Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! II-ра част

  • 18 083
  • 481
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 781
Момичета, май трябва нова темичка да пускаме  newsm78
Предлагам табличката да се допълни с ръст. Трябва си коригираме и килограмите.

# 421
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Здравейте и от мен днеc  Laughing - почти нищо ново - кантара не е мръднал пък днес съм цял ден на плодове - уф  ooooh! но поне смятам ей сега да се отправям към машината за около 5 минути - дано има резултат - лека нощ на всички  Hug

# 422
  • Шумен
  • Мнения: 318
Чак сега седнах да изчета какво сте писали. Цял ден бяхме по лекари от 9.00 сутринта до 6.30 вечерта. И за малкия, и за мен. То голямо чакане, голямо чудо. Успях да се прибера само за 20 мин. по обяд, за да оставя малкия в къщи.  Sad
Благодаря на всички за загрижеността и подкрепата. Hug Аз съм от онези майки, от които лекарите вдигат ръце. Много съм страхлива и лесно се поддавам на паниката.
Днес бях на плодове, и понеже не бях в къщи ми беше лесно. Изкарах на 3 ябълки. Утре ще се претегля и ще дам резултат за табличката.

# 423
  • Мнения: 27 524
Много съм страхлива и лесно се поддавам на паниката.

Същата съм и аз  Tired
Хайде, нова темичка  Peace Аз си стартирам като от началото с килограмите  Close

# 424
  • Мнения: 781
Добро утро сладурки  bouquet
За табличката в новата тема стартирам 73,300кг Embarassed, ръст 175см.Дано товата тема е с повече отчетени килограми. Не знам колко време я писахме тази тема, ама съм само кило надолу Confused Надявам се сега като излезнат зеленчуците да се подобри положението. Щото аз на зелето не съм му фен, а краставиците и доматите, освен че са с астрономически цени, изобщо нямат вкус.

# 425
  • Мнения: 159
Здравейте момичета,
днес времето много се скапа и май ще си останем в къщи Sad , иначе откакто лунствах и свалих 1,5  кг се успокоих и започнах да попрекалявам отново и си върнах половинката Cry . Смятам и тази седмица да лунствам и дано има пак добри резултати  Simple Smile. Иначе съм 165 см и 108кг. Лек ден на всички  Hug

# 426
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Ехоооо. Ето ме и мен. Вчера ни пуснаха от болницата, но още 1-2 дни ще ходим за слагането на АБ, защото е венозен. Детето е добре, сега баща му е наред  Confused От вчера и той е с пневмония, изгоних го да върви в баба ми, че живеем в гарсониера и няма как да го изолирам от малката. Поне 3-4 дни ще е там  Cry

Докато бяхме в болницата, съвсем нормално, оставих всички режими и диети. Изядох толкова буклуци за 5 дни, че си мислех, че съм качила обратно всичките 7 кг  #Crazy Оказа се, че за първите 3 дни съм върнала само 200 г  newsm44 За останалите 2 дни не знам, но вчера почти не съм хапвала, а днес съм на 1 купа салата от зеле. Утре ще се тегля и ще докладвам.

Добре дошли на новите попълнения  Hug

Мстейкче, Бозов ли му прави парацентезата на синковеца ти? Аз от него съм супер доволна като специалист. Силия също има правена такава процедура, преди близо 2 години, но не й сложиха макарички.

Новата тема кой ще я пуска, време е  Peace

# 427
  • Шумен
  • Мнения: 318
Здравейте, глигита!  Heart Eyes

Аз продължавам по режима си. От вчерашния ден на ябълки смъкнах килото, което качих първите два дни и даже още едно. За табличката ръст 156 см, тегло 81 кг. От началото на темата съм - 4 кг. Grinning От тук, от там се посъбраха. А може и да е от притеснение за детето.
Тази диетка наистина ми харесва и ако продължавам да смъквам ще съм много щастлива.

