моля ви за съвет

  • 2 989
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 425
ОФФ: КОЙТО НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА ДА РАЗБИРА ДА НЕ СИ ПОСТВА САМО ДА СИ ВДИГНЕ РЕЙТИНГА!!!

Бобиоби, малко си закъснял май  newsm78 ......ех,как само не се усещате на време!
Дай и малко свобода!Не я притискай.....ако наистона държи на теб и семейството ви ще премине този 'период'  Peace

# 16
  • France
  • Мнения: 726
Момчето за да влезе тук, значи, че няма с кого да поговори. Правописа е кошмарен, но поне се разбра, че има подозрение спряма жена си. До тук добре. Но не става ясно дали авторът работи и изкарва пари. Ако не носи доходи в къщи- зле, защото е непростимо за мъж на 25 г да не издържа семейството, колкото и млад да е за семеен живот. В подобна ситуация жената е склонна да "кръшне" и за това вина ще има безпереспективният съпруг....
Ще следя темата, че ми стана интересно....

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
А детето колко е голямо и него кой го гледа?
А с жена си говори ли, или и на нея така и обясняваш Outta Jointаз почти нищо не схванах от историята Rolling Eyes

# 18
Абе стига сте се заяждали с човека, той е тук за да му дадете съвет, а не за да му правете забележки за правописа. На който не му се чете да не го прави. Сега по темата- според мен трябва да се опиташ да си върнеш жената, като на първо място се опиташ да си зададеш въпроса къде точно си сгрешил и след това ако можеш дапоправиш тези грешки. Опитай се да и обръщаш повече внимание, да и показваш че я обичаш, да излизате заедно на вечеря.... Може би и липсва усешането да бъде ухажвана и желана, затова да е потърсила вниманието на друг мъж. Разбери какво е довело до това, какво и липсва във вашата връзка и се опитай да и го дадеш, без упреци и обвинения, защото те няма да доведат до нищо, само ще я отдалечат още повече от теб. Успех
даде ама днес пак ме излъга разбрах че тои  ебил там и попитах а тя 5 пъти не бе не е идвал .като попитах защо лъже изпадна в истерия и после каза че го направила да не ме нарани хахахахахахаха

# 19
Абе стига сте се заяждали с човека, той е тук за да му дадете съвет, а не за да му правете забележки за правописа. На който не му се чете да не го прави. Сега по темата- според мен трябва да се опиташ да си върнеш жената, като на първо място се опиташ да си зададеш въпроса къде точно си сгрешил и след това ако можеш дапоправиш тези грешки. Опитай се да и обръщаш повече внимание, да и показваш че я обичаш, да излизате заедно на вечеря.... Може би и липсва усешането да бъде ухажвана и желана, затова да е потърсила вниманието на друг мъж. Разбери какво е довело до това, какво и липсва във вашата връзка и се опитай да и го дадеш, без упреци и обвинения, защото те няма да доведат до нищо, само ще я отдалечат още повече от теб. Успех
даде ама днес пак ме излъга разбрах че тои  ебил там и попитах а тя 5 пъти не бе не е идвал .като попитах защо лъже изпадна в истерия и после каза че го направила да не ме нарани хахахахахахаха

детето е на 3 и ходи на градина после го взема баба му и след това аз го гледам

# 20
  • Мнения: 597
изчакай я една вечер навън и виж дали излиза сама или с него ,дали от неиния или неговия офис. дали първо той излиза или тя... такива неща..

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Лоша работа.Защо не поговориш с брат й? Ако се разбирате може да ти помогне.Той човека в такъв случай между чука и наковалнята, но все пак.Друго което мога да те посъветвам е да не я притискаш, даже да спреш да й обръщаш внимание.Една жена колкото повече ровичкаш, разпитваш и искаш обяснения тя толкова повече се изнервя.Дай вид че й вярваш, че това което става не те интригува и смятам че може да има някакъв успех.Но все пак разни хора, знам ли.Ти най-добре си усещаш нещата.
Успех!

# 22
eiii ne znam kakvo da pravq w4era samo kato se otvori duma za nego,za6toto se razbrahme uj bez nikaki luji ve4e i da si kazvame vsi4ko s brat i pravihme moita kola i kato trugva se zagovorihme i razbrah 4e onq e hodil.naro4no q popitah dali e idval a tq 5 puti me gleda v o4ite i ne be ne e idval kakrqi i kazah 4e znam i kato q popitah napravo izpadna v isteriq.popitah samo a6to me izluga i mi kaza 4e go napravila da ne mi stanelo gadno 4e e idval

# 23
  • Мнения: 600
eiii ne znam kakvo da pravq w4era samo kato se otvori duma za nego,za6toto se razbrahme uj bez nikaki luji ve4e i da si kazvame vsi4ko s brat i pravihme moita kola i kato trugva se zagovorihme i razbrah 4e onq e hodil.naro4no q popitah dali e idval a tq 5 puti me gleda v o4ite i ne be ne e idval kakrqi i kazah 4e znam i kato q popitah napravo izpadna v isteriq.popitah samo a6to me izluga i mi kaza 4e go napravila da ne mi stanelo gadno 4e e idval

това същата случка ли е или пак 5 пъти те е излъгала? прощавай, ама се смях с глас. сега всеки ден ли ще ни пишеш какво става или генерално ще решиш проблема? пробвай да:
-поговорите
-да я напуснеш
-да я набиеш, за да и дойде акъла
-да набиеш онзи дето не ти излиза от главата

чак след като направиш едно или повече от по-горните, пиши пак.

успех  bouquet

# 24
  • Мнения: 740
По - добре не пиши пак, а го издиктувай на някой по-грамотен да го напише. Заслужаваме

# 25
  • France
  • Мнения: 726
Не каза дали носиш пари в къщи, защото ако не даваш кинти.... лошо ...

# 26
  • Мнения: 600
По - добре не пиши пак, а го издиктувай на някой по-грамотен да го напише. Заслужаваме

 Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 234
Аман от учителки по български вече  #Cussing out Все пак тук не сме на училище, който го дразни правописа просто да не чете.                                                                                                                                                                                                                      bobiobi, знам че е трудно но опитай се да не я притискаш. На нея сигурно също не и е лесно, още повече по това което казваш съдя, че е хлътнала по него. Дано се вразуми и нещата се оправят. А това, че е изпаднала в истерия мисля че е защитна реакция- отговаря на атаката с атака за да се предпази от още разговори по въпроса и по този начин сменя темата. Мисля, че трябва да проведете един много сериозен разговор, но спокойно без обвинения. Опитайте да оправите нещата заради детенцето.

# 28
  • Мнения: 4 753
.. се беси..
 ..и не прирязан ..
Май някой ще се беси,щото бил разрязан.. Лоша работа  ooooh!

наистина много лошо  ooooh! добре, че има брат  Thinking

# 29
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
По - добре не пиши пак, а го издиктувай на някой по-грамотен да го напише. Заслужаваме

 Joy Joy Joy


Като толкова не можете да разчетете, пишете му на лични на човека. Задръстихте темата с мнения: "Не ти разбирам". И в подфорум "Красива мама" е пълно с грешки, темата за правописните грешки в клюкарника също е на не знам вече коя част, но всички се хванаха за тези постове.


По темата - какви са нещата, които вие двамата правите като семейство?
По-напред те попитаха, в какво се изразява твоята промяна след издънките?
Говорили ли сте след това как смятате да продължите напред, или ти се опомни чак като разбра, че ще я изгубиш?
Научи кога въпросният господин ще бъде там, и иди и ти, просто да видиш какво става, и как се държи жена ти.

Общи условия

Активация на акаунт