Стягайте багажа,че започна се вече - имаме си трето МАРТенско човече!

  • 11 048
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 63

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ НА  ИЛИЯНА И ДЕСИТКА!!!
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И МНОГО ОБИЧАНИ, А НА МАМИТЕ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!!!!!!!!!!!





АХ, ЧЕ ПАК СЕ РАЗВЪЛНУВАХ. Отивам да чета назад

# 226
  • Мнения: 1
Ох, най-после изчетох всичко. Сега да ви кажа за резултатите от изследванията ми. Всичко е наред с изключение на хемоглобина - 113 и пак ще пия Ferro Fol Gamma. Иначе моя доктор ми изпрати списъка за прием при раждане в Шейново:
Списък на необходимите неща при прием в „Шейново” за раждане:

1.   Направление Nо 7 (за хоспитализация);
2.   Обменна карта;
3.   Лична карта;
4.   Тоалетни принадлежности;
5.   Чехли;
6.   Кърпа- една малка и една голяма;
7.   Зарядно за телефон;
8.   Книга/списание;
9.   Чаша, прибори за хранене;
10.   Лигнин, тоалетна хартия, носни кърпички за еднократна употреба;
11.   Бебешки памперси- 1 пакет (20-24 броя);
12.   Вода- 1 бутилка;
13.   Шоколад или друго дребно нещо за ядене;
14.   Чифт бельо, чорапи;
15.   Дамска самобръсначка за еднократна употреба (за тоалет при приемане).

За записване на бебето (след раждането):
1.   Лични карти на двамата родители;
2.   Свидетелство за брак (ако има такъв).

Надявам се да е полезен за тези, които са се насочили към тази болница.
А сега да ви попитам нещо. Тъй като не съм си взела помпичка, уж бях решила да е тип спринцовка, но сега се чудя дали няма да е много уморително изцеждането на ръка. Ако ми препоръчате някоя, ще съм ви много благодарна. Видях тази на Disney и ми изглежда добра.

# 227
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСКИ НА МАМА ДЕСИТКА И МАМА ИЛИЯНА 22!!!
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСКИ НА МАМА ДЕСИТКА И МАМА ИЛИЯНА 22!!!
ДА СА МНОГО ЩАСЛИВИ,МНОГО КРАСИВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ Heart Eyes

# 228
  • София
  • Мнения: 3 123
ихаааа,с какви страхотни новини започва новата седмица-само така да сме до края!
 Мен пък хич не ме хваща шубето-даже напротив,радвам се че се започна и че скоро и аз ще гушкам бебо. Mr. Green

Честити малки принцеси на Iliqna22, и Desitka*-да са ви живи и здрави,умни и красиви и да имат много щастливо детство!А на вас-бързо възстановяване!  bouquet

За отоците и болката - при мен положението е ужасно!Спрях напълно солта-ама наистина напълно и има малко подобрение,но от глезените до пръстите всичко е много надуто и болезнено.Доки ми каза да си взема от ластичните чорапи-дето са за разширени вени.Те посвиват малко,но пък болката не изчезна за сега.

 Тази вечер поне спах добре.Намерих си едно тестерче на Мустела за подсечено дупе и се намазах с него -много добре ми повлия на сърбежите. Mr. Green

# 229
  • Мнения: 52
Еха,докато се завърти човек и хоп-още една принцеса Grinning
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАМА ДЕСИТКА И НЕЙНАТА КУКЛА  bouquet
[/size]

# 230
  • София...........
  • Мнения: 957
ЧЕСТИТО НА Iliqna22 и Desitka*,
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ПРИНЦЕСКИТЕ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ !!!
baloni baloni baloni

Зори, вчера бях при кожния ми лекар и той препоръча за измиване на тяло на EUCERIN - ДУШОЛИО. Много е добро Wink

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 11:52 от divna_

# 231
  • Мнения: 354
Ехаа! Не съм писала от 2-3 дни и ето, че три бебчета са се появили!
ЧЕСТИТО НА ТРИТЕ НОВОИЗЛЮПЕНИ МАМИ (И ТАТКОВЦИ), ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ СЛЪНЦАТА И БОГ ДА ВИ ДАВА МЪДРОСТ КАК ДА ГИ ОТГЛЕДАТЕ И ВЪЗПИТАТЕ ПО НАЙ-ДОБРИЯ НАЧИН!
 Били,   bouquet  bouquet  bouquet
Явно вчера е бил ден на покупки във Вис Виталис, но мен лично нещо ме разочароваха - доста артикули липсваха, да не говорим,че след като се отправихме с пълна количка към касата, се разбра, че нямат ПОС - терминал  #Crazy
Е, оправихме се, снабдихме бебо със спален комплект, козметика, а татито си купи една бананова каша да си хапне малко!  Joy Joy
Отивам на доки да се видим с бебо!