Тарти, радвам се, че най-после се завърна.  Hug Радвам се за датенцето, а таткото - на заточение, сега е важно детето. Да, Бозов му слага макаричките на мойто. И аз съм много доволна - той е  лекар, за когото мога да кажа само добро.  Peace

Лек ден на всички!  bouquet

# 428
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
Здрасти и от мен Laughing
Тарти, добре завърнала се Hug
За табличката:
09.01 - 101кг
в момента - 82 кг
цел           - 67 кг
Как сте днес момичета?
На мен ми е мноооого гладно и едвам издържам да не хапна нещо въглехидратно. Скоро си направих една хубава въглехидратна бомба и сега не е момента за друга, атака ми се ще #2gunfire

# 429
  • Мнения: 84
Здравейте и от мен, аз пак зарязах всякакви диети покрай празника, бяхме на гости на свеки и там много ядене и пиене. Гледам поне да се храня без хляб, че да не ми тежи на съвеста всичко което погълнах за 2 дена.
mistake,тарталета да се оправят по бързо децата, че да не ги мислим тия болести.

# 430
  • Мнения: 480
Момичета , мога ли да ви помоля да ми пращате на лични данните си , че ще ми е по-лесно, а и да не объркам нещо!
Иначе аз да ви се олача!Вчера ходих на лекар за жлъчката и  ми казаха, че имам три камъка, а и на черния дроб съм имала някакво петно, което не било опасно! TiredДа, обаче а си се притеснявам и си ме е страх!Мъжа ми ме успокоява, че щом кръвните ми изследвания са добри, то тогава дроба си работи добре.Ох и ми е едно притеснено, все за лоши работи си мисля!доктора ме увери, че няма страшно и да си гледам живота, ама защо ми го каза тогава! newsm78, каза, че кой знае от кога си седи там и чвно не са го забелязвали предните пъти , пък и тези камъни! Иначе аз съм вече официално на РХ и смятам, че това е моят режим!И без това , като ученичка съм се хранила по-този начин и знам, че не се гладува, не се брои нищо ядеш си каквото искаш Wink е с малки изключения де и наистина има ефект!Гадното е докато се настроиш , че не може хляб и сирене или месо с картофи!
Та така милички с мен!Извинявайте , ако съм ви натоварила, но трябваше да си споделя!Надявам се при вас всичко да е наред! Peace
Лек ден! Hug

Аз докато напиша поста си и хоп, четири нови отговора!
Тарти, уелкъм бек миличка!И дано вече да няма болести коколо вас! Praynig Ако искаш пускай ти новата тема, ако ли пък не аз пак ще се опитвам!
Мистейк, браво на теб за успеха Grinning, Радвам ти се , защото знам колко много се беше отчаяла преди и ти като мен сега! аз май ще си остана единственото глиги тук, сам самичко в кочинката! TiredДАно , упея този път, дано! Praynig И да кажеш как е минал водния ден, че това ми се струва най-трудното от този режим!
Хайде вече наистина лек, режимен и усмихнат ден!  bouquet

# 431
  • Мнения: 480
мими_то, smile3501Така ми харесваш,надъхана и решена да отслабваш!Такива ви искам всички тук в тази тема и ви пожелавам много здраве на вас и вашите деца.И след време се надявам тази тема да я няма или поне да я озаглавите-"Какъв глиган бях,какво момиченце станах!"А може би тази тема ще си остане,защото все ще има нови попълнения,които да търсят вашата подкрепа,но вас искам да ви видя в новата да пишете.
Успех на всички и си повярвайте,че можете!

# 432
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен. И аз се включвам в отбора. За табличката - ръст-175см. тегло-76 кг. Родих преди 2 месеца и кърмя беба. Мисля да я кърмя колкото мога, така че ще огранича въглехидратите и хляба. Имам ужасен апетит Sad

# 433
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
ekaterina , добре дошла Hug
Не си мисли, че само ти имаш ужасен апетит, и ние сме така.
Затова я има и тази тема де Wink, да се подкрепяме взаимно Laughing

# 434
  • Мнения: 1 263
Тарталета, добре си се завърнала! HugДано дъщеря ти никога повече няма такива здравословни проблеми!   bouquet
Вчера ходих на лекар за жлъчката и  ми казаха, че имам три камъка, а и на черния дроб съм имала някакво петно, което не било опасно! Tired
мими_то, вчера случайно попаднах на един режим за прочистване на черния дроб,може да ти помогне:  bouquet
Цитат на: monda
Ето ви едно пре4истване на 4ерния дроб и жлъ4ката, в слу4ай ,4е сте се от4аяли от дългия застой на килограмите."
http://anhira.com/zdrave/liver.htm
Аз от 2 дни спазвам режима на mistake и booboo's mama...чувствам се по-лека, но нямам смелост да се претегля .Ще дам данни за таблицата  след седмица-две.
Успех на всички!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт