Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 945
  • 217
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 2 056
Аз съм на 2 чая, 2 фреша и 2 чаши вода дотук - общо около 1.5л / за мен е доста, иначе пия по-малко/. Да попитам, а може ли кафенце? baby_neutral

# 136
  • Мнения: 3 241
Мисля, че може, поне аз досега все съм си пила по едно две на ден  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 3 880
Да попитам, а може ли кафенце?
Май някъде пишеше, че не бива, но аз пийнах вече 2, защото ако и него откажа съвсем ще ми отиде настроението Wink
Аз така или иначе го пия без всякакви добавки от рода на захар, сметана, мляко, така че едва ли ще е фатално за диетата....

# 138
  • Мнения: 1 130
Кайвенце и аз пия - голичко, стриптизьорче  Mr. Green т.е. без захар, мляко и каквато и да е добавка. Идеята е друга - по принцип кофеина пречи на отслабването - не че съвсем ще го спре, а пречи на разграждането на мазнините или по-бавно става цялата работа нещо такова ми е останало в главата. Затова хората казват като сте на диета пийте безкофеиново кафе - да ама с моето ниско кръвно съвсем ще изчезна ако и кайвенце не сърбам - тъй че си  пийвам кофеиново такова по 1-2 на ден  Peace

# 139
  • Варна
  • Мнения: 2 056
Благодаря, момичета! Давате ми кураж!  bouquet

# 140
 Здравейте дами, да се включа и аз при вас днес съм на 2 чая и чаша вода и се чувствам СУПЕРРРРРРРРР дано и кантара мисли така утре сутрин Simple Smile

# 141
  • Мнения: 229
Обяда е сервиран дами....
 
Точно приключвам с обяда /позакъснях малко/ пък и бавно го консумирах, но беше точно същият като на картинката, само че към двата моркова турнах и две ябълки. Получи се страхотен фреш. Обаче искам нещо да споделя. Голямо клечене в WC пада от толкова консумация на течности ......  #Crazy
Ще устискаме, още малко остана!  Hug

# 142
  • Мнения: 814
Здравейте, лунни момичета Hug!
И аз съм с вас на едно кафе и много вода. Но като се е задала вечерта, а тогава съм най- податлива и пощелива Embarassed! А трябва и да приготя манджа за вечеря, няма как да запечатам хладилника и да не влизам в кухнята... Но ще споделя сокчето от моркови на TheNMdster   bouquet!
А рано сутринта видях лунното затъмнение, ще си мисля за него и за вас, пък  утре дано кантарът помръдне малко поне назад!

# 143
  • Мнения: 2 631
Аз вече 7-8 пъти бях в тоалетната  Laughing
Продължавам да устисквам положението и да пия вода.

А за кафето това не е вярно!
Точно с кофеин са бъкани всички кремове и гелове за отслабване.
И Вита Голд и още 100 продукта са със съдържание на кофеин.
Кафе може да се пие, но да е ЧИСТО! Без подсладители и добавки!

# 144
  • Варна
  • Мнения: 2 056
Цитат
Голямо клечене в WC пада от толкова консумация на течности ......  
И аз съм така.... Има няма 1/2час и бягам натам.

Ще устискаме!
Цитат
а утре дано кантарът помръдне малко поне назад!
, аз искам поне 2 кила назад!

# 145
  • Мнения: 4 176
гладен съм! Ама стискам. Още малко и ще спим Simple Smile

# 146
  • Мнения: 5 001
. Но ще споделя сокчето от моркови на TheNMdster   bouquet!
А рано сутринта видях лунното затъмнение, ще си мисля за него и за вас, пък  утре дано кантарът помръдне малко поне назад!

Aри,да ти е сладко сокчето   bouquet
А утре,ако не помръдне кантара пак ще стреляме по него.....

# 147
  • Мнения: 814
Ох, милички, аз и малко да сваля ще се зарадвам...Защото, постигна ли го, оттам нататък инатът ще ми помага.
И няма да стрелям кантара, направо ще го метна в контейнера и ще си купя друг Wink!

# 148
  • Мнения: 3 880
Аз учудващо леко понасям до сега гладуването, но вечерта ми е най-страшна, тогава ставам като змей Wink
Ще гледам да си легна с детето тази вечер, към 8 Laughing

# 149
  • Мнения: 1 130
kafe не искам да споря с теб за кафето ни най-малко, ако не друго то поне аватарът ти ме респектира в тази насока  Laughing Вярно е, че всички гелове и разни мазила ползват кофеин като съставка - ама външно нали! И Вита Голд съм пила - мисля, че по-голямо значение за ефекта му имат другите съставки в него! Запомнила съм този факт, просто защото много обичам кафе особено нес и си го пийвам с кеф и ми правеше впечатление, че по време на какви ли не диети, които съм правила се препоръчва да се сведе до минимум солта и кафето - солта, защото задържа водата, а кафето, заради споменатия по-горе факт! Не държа да съм капацитет по въпроса, а само споделих какво си спомням. Ако попадна пак на статията задължително ще я цитирам тук   bouquet Ама нали знаете колкото хора, толкова мнения - може и грешното мнение да съм запомнила, което ще е много хубаво всъщност де - щтото наистина съм любителка на таз напитка  Wink
Водата до тук я докарах до 2-та литра, повече не ми се следи - колкото толкова. Да споделя друго за себе си - като лунувам един ден и съм гладна като звяр. Като реших за 3 дни и днес хич и не мисля за апване, щтото знам че и утре ще се наливам с чайове и води, тъй че явно е въпрос на психическа настройка. За мен критична ще бъде утре вечер, защото ще зная че е последно ограничение за тази лунна фаза  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт