Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 904
  • 217
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 326
Момичета аз я започнах от днес. Решила съм да направя 3 дневния цикъл. За сега съм стриктна.  Flutter Дано устискам фронта до петък сутринта  Whistling

# 46
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Момичета аз я започнах от днес. Решила съм да направя 3 дневния цикъл. За сега съм стриктна.  Flutter Дано устискам фронта до петък сутринта  Whistling
Тридневната диета не е ли един ден преди фазата и един ден след нея  newsm78
демек - от утре в 5.30 до събота сутринта в 5.30.  Така ми се струва?!?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И аз така разбрах от прочетеното, newsm78 ама за всеки случай да питам

# 48
# 49
  • Мнения: 326
Така е но реших да започна сега, че в петък вечерта ще имаме гости. По добре да си ги изкарам от днес. (поне според мен).  Hug А пък и така ще съм с един ден преднина и ще се радвам че ми остава по малко  hahaha

# 50
  • Мнения: 1 130
Айде и аз да се запиша офиСиално - ще се пробвам 3 дни па да видим  newsm78 Успех на всички  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 048
Момичета, записвам се и аз, дано успея!

# 52
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Момичета да ви се оплача, лунувам от нова година - до скоро нямах никакви ядове. Лесно ми минаваха лунните дни, през останалото време хапвах намалени количества ... обаче тука от едно известно време ме гони зверски глад и уж се старая да не се тъпча, пък все се натъпквам ... Не знам колко съм свалила, не съм се мерила въобще откакто почнах, разчитах да позная по дрехите - и те по едно време наистина се поразшириха, но сега с тва тъпкане пак ми се стесниха  newsm78
на какво ли се дължи тва ...

мислите ли, че има един такъв момент, в който организма вече свиква с лунуването и диетата спира да му действа  newsm78

аз пак ще пробвам де

# 53
  • Мнения: 219
Радос, наистина организма свиква с по-малко количество храна,  но не губи вяра и продължавай да лунуваш, ефект има винаги.успех

# 54
  • Мнения: 406
Ух, аз все се каня и само с каненето си оставам, но този път май най-накрая ще се стегна... За утре така или иначе съм си приготвила кисело млекце и плодове... Така че ще направя опит този път да лунувам стриктно... Утре и на 22-ри на млекце и фрешчета, а на 21-ви водичка...

Ама да не се каня само де...

# 55
  • Мнения: 371
И аз съм с вас! Peace  Успех на всички!

# 56
  • Мнения: 149
момичета  от днес съм и аз със вас. да видим да ли ще устискам фронта 3 дни. отдавна не съм правила  Лунна диета   така че ще ми е малко трудно.
успех на всички.

# 57
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз се записвам, ама в момента не съм в Бг и незнам дали часовете на лунуване са същите newsm78

# 58
  • Мнения: 1 655
И аз се записвам за лунуването!
На диета съм,но не мога да спазвам стриктни графици!Винаги ми се яде това което е забранено!
Ходя и на фитнес но не съм лунувала тази година!На мен най много ми се отразява когато нямам движение, мног бързо качвам!А движа ли се мога да ям и да слабея!
Хайде да си ходи тази зима вече!
Искам да питам, нали може да започна 3 дневното лунуване от днес и да го свърша в петък!Но при мен кръвното ми пада когато не ям и започва да ми се вие свят, какво да правя в такава ситуация?

# 59
  • Мнения: 314
И аз да се запиша ,на 14 нищо не направих ,цял ден гладувах и накрая развалих работата. Успех на всички ,наистина човек като знае че не е сам издържа .

Общи условия

Активация на акаунт