изгориха ми косата!

  • 6 184
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 452
аз разбрах че е с кестенява - което си е тъмна все пак

# 16
  • Мнения: 4 435
аз разбрах че е с кестенява - което си е тъмна все пак

Пише-светло кестенява,така че няма как да е тъмна.

# 17
  • Мнения: 452
ако беше руса нямаше толкова да е шокирана  newsm78не мислиш ли ?

# 18
  • Мнения: 4 435
ако беше руса нямаше толкова да е шокирана  newsm78не мислиш ли ?

Леле,ти си много зле чесно. ooooh!
Я виж какво пише момичето в първия пост и тогава спори,става ли?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 640
Щом е обезцветена значи всякакъв шампоан - оцветител ще хване, така че избери си цвета, който си искала и дано се харесаш.

# 20
  • варна
  • Мнения: 564
На мен са ми изгаряли косата, падна ми горния пласт направо. Махат ми фолиото и кичърите падат на земята.  #Cussing out

Не мога да кажа, какво ми беше и как се чувствах.  Cry


[/quote
Горкичката.Твоето е било по голямо чудо. Shocked

# 21
  • Мнения: 196
еех като да знаеш на мен какво ми причиниха преди 3-4 години от коса под раменете се наложи да съм с мнооггоо къса коса защото ме обезцветяваха и "забравила"косата ми стана лигава като солоп едва ме подстригаха а за кожата на главата да не говори нямаше такава болка-добре че ми беше приятел фризьора и се оказа 4е ми отива с къса и руса коса иначене ми се мислиии,но от тогава като ходя на фризьор изпитва до ден днешен някакъв ужас #Crazyразбирам те напълно

# 22
  • варна
  • Мнения: 564
И при теб е било трагедия.Абе махам огледалата и не знам колко време трябва да се изчака за да се сложи нещо друго.Мисля да си взема кастинг,ама мисля че ще стане много тъмно върху белите участъци newsm78Май да изчакам 10 дни и да отида пак на фризиор,но по-кадърен newsm78

# 23
  • Мнения: 4 435
И при теб е било трагедия.Абе махам огледалата и не знам колко време трябва да се изчака за да се сложи нещо друго.Мисля да си взема кастинг,ама мисля че ще стане много тъмно върху белите участъци newsm78Май да изчакам 10 дни и да отида пак на фризиор,но по-кадърен newsm78

Няма смисъл от боя,така и иначе когато вече е обезцветено местото,боята ще пада бързо,може да станеш на петна.Не рискувай да се боядисваш.Просто едно тониране/матиране все тая едно и също в.

# 24
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Направи си някаква домашна маска или купена.Успех миличка Praynig

# 25
  • Мнения: X


Отиди при друг фризьор и си направи кестеняви кичури, така няма да си толкова руса. И си вземи някаква маска за коса, възстановяваща и подхранваща. Аз поне в твоя случай бих направила това. Успех!  Peace

# 26
  • варна
  • Мнения: 564
Да и аз така мисля момичета.Благодаря на всички за отговорите HugЩе отида някъде и ще си направя кестеняви кичури и нещата ще се пооправят и другия път като изпадна в депресия моя мъж казва да си натопя дупето в студена вода преди да върша глупости Simple SmileТова е малко да поразведрим обстановката.ПОВЕЧЕ НИКАКВИ ЕКСПЕРИМЕНТИ!Сега отивам на фризиор да се пооправя.

# 27
  • варна
  • Мнения: 564
Чудех се дали не мога да я матирам сама в къщи-малко бойчка в моя цвят и малко вода,поливам и дано да стане?!Как мислите? newsm78

# 28
  • Мнения: X
Аз не бих рискувала сама, за да не стане по зле.  Peace

# 29
  • Мнения: 4 435
Чудех се дали не мога да я матирам сама в къщи-малко бойчка в моя цвят и малко вода,поливам и дано да стане?!Как мислите? newsm78

Аз ти казах че можеш,но ти не ме четеш май.Можеш да се матираш с такъв шампоан. WinkАко стане по-тъмно отколкото искаш,косата се измива със кисело мляко.С боя не се опитвай няма да можеш,те се слагат определени грамове,няма да ги оцелиш.

Общи условия

Активация на акаунт