Препоръчайте ми ефикасни капки за нос

  • 69 414
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
Аз не бих сложила нищо без да се консултирам с доки, а иначе съм много доволна от някакви черни капки, правят ги по рецепта, не знам как се казват.

# 16
  • Мнения: 80
Ползвала съм ВИБРОЦИЛ,ОЛИНТ И КОЛАРГОЛ,но най ефикасни са ТОБРАДЕКС за очи са но педиатърката ни ги изписва за нослето

# 17
  • Мнения: 506
клеева тинктура 5-6капки в 10мл.вода по 4пъти на ден ни спасиха от двуседмична хрема Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
След Коларгол,Виброцил,хомепатични,противоалергични,посявки за бактерии,тримесечната хрема ни премина с АБ паста Бактробан-но се консултирай само с лекар.УНГ ни каза,че капки които не  са подействали до 5 дни,няма смисъл да се продължава с употребата им.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 578
Когато продължително време е запушен носа на Кати / т.е. повече от 2 седмици/ вземам МАКСИТРОЛ. Това са капки за очи на антибиотична основа, но ВИНАГИ ПРЕДИ ТОВА СЕ КОНСУЛТИРАМ С ПЕДИАТЪРА. Нослето й се оправя за не повече от два дни.
И ние така. + Тобрекс, Тобрадекс, Тобрин, Гаразон, но всички те имат АБ, та се консултирай с док.

# 20
  • Мнения: 3 216
АБ паста Бактробан-

Това не го ли изписват при стафилококи?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 735
Посявката ни беше отрицателна т.е. нямаше бактерии/според мен може нещо и в лабораториятя да не са си свършили работата/,а се оправихме от бактробана.Той е за резистентни и доста устойчиви бактерии.Лошото е ,че детето се измъчи 3 мес. и и капах и пи доста капки. Sad

# 22
  • Мнения: 113
Щом хремата е продължила толкова дълго време, отиди на лекар УНГ. Иначе може да пробваш да правиш инхалации в домашни условия, много помагат. Слагаш малко вода да заври и една лъжица сода, все едно си правиш парна баня на лицето. Детето трябва да вдишва парите за по 3,4 мин., след това изтегляш сополките и поставяш капките за нос.

# 23
  • Мнения: 9 973
ние ползвахме 4 вида капки за 2 седмици без ефект(тобрин,бивацин,.....)
вече казах край и сега сме на физ.разтвор

# 24
  • Мнения: 3 216

Това не беше ли оня спрей за пьпчето?

# 25
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Нашата педиатърка ми обясни, че Коларгол-подсушават, а Виброцил- отпушват нослето.

# 26
  • Мнения: 2 622
коларгол Peaceпо-ефикасни от тях не съм срещала

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В момента давам хомеопатични хапчета и бих казала че имат ефект.Но вече давам 4-ти ден,така че седмица пак ще се заформи.Съчетавам Ренитал с Инфлуцид.

Общи условия

Активация на акаунт