфолиак ме интересува, за да сменя малко като ми свърши пяната  Thinking кое точно ползвате за почистване на лицето и кога, сутрин или вечер или и двете?

# 24
Препоръчвам ти на Биором, мног е добър и не е скъп.

# 25
  • Мнения: 67
Аз пък бих препоръчала едно кремче, което ползвам от няколко години и съм много доволна от него - Скинорен се казва. Струва около 17лв. и една тубичка ми стига за около 4-5месеца.

# 26
  • Мнения: 660
Скинорен,за мен лично пълен боклук... Само ми гори кожата и пак излзиат...
Пия и коприва на таблетки и Дермофит и пак излизат чат пат,не можеш ги спре,направо ужас,след бременността нещо ме нападат през някоя друга седмица  Confused

# 27
  • Мнения: 216
И аз не съм доволна от Скинорен. Naughty

# 28
  • Мнения: 3 794
Ползвала съм на Авене кремчето - 30мл,20 лв. Много е добро! Сега смених на Exfoliac - 14-15лв хихихи...30мл. Също съм много доволна. Мисля да си ги редувам,че те около 3-4 месеца се ползват,пък и повече  Hug

# 29
  • Мнения: 919
Скинорен е ужасно лекарство за пъпки. Аз въобще не мога да го изтърпя на кожата си. Така си остана пълно. Ексфолиак е добро, аз ползвах изсушаващ тоник, мажа се и с течния акне аут и трите стъпки на Клиник. Без третата, че ми омазнява кожата. А за махане на белези сега правя микродермабразио!
Абе много работи, няма уноверсално за всяка кожа!

Общи условия

Активация на акаунт