Страхуват ли се децата ви от чичо Доктор?

  • 2 568
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Може и от лекаря да зависи.

Нашата е много приветлива и го предразполага,а той си е страхлив по принцип.Първо си говорят,изследва и кабинета и слушалките и после се оставя в ръцете и. Crazy

# 16
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
не ,не се страхува и никога не го е било страх
И при нас е така, а ходехме често, докато синът ми беше малък.Педиатърката беше като част от семейството ни.

# 17
  • Мнения: 1 049
Моята не се страхува толкова, ама аз като малка сьм била голям образ...  Wink Майка ми ми е разказвала как като идвала ведньж сестрата в кьщи да ми слага инжекция сьм се скрила под спалнята и те двете понеже са по-пьлнички не могли да ме извадят оттам.  Wink Опитвали да ме примамят с банан и какво ли не, обаче не могли Joy На другия пьт сестрата дошла без бяла манта и май са ме изльгали да ми я сложат.  Sad А имало случай и когато сьм се правела на куче и сьм лаeла от вратата по чичо Доктор, че уж сьм много страшна и да го уплаша...  Joy Направо умирам от смях като се сетя!  Joy

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 17:31 от Ciao_bella

# 18
  • Мнения: 645
Не, не се страхува.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
не, не се страхува...

# 20
  • Мнения: 581
 На лекарите им се смее още от бебе, сега даже разговаря с тях, разпитва какво й има, как ще я лекуват и т.н.Обаче елате да гледате цирка като я водя на зъболекар да й вадят зъбите понеже започва да ги сменя.Направо се чудя как я търпят и не са ни изгонили досега.То е едно преиграване, реване, бутане на ръце, борба голяма.Същото е положението ако трябва да се взима кръв.
 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Като види бяла престилка,и надува гайдата Confused
Добре че вече ходим на Хомеопат,и няма гък-няма мък Mr. Green.Тя си е в цивилни дрехи Laughing
Но случи ли се да отидем за нещо до Педиатърката,още в коридора преди да сме влезли в кабинета се почва Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Страх ли е, лигави ли се, не знам и аз. Резултата е, че реве, та се къса. Понеже и аз се изнервям от тази ситуация и всичко ми изхвърчаше от главата си пишех списък с въпроси вкъщи и така ходехме при нея.

# 23
  • Мнения: 118
моето бебе не плаче от чичо доктор, напратив тя зима да му се смее и да му пее, и тои човека ме пита защо му я водя нищо и нямало като я видят толкова весела Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Не. Даже онзи ден като го водих на ваксина, си подава крачето и вика на сестрата "Боцеее" - да го боцка.  hahaha

# 25
  • Мнения: 1 586
Не се страхува,влиза с бързи крачки и почва да шета из кабинета! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 8 999
Моите деца са нямали период на страх от лекари. Лигавят се, разбира се, но това е абсолютна симулация, знам със сигурност, че преиграват и не са искрени /доста често забравят да влязат в роля навреме и така представлението им губи смисъл/.

# 27
  • Мнения: 86
не се страхува даже като и вземаха кръв на 6м не плака въобще

# 28
  • Мнения: 232
Дтщеря ми се прави на болна ,само и само да я заведа на лекар.Сигурно защото още не е опитвала инжекцийка.

# 29
  • Мнения: 1 897
Така пищи, реве и се тръшка докато сме на преглед, че отвън хората се чудят 'какво толкова  му правят на това дете' и на няколко пъти дори са ни питали.
А когато сме на ваксина, понеже е доста якичък и много се мята и изпъва се налага аз, баща му  и лекарката да го държим, за да не мърда, докато сестрата му поставя инжекцията.
Е,такова чудо като моето няма... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт