Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета

  • 25 523
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Здравейте момичета  Hug
Вес, поздравления за заглавието на теми4ката  Simple Smile
аз само 4ета тези дни, докато кърмя и все не остава ред да напи6а как сме... от 2 дни имаме колики и положението е сериозно, не спя по цяла но6т, а през деня все има не6то да се вър6и и съм като на автопилот ... във вторник сме на педиатър и дано ни даде не6то ка4ествено за коликите, 4е просто не се издържа. ло6ото съ6то е 4е нямам достатъ4но кърма и го дохранвам с АМ и не знам дали коликите не избързаха заради дохранването...
Вес, ако "удари6" едно рамо и да ми припомни6 как да сложа снимки 6те съм ти много благодарна.

Мимки, и аз да ти кажа да не се притеснява6 за теглото на бебето, за6тото измерванията  по ехографа са ориентировъ4ни и не може да им се има пълно доверие. Седмица преди да родя бебето уж теже6е 3300 а се роди 3710 ...така 4е гаранция-франция  Grinning

Мария Илиева 4естит рожден ден ! Нека здравето, любовта и късмета да са винаги с теб! Наздраве !

Анет, ти съ6то дохранва6е твоя Алекс ако не се лъжа, какво мляко му дава6е?
Ох пак трябва да ставам 4е има рев... приятна ве4ер моми4ета Simple Smile

# 16
  • Мнения: 135
Благодаря момичета за пожеланията!Да Ви се връщат двойно! Hug
А сега да Ви почерпя:





Рали, завършвам математика и информатика в Пловдивския университет. И аз се надявам да му се уредят нещата и лятото да се съберем вече, че тая самота е много тежка и въпреки че сме заедно вече почти 11 години си страдаме порядъчно, за децата пък да не говоря колко им липсва тати.


# 17
  • Мнения: 1 248
Здравейте момичета,  bouquet

Мария Илиева, честит празник,много късмет и успехи ви желая и по скоро да се съберете с половинката.

Весблагодаря за новата темичка! Hug

Рози,и гледах callejero, и аз като теб Shocked Shocked Shocked...и си мислех да питам мадридските мами-толкова ли е зле за всички newsm78...Тук при нас, си вземаш час предварително, и вярно чакаш 2-3 месеца, но като дойде деня-всичко става за 1-2 часа максимум.

Мимиии, гоблени-имаме си едно магазинче,за подаръци, и бродират по поръчка, и мисля че и гоблени сам виждала, но нали майка ти скоро ще идва,и ще ти донесе? Hug

Марица, за борди и кройки,нямам представа. newsm78
А твоята малка сладурана със Високи сини планини,сигурно и мен би разплакала Hug-а пък ако я научиш Моя страна,или Eдна българска роза-тогава рева ми е в кърпа вързан  bouquet

Плам Плам,чак до вторник ли трябва да чакаш за прегледа, не можеш ли да отидеш по рано?Дано се поуспокои малкия сладур.  bouquet

Анет,Rally, и аз се включвам към мамините момичета, и на мен много ми липсва моята, а и бабчето ми също. Sad

# 18
  • Мнения: 42
Честит Рожден ден Мария Илиева!
Много късмет и семейно щастие. До колкото разбирам  ти си си в Бг, а половинката в Испания. И ние бяхме така 6 месеца разделени. Първо замина той и след него аз с детето. Беше тежко наистина, но пък послееееееее, като се събрахме, хахаххаха newsm62, бяхме като луди от любов и щастие. Дано скоро сте заедно и се настрой за невероятно преживяване.  newsm10 Какво ли не бих дала, за да го преживеа отново. Така се освежава една връзка.  Успех!!!

# 19
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
само за малко съм тук
после ше пиша повече
мерси за пожеланията момичета
МАРИЯ ИЛИЕВА ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО щастлива
палмпалм аз дохранвам с nutriben , малкия го приема добре и аз съм много доволна, давах на същата фирма чайчето за колики и колимил това са капки за колики, много ефикасни опитай, ние така избегнахме коликите, не знам какво е това
тази сутрин като се събуди, отказа да яде, хапна около 50гр и ги повърна, после напълни памперса чак се оклепа до ушите и вече е 11ч  и отказва да яде, не съм му давала от два дни нищо друго освен мляко, но още не мога да регулирам храненето ми, съвсем си обърках детето, много съм умна  Rolling Eyes

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ох най накрая да се добера до компютъра !
 тези дни ни се "с4упи" компа - първо си мислехме 4е е някакъв софтуерен проблем - давай преинсталации , бози , проблеми - щото нали знаете как е при "специалистите" - винаги на другите оправят а за тяхното няма време - 4е и ние така - толкова го бяхме забозили този комп - ни дефрагментиран , ни преинсталиран , във всеки дял с уиндоус- и бум един ден вклю4вам - ни зук ни картина .
сега съм с една Виста но пак имам проблем - явно и хардура е остарял ве4 , но за него няма джоб пара сега  .
та ДАви поздравя  вси4ки с ТРИФО-ВАлентиновския празник  Hug
Мария Илиева - 4естит рожден ден ,дано другия го празнувате цялото семейство  в ИСпания! а ако мъжа ти по4не работа край нас може и в по широк състав да го празнуваме Simple Smile !
Мимии и Марица - конкретни списания не мога да ви кажа , аз се интересувам от ган4ио (една кука ) и плетене , но съм сигурна 4е по реповете има - за едната кука съм си купувала няколко много хубави списания - и в нашите репове като вляза има цяла стена с такива мануалидадес . специално за гоблените -  пълно е , но по скоро са фигуру отколкото цели гоблени - има доста списания ! за кроиките не знам ни едно тук просто защото шевна машина нямам (онзиден гледах в една верига Сатурн шевна машина за 150 евро и щях да си я купя - поне да кърпя на мъжа ми работните дрехи ако не друго  Simple Smile ),дано намерите всяка по нещо !
Мимии кото смятате 4е за вас така е най-добре го направете . нашите (и свекърва ми и майка ми) искат да им я пратя, но ние не можем да си представим живота ни без нея - макар и стресирани през цялото време , не можем без нея Simple Smile . аз сега 4уствам празнота - а само я преместихме да спи в нейната стая нощем ,4е какво ли ще е ако я няма изобщо в къщи .
Плам Плам - снимки - ако иска6 да си направи6 албум може да публикува6 тук
www.webshots.com
на саита вгоре в дясно даваш "саин ъп фор фрии" - дава ти формуляр които да попълни6 и съптветно ве4е си юзър  с парола . като влезе6 като юзър ъплоудва6 фотота  и може да ни даде6 направо адреса на целия албум или на отделна снимка .за да сложи6 снимка във форума която се вижда трябва да натиснеш буто4ето под "В" ще ти излезе написано на латиница [имг]и между тях( т.е. то4но на това място)се слага адреса на снимката [/имг]
ако иска6 да изглежда така - ето това са моите снимки се прави следното - натиска6 бутона под "И"наклонено излиза  това [урл][/урл](на латиница е! ) . а това е как трябва да изглежда [урл=адреса на страницата ]текста които иска6 да се вижда[/урл] .дано нещо си разбрала  и съм помогнала и 4каме снимки Wink.
Вес заглавието е страхотно - и моите коки4ета се подадоха , но още не са цъфнали-бях ги отписала ,цяло лято ги бях оставила в саксията и сега се бях засилила да изхвърлям саксията , но благодарение на Саби мисля (нали тя спомена за нейните коки4ета )реших да ги полея веднъж и те вземаха 4е се подаддоха . я кажета какви грижи полагате за коки4етата . а имах и здравец ,но тои загина лятото и уж на сянка го слагах - може и да съм сгрешила - хи4 ме няма по цветята .
 отивам в старата тема да ви 4ета творенията . до скоро !
Simple Smile

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
про4етох и старата тема и да допълня Simple Smile
видях 4е сте празнували пове4е Трифон4о отколкото Валентин4о Simple Smile
за вси4ки оби4ащи бг -вината-  проверяваите в руските магазини- в нашия например продават ме4а кръв, кадарка ,.. и още имаше но незнам имената (единствено кадарката мога да я пия с литри )
ние имахме 4-ен празник така да се каже - фамилиите ни Иван4о са Трифонов Валентинов и затова се бъзикаме 4е празнуваме 4-рен празник . а ина4е нищо особено - за нас не е някакъв голям празник - не пие мъжо нищо (за мое съжаление ,а така без компания не е кеф) пък и ве4е сме си омръзнали ( е на майтап казано ). подаръка ми щеше да бъде един фритюрник (от много време все това искам ), но все още си го избирам -харесах си един Бош и на 2-те места където го видяхме все го нямаше в нали4ност ,само изложен  - другата седмица  казаха (хи4 не ми е романти4ен подаръка - но аз предпо4итам практи4ните неща - парфюмите си ги подарявам сама ).
Габи мерси за поканата . все някои ден ще се видим . а вие към Икея няма ли да идвате ?
за срещата - 4естно казано не съм навита в тези дати защото ще правя пикник на 16
 (поне така го мисля ) и ще ми е доста натоварено . ако искате да го направим на 16март (неделя ) в моето село Сеути - вси4ки  които могат да дойдат са поканене ! имаме си много скари и маси -дано и хубаво време си имаме тогава !
Силрай видях снимките - е гати и снега ! а тортата ти ли си правила ?

# 22
  • Мнения: 773

Мария Илиева честит рожден да си жива и здрава и скоро да се съберете цялото семейство    bouquet
 Плам плам аз дохранвам с Almiron , но само вечер по 90 грама така че е малко трудно да установя как понася на малкия- освен това първите 4 месеца бяхме само на кърма
защо ми я няма лентичката  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 825
МАРИЯ ИЛИЕВА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ И СКОРО ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО ЗАЕДНО
  bouquet

Плам Плам, хич не са ви подранили коликите и нас втората седмица ни почнаха и ни държаха само 2 седмици Simple Smile
Аз и давах Коликинд - хомеопатично е и действаше за секунди, рчзтварях 5 гранулки в лъжичка вода и давах само като усетя, че я почват болките, 2 минути по-късно и заспиваше.
Анет, за яденето, не го насилвай Алекс, той си знае кога и колко. И София има дни в които хич не яде, после наваксва...
Вес, много хубава темичка  Hug

Нас от няколко дни ни мъчат зъбите яко, голям рев и все на ръце... не мога да я успокоя... а и времето отврат, не можем и да излезем  Close

# 24
  • Мнения: 3 098
4естито на Мария Илиева!
Бъди здрава,щастлива и много оби4ана!Желая ти по_скоро да се съберете с мъжът ти!


Ла Ада,права си,логи4но е да има такива списания,тука имат голямо разнообразие.
А твоето хоби е супер,но и много трудно,нали?Прабаба ми се е занимавала много с такива красоти,за мен е правила невероятни неща.Като си ги гледам се питам,колко ли време и любов е вложила в тях? Heart Eyes
Ада,знам ви,4е сте металяги,да ти дам инфо,Металика на 25.07.ще са в София,аз снощи дадох бойна поръ4ка на една амига в София да ми купува билети. PeaceНадявам се да успеем да си отидем,но да сме подготвени,все пак.Такъв концерт не се изпуска. Mr. Green
А и за Икеа гледам говорите,4етох тука в регионалните,4е Икеа ще има и във Валенсия.Но местонахождението и откриването се държат в тайна. Whistling



Марица, за борди и кройки,нямам представа. newsm78
А твоята малка сладурана със Високи сини планини,сигурно и мен би разплакала Hug-а пък ако я научиш Моя страна,или Eдна българска роза-тогава рева ми е в кърпа вързан  bouquet



Аз я у4а,тя може и да декламира от миналата година още. bowuuАми вуй4о й я нау4ил на някаква идиотска песен,запо4ваща така"Оби4ам таз страна голяма,където псува се на мама,опа ля,ла,ла".... Shocked Close Twisted Evil Rolling Eyes Щях да го пребия. hahaha Щото на4алото като 4уеш,сама можеш да си представиш нататък песнЯта какво е 4удо на 4удесата. Crossing Arms

# 25
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Марица изобщо не е сложно плетенето на една кука . мен баба ми ме е у4ила . виж търпение трябва да се има - 4е там се напредва бавно . аз затова имам поне 3 неща запо4нати и до там .единственото което съм завър6ила е едно потни4е на Гергана , една бебешка шапчица и 2 каренца .всико останало се по4ва и се разплита - а голямата ми ме4та е да си изпета покривало за леглото - хе хе казвам ме4та защото аз ли4но не се нагърбвам да си го направя ,а да си го купя ...хм .. много е скъпо и няма да е същото удоволствието  .
То детето не е виновно . НА вуи4ото трябва да му дърпаш ушите!
 А за металика -на 30 май са тук в испания -Хетафе, ние сме им фенове , но... нещо остарях аз за такива прояви  . плюс 4е ме кефят много пове4е старите им албуми . виж пове4е ме интересуват Наитуиш на ЛОрка РОк и УАСп - 25 26 юли ! за там се замислям сериозно , но искам да отида с Гергана ,а знам 4е няма да ме пуснат  Rolling Eyes..така 4е и това май отпада Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 825
......"Оби4ам таз страна голяма,където псува се на мама,опа ля,ла,ла".....
hahaha hahaha hahaha

За списанията - има Бурда, виждала съм. Има и други, ама не ги знам, не ме вълнува много темата и не съм ги запомнила  Blush

Искам и аз на Металикааааа, ама едвали ще ме огрее.  Sad Sad Sad
Че и София си пада по тях, вчера мрънка нещо в колата и баща и ги пусна и това като замлъкна и се заслуша в захлас, ама нали майка и 9 месеца все Металика и Уайтснейк слушаше, логично е и малката да ги харесва Simple Smile А на мотори как реагира  ooooh! - хич не се стряска, ами се обръща по посока на шума и се кокорчи ... абе рокерка ще я правим някой ден  Wink

# 27
  • Мнения: 3 098
Ами да,търпението.Аз сега ако знаеш колко много съжалявам,задето бабите ми искаха да ме нау4т на нещо,а аз от нощен живот време и желание нямах. TiredСега искам,ама тях ги няма. Cry
За покривка на спалнята имам аз от прабаба,голяма красота е.А тука в центъра на Валенсия има страхотни магазин4ета с такива изделия,о4ите ми остават там,какво ли няма. Hug
Металика не знаех,4е ще правят в Хетафе концерт.Но то и тук детето няма на кой да го оставим и да сме спокойни. Crossing ArmsМиналата година лятото бяха в Барселона,а аз не успях навреме да купя билети.Тогава малката нали беше при майка ми,щеше да стане работата.
Юни искам на Полис да ходя тука у Валенсия,да видим.Марк Кнопфлър ще има концерт,ужасно съжалявам,4е не мога да ида,обожавам го!!!
Ина4е за вуй4ото,ами той отнесе вси4ко,да няма детенцето я... Joy Wink

# 28
  • Мнения: 3 098
Ооо,Клара и моята е същата.В колата влезе ли иска Максимата и такива 4упки прави в стол4ето си.... PartyЛюбителка е на AC/DC,Iron Maiden,Джо Кокър и как куфее на тях,не е истина. Shocked
Наскоро се нау4и да играе и ръ4еница,незнам комшиите отдолу как траят. Thinking

# 29
  • Мнения: 1 818
Да ни е честита новата темичка! Вес  Hug,много сладко заглавие !
Честит Рожден Ден ,Мария Илиева! Да си много щастлива !  bouquet
В събота и неделя хвърлям по едно око набързо по форумите...в понеделник ще пиша повече...Обикаляме парковете с малкия...а е едно хубаво слънчице...много му се радваме след двата дена вятър и облаци...Целувам ви! Hug 

Общи условия

Активация на акаунт