подходящи ли са плушените играчки за бебета на 6 месеца?

  • 1 794
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
Ами реално ако са от късокосместите и под надзор не е проблем, виж да спи не е хубаво защото може да се задуши особено ако е по-голяма играчката....
А и на 6м много няма да обърнат внимание на плюшки децата.... най-мн за окраса на детската стая да служат...

# 16
  • Мнения: 353
Има специално за бебета от така наречения бебешки плюш.Но каквото и да е винаги трябва да се внимава.

# 17
  • Мнения: 4 668
Има различни видове плюшени играчки . Подходящи за бебета са тези от 0+ месеца , те са от специален материал и със специален пълнеж , нямат пришити очи и др. опасни елементи . Моят син имаше такива ...друг е въпроса ,ч е не ги поглеждаше .

# 18
  • Мнения: 113
Има играчки изработени от бебешки плюш, които са предназначени за малките бебоци.

# 19
  • Мнения: 27 524
не  давайте  на  малките  мал4угани  плюшени  игра4ки  в  тази  възраст  опасно  е .  особено  тези   пухкавите които  си  имат  уши4ки  ра4и4ки  и  о4и4ки и  нослета  даже .  малкият  бебок  в  тази  възраст  може  да  отхапе някое  о4енце  или  носленце.  и  тревогите  на  мама  запо4ват .  вие  мами  какво  мислите? простете  4е  пиша  на  латиница  имам  проблем  с  компютара

Темата е полезна, да. Знаем го общо взето това. Синът ми от новороден е в леглото си с десетки такива играчки. Но  Naughty бебешки. Те нямат нищо общо с останалите плюшени играчки - те са от памучна, мекичка и немъхеста материя; ръце, крака и опашки нямат откъсване, дори аз съм опитвала от любопитство, не става; очи и нос са шити с кончета и дефакто в тях няма нищо опасно. Пълни сме с такива. Основният им проблем е солената им цена спрямо другите, но са наистина повече от прекрасни. Даже аз си имам две мои в гардероба  Blush

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 22:20 от Блонди

# 20
  • Мнения: 721
Има различни видове плюшени играчки . Подходящи за бебета са тези от 0+ месеца , те са от специален материал и със специален пълнеж , нямат пришити очи и др. опасни елементи .
Peace

Логично е, че не трябва да има пришити очички и тем подобни. Ако са от подходящ материал - не виждам нищо лошо. Всяка мама може да направи правилна преценка предполагам. Етикетите за възраст не са единственото мерило.

# 21
  • Мнения: 1 049
Когато детето е под непрекьснато наблюдение не е страшно... но остави ли се дори и за секунди само разбира се, че такива неща не му се дават.  Peace

# 22
  • Мнения: 812
Не,не са

# 23
  • Мнения: 317
mamarosi, това за фризера не го разбрах  newsm78

Иначе и ние имаме плюшени играчки с избродирани очички. Редовно ги пускам и в пералнята. Дани обича да се бори с тях!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Зависи от играчките.  Peace Дали съдържат дребни и опасни частици, които могат да се откъснат, или са направени от висококачествени противоалергенни материали.
Всичко, според цената си. Wink

# 25
  • Мнения: 1 008
Имали сме плюшени играчки,на които е обозначено от0-3 или 0-6месеца.

# 26
  • Мнения: 228
Плюшените играчки, които давам на моите деца са с ушити очички, муцунки... т.е. на самите играчки е отбелязано че е за деца 0-6 м.

# 27
  • София
  • Мнения: 932
Моите деца са имали плюшени играчки дори и когато бяха по-малки от 6 м. Но не дългокосмести. На повечето беше отбелязано, че са подходящи от 0 до -..... г.
И моето, не съм се вманиачавала много за играчките, гледам само да нямат остри върхове, копчета, или някакви пластини които могат да изпаднат и бебето да глътне. Има такива китаииски, които са опасни тях избягвам.

# 28
  • Мнения: 279
По принцип има плющени играчки специално за бебета, те не пускат мъх и изглеждат като направени от по мек плат. Моето бебче си има такава играчка и много си я обичка, защото му пее и леко присветква като я бута и подръпва, но аз всяка вечер я почиствам с кърпички и после я пощя  Joy от ситни власинки. Според мен плюшената играчка не е най-хигиеничната, но специално тази която описах страшно развива сетивата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт