Ангина и висока температура

  • 5 495
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 66
моят съвет е да си накиснеш филия хляб след това да я изцедиш и я поставяш в найлонова торбичка във формата на лента около 5см  след това я постави на гърлото и сливиците за около 5 минути. Дъщеря ми като малка правеше ангина след ангина и само така съм се справяла с Т идваща от гърлото.Дано се оправите бързо  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 4 578
Йо, как сте днес? Спадна ли Т?

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 973
И при нас е същото. Не са й поставили диагноза ангина, но според мен вече я има. Преди месец беше с гнойна ангина и сега си мисля, че може пак така да е станало. На вчерашния преглед казаха, че няма гнойни налепи, но през ноща беше с 40 градуса. Преди малко заспа и се моля, като се събуди да не е с толкова висока температура, защото педиатърката сподели за влизане в болницата, за да й подават лекарствата венозно. На АБ е от 3 дни и се надявам вече да действа  Praynig
Споделяйте и други рецепти за болни гърла  Hug.

# 18
  • Мнения: 2 657
Днес сме по-добре,но цяла нощ гореше милия и с белтък го мазах и кърпи с оцет слагах,но сваляме за малко и пак се вдига.....Сутринта гореше ужасно и дремеше,но ми дойде на акъла да сложа малко течен аналгин в нурофена,защото,ако му го дам само него го плюва и не ще да чуе....Слава богу след половин час някъде спадна и до сега не е вдигал....ще видим по-късно как ще е....

# 19
  • Мнения: 7 201
Днес сме по-добре,но цяла нощ гореше милия и с белтък го мазах и кърпи с оцет слагах,но сваляме за малко и пак се вдига.....Сутринта гореше ужасно и дремеше,но ми дойде на акъла да сложа малко течен аналгин в нурофена,защото,ако му го дам само него го плюва и не ще да чуе....Слава богу след половин час някъде спадна и до сега не е вдигал....ще видим по-късно как ще е....
Хубаво е,че сте по-добре. Simple SmileСамо пак да кажа внимателно с аналгина или хексалгина,ако употребяваш!
Желая ви бързо оздравяване! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • София
  • Мнения: 315
Ох,горкото детенце!И нашета бебка до скоро беше с тази диагноза SadБяхме 2 дена на аугментин,но почна да го повръща,а и разстройство,правеше Т39-40 гр.Вкараха ни в болница и малката беше на пеницилин 5 дена.Сега вече е по-добре,но почна да и расте и зъбче WinkПожелавам ви по-бързо да оздравявате Peace

# 21
  • Мнения: 2 657
Днес сме по-добре,но цяла нощ гореше милия и с белтък го мазах и кърпи с оцет слагах,но сваляме за малко и пак се вдига.....Сутринта гореше ужасно и дремеше,но ми дойде на акъла да сложа малко течен аналгин в нурофена,защото,ако му го дам само него го плюва и не ще да чуе....Слава богу след половин час някъде спадна и до сега не е вдигал....ще видим по-късно как ще е....
Хубаво е,че сте по-добре. Simple SmileСамо пак да кажа внимателно с аналгина или хексалгина,ако употребяваш!
Желая ви бързо оздравяване! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Хексалгин не давам PeaceЕдинствено аналгин дето му дадох сутринта,на кг по капка...За сега не сме вдигали още Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 4 578
Хубаво е,че сте по-добре. Simple SmileСамо пак да кажа внимателно с аналгина или хексалгина,ако употребяваш!
Желая ви бързо оздравяване! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Хексалгин не давам PeaceЕдинствено аналгин дето му дадох сутринта,на кг по капка...За сега не сме вдигали още Hug
Хексалгинът е течен аналгин   Hug Дано сте приключили.

# 23
  • Мнения: 2 657
не знаех Embarassed
снощи пак вдигна,но успяхме да я свалим....сега не сме вдигали,но имаме пазстройство,вероятно от антибиотика.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 578
не знаех Embarassed
снощи пак вдигна,но успяхме да я свалим....сега не сме вдигали,но имаме пазстройство,вероятно от антибиотика.
На аугментин бяхте,а? Вероятно от него. Аз не съм му привърженик, та да кажат тези, които го ползват. Давай ентерол и говори с док, дали да смените АБ. Колко приема имате?

# 25
  • Мнения: 2 657
ами до сряда Peace
ние и преди сме били на аугментин и пак се появи разстройство,но тогава имахме други проблеми..
Приема ни на Димекса е проблем,даже снощи го повърна Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 4 578
ами до сряда Peace
ние и преди сме били на аугментин и пак се появи разстройство,но тогава имахме други проблеми..
Приема ни на Димекса е проблем,даже снощи го повърна Tired
То и аз повръщам от тая гадост. Що не ви дадат по-добър сироп за деца?

# 27
  • Мнения: 2 657
ох незнам,мисля да се обадя за да ни го смени....за първи път ни го изсписаха този Sick

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добре е с АБ да се дава ентерол, за да не се нарушава PH на стомаха.  Щом вдига температура не е добре да яде кисело мляко, но ентерол му давай спокойно. Може 3 пъти по едно прахче.

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Димекс е супер гаден сироп. За деца има толкова добри неща, с подходящи аромати и вкусове. Обади се да изпише подходящ за детето сироп, какво само да се главоболиш и с повръщането от тази гадост  Peace
Относно Аугментинът- дъщеря ми го е пила няколко пъти и никога не е имала разстройство. Но по принцип отзивите за този АБ са точно, че децата получават такова  Peace

Общи условия

Активация на акаунт