фотоепилация в София

  • 11 780
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Там, където ходя аз се плаща на импулс. А иначе с всеки импулс се третира опрелелена площ от тялото, затова е възможно да има и места, където се плаща на квадратен сантиметър-нямам представа.
Относно разликата между фото и лазерна епилация-надникни тук.

# 16
  • Мнения: 2 211
Имам едни косъмчета на кръста и преди две години пробвах да ги махна с фотоепилация. Ходих два пъти, но понеже нямаше никакъв ефект се отказах. А и много ме болеше. Все едно ми слагаха гореща ютия на кръста.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 16:08 от tety

# 17
  • Мнения: 120
 Rolling EyesМомичета много е писано по темата.По добре проверете в старите теми защото доста е обсъждано.По-принцип съм забелязала,че когато се отвори нова тема за нещо което го има няма интерес и отговори.Едва ли ще получите толкова отговори колкото ви интересуват.

# 18
  • Мнения: 7 263
Има ли смисъл да се започва фотоепилация, ако знаете че ще се наложи няколко месеца да прекъснете процедурите?
Чувала съм, че ефекта направо се губи, ако не се ходи редовно поне първите месеци.
И може ли някой да препоръча добър салон, в който имат хубава техника за фотоепилация и знаят как да работят с нея в източните квартали - Младост, Плиска, Студентски град.

# 19
  • Мнения: 1 885
Не е ли късно вече?
един месец след фотоепилация не трябва да се ходи на плаж, солариум и т.н.

# 20
  • Мнения: 1 418
Ако наистина искаш да започниш и после се наложи да прекъснеш
за известно време не трябва да ги бръснеш,а ги махай с кола.Ако
те интересува по-подробно,ще ти дам тел. на козметичката да ти
обясни.

# 21
  • Мнения: 1 418
Не е ли късно вече?
един месец след фотоепилация не трябва да се ходи на плаж, солариум и т.н.
3 седмици. Peace

# 22
  • Мнения: 2 936
Ако наистина искаш да започниш и после се наложи да прекъснеш
за известно време не трябва да ги бръснеш,а ги махай с кола.Ако
те интересува по-подробно,ще ти дам тел. на козметичката да ти
обясни.

aз пък знам ,че по-добре е само да ги бръснеш  Confused

# 23
  • Мнения: 1 418
http://bgipl.com/main.php?pgroup=40&pname=0&page_id=40
Прочетете,подробно описано.

# 24
  • Мнения: 957
Разбира се, че НЕ трябва да се махат с кола маска, а САМО да се бръснат , за да са по тъмни за да може да ги \"хване\" корените.

"По време на първото посещение специалистът ще направи оглед на кожата и ще установи необходимото количество процедури. многогодишен устойчив ефект приблизително се постига с цикъл от 3-6 процедури, провеждани през интервал от 1-2 седмици до месец и половина. Но дори и след един сеанс първите резултати са забележими. И така, ако сте се решили да се подложите на фотоепилация, то поне 30 дни преди процедурата следва да прекратите всякакво отстраняване на космите освен бръснене. Ако космите са дълги, то 2-3 дена преди процедурата трябва да ги обръснете (оптималната дължина на косъма при провеждане на фотоепилация е около 1 мм). Също така в продължение на две седмици преди това е необходимо да се придържате към следните правила:

Да не се печете на слънце или в солариум.
Да не използвате автобронзанти.
Да не приемате препарати, които обладават фотосенсибилизиращо действие (антибиотици, транквиланти, таблетки за тен)."

# 25
  • Мнения: 1 418
Ти що си мислиш,че от бръсненето потъмняват не ми стана ясно...

# 26
  • Мнения: 3 826
по темата - за мен няма смисъл ,
това е просто един вид епилация , нищо повече , поне при мен беше така

# 27
  • Мнения: 957
Ти що си мислиш,че от бръсненето потъмняват не ми стана ясно...
Поинтересувай се повече. С кола маската изтъняват и не са тъпи самите косъмчета .

# 28
  • Мнения: 1 418
Аз се интересувам доста,имах презентация и този апарат го
имам в студиото.
Просто не ми се спори.
Космите трябва да са подстригани преди започване на процедурите,
влияят се само тези,които растат,другите не.Ако правиш процедурите
на определеното време,и тези,които започват да растат се влияят.

# 29
  • Мнения: 2 448
Имам лични наблюдения върхи фотоепилацията, най добрата  ми приятелка се занимава с това. Апарата и е хубва и за фотоподмладяване и разни груги кожни проблеми.И аз знам, че космите трябва да са на няколко дни след бръснене , за да стане по успешна процедурата. Тя си ги махна на триъгълника с 3 процедури, аз не се престраших, защото там наистина боляло, като парене. Само на мустака ми е правила 6-7 процедури, ама пуст късмет, моите косми едни тънки и светли и почти нищо не стана. Sad А кожата ми много чуествителна и не ставаше да ми пуска на пълна сила импулсите, направо ми се обърнаха устните и до там бях с фотоепилацията. А като съм гледала в студиото при нея момичета да си правят на мустака, нищо подобно. Аз пак в малките проценти. Sad

Общи условия

Активация на акаунт