LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 517
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 743
Мисля че имаше отзиви за това ама сега ни ги намирам newsm78



Ако мъжа върви с блузона го поръчвам  Crazy
Някой взел ли е скоро в СТ.Загора нещо от Ларедута с дата края на януари ,да знам дали да ходя до пощата?

# 826
  • Мнения: 260
Само чета на този му дръпнали парите за 29.1, на онзи също. Скъсах го от отваряне това ДСК директ и нищо. Моите все така си стоят блокирани и без движение. Cry
hahahaи аз така но сега видях че най после са изтеглени за 30.01и01.02

# 827
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Voici le récapitulatif des articles que vous nous avez retournés et des remboursements effectués pour chacun d'entre eux.


Date de remboursement Type de remboursement Montant du remboursement Mode de remboursement Commande
le 18/02/2008                                                        10,50 ?                                  Note d'avoir               N° 20080282204924
                                                                                                                                                                   du 28/01/2008 
 
Това имам в mes remboursements
Нищо не се споменава за чек.Имам панталон на тази стойност.Преведох си на английски и пак не разбрах за какво става дума.

Виж дали са ти дръпнали пари за него. Ако не са, ще си получиш другите неща от поръчката, но без панталона.

# 828
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
аз чакам т 25.01 бая голям колет. Да се притеснявам ли вече Confused За първи път ми се бави нещо толкова много.
Аз чакам и от 18 и от 25.01 големи колети,засега не се притеснявам.
Иначе днес си взех пакет от 28.01 все обсъждани неща,стискайте палци  на моя мъж да му станат адидаските,иначе са хубави.

# 829
  • Мнения: 2 013
Момичета, какво правя сега? Моля за съвет. Кого търся? Кому вдигам скандал?

Накратко - поръчката от 9 януари е тръгнала от България на 10-и. И е безследно изчезнала.

Dear Madam,
The parcel 009 6692811 was sent on 10th January. It should have reached you. Coudl you check up at the postoffice please ? Unfortunately I can not give you further information about the parcel (tracking number, weight)
If there is no parcel for you at the postoffice, please contact me again and remind your instructions.
Thank you.

Christine Van Coillie
Relation Clients

# 830
  • Мнения: 2 559
Писах на Сабине за неполучената ми поръчка от 07.01 /един чифт маратонки само/ и тя ми отговори, че е изпратена на 08.01 от Франция и ми даде номер на пратката. Мога ли да подам някаква жалба в пощата да издирят този колет, като номера, който ми дадоха от Ла Редута не е като тези номера, по които могат да се проследяват пратките?
Като се има предвид, че миналата седмица получих 2 чифта маратонки от 26.01, не мога да проумея как тези от 07.01 още ги няма  newsm78
И най-лошото е, че са за един познат, а не за мен  #Cussing out

# 831
  • Мнения: 212
Момичета, какво правя сега? Моля за съвет. Кого търся? Кому вдигам скандал?

Накратко - поръчката от 9 януари е тръгнала от България на 10-и. И е безследно изчезнала.

Dear Madam,
The parcel 009 6692811 was sent on 10th January. It should have reached you. Coudl you check up at the postoffice please ? Unfortunately I can not give you further information about the parcel (tracking number, weight)
If there is no parcel for you at the postoffice, please contact me again and remind your instructions.
Thank you.

Christine Van Coillie
Relation Clients


Като за начало питай в пощата и им кажи, че от Франция знаеш, че е тръгнала на 10.01.
И ако там със сигурност ти кажат , че не е идвал пиши на Кристин, че в пощата са ти казали така.

# 832
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, какво правя сега? Моля за съвет. Кого търся? Кому вдигам скандал?

Накратко - поръчката от 9 януари е тръгнала от България на 10-и. И е безследно изчезнала.

Dear Madam,
The parcel 009 6692811 was sent on 10th January. It should have reached you. Coudl you check up at the postoffice please ? Unfortunately I can not give you further information about the parcel (tracking number, weight)
If there is no parcel for you at the postoffice, please contact me again and remind your instructions.
Thank you.

Christine Van Coillie
Relation Clients

Казват, че поръчката тие изпратена на 10.01 и би трябвало да е пристигнала при теб. Да провериш в пощата, не могат да ти дадат др информация за пратката - номер и тегло