# 232
Честити принцеси на мама Илиана и на мама Деситка  newsm51 babydust7 Да раста момиченцата радостни, весели и много щастливи с мама и тате.
Относно помощта - за начало искаме да сме си само тримката, да си се опознаем, а и тати да поема отговорности с бебко. По-нататък вече може и помощ, но за чистене, готвене, пране и т.н., а и когато решим да поизлезнем с таткото само ние.
Приятна седмица на всички мами и така както започна така хубаво и да продължи за всички ни  newsm51

# 233
  • Мнения: 1

За отоците и болката - при мен положението е ужасно!Спрях напълно солта-ама наистина напълно и има малко подобрение,но от глезените до пръстите всичко е много надуто и болезнено.Доки ми каза да си взема от ластичните чорапи-дето са за разширени вени.Те посвиват малко,но пък болката не изчезна за сега.

 


Зори аз от два месеца съм с такива чорапи и съм мнго доволна. Нямах отоци, но пък мног ме боляха самите вени, понеже отпреди са ми разширени (повърхностните) и през нощта ми изтръпваха прасците, а болката беше непоносима. От както ги нося изобщо не се будя от това нощем. Аз си взех 3/4, защото до там имам нужда, но има и 7/8 и чорапогащи, специално за бременни. Трябва да се носят само през деня и да се обуват още преди да сме станали от леглото, докато не е слязла кръвта в крайниците. Ако си вземаш душ сутрин, а не вечер, е добре след душа да ги вдигнеш в хоризонтално положение поне за половин час. Аз ти ги препоръчвам горещо. Наистина ще почувстваш облекчение.

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 50
Честито на Деситка и Илиана! Да са им живи и здрави принцесите!
На мамите бързо възстановяване, а на татковците много да помагат!
И чакаме подробни разкази за случките!

Знаех си аз, че щом са изписани 3 страници от снощи и има бебовци!

# 235
  • София
  • Мнения: 1 925
Честито на Деситка!!!

от толкова притеснения къде да роди все пак се намери болница и малката девойка не остана неродена  Hug

# 236
  • Мнения: 83
Spirit,отчети се или......те няма.........по уважителни причини Laughing

# 237
  • Мнения: 1 037
Лелееее, ама какво става тук Shocked Не съм влизала през уикенда и хоп...изненада Simple Smile Имаме си още три бебенца Party Ама сериозно се започна вече, колкото и да убеждавах себе си, че ни е раничко още Mr. Green
Честито на Миран, Деситка и Илияна 22!  bouquet С пожелание за най-здравите бебенца Hug
Определено вече всеки момент можем да сме в очакване на следващото ни бебче Wink
Гледам сте подхванали една "хубава" тема за помоща от близки ooooh! Ние засега сме взели решение веднага след раждането да се прибера в родния ми град, където ще съм при майка ми и свекито съответно ще идва. Ако всичко е ок, сигурно ще поостана там около месец. Честно казано, аз по принцип хич не обичам да ми се дават съвети кое как да правя, ама ще стискам зъби колкото мога, още повече че ще съм секцио и в началото поне ще е добре да имам помощ Thinking
Чудя се сега нещо...понеже преди няколко дни видях, че са се появили стрии по дупето #Cussing out, дали трябва и след раждане да продължим с мазането с крема п/в стрии или да си взема нещо "по-силно" за след това? newsm78
За болките в краката и аз ги имам, определено вече ми е тежичко. Половин час да походя и се започват. И сега съм се зарекла да огранича разходките, пък после  добре ще компенсираме с бебчо Simple Smile

# 238
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Илиана22 и Деситка, честити малки принцеси!
Желая им много радост, много здраве и прекрасно и безгрижно детство!


На Илианка и Деситка, желая бързо възстановяване!

# 239
  • Мнения: 121
Честито на  Миран, Илияна и Деситка! Да са им живи и здрави малките съкровища!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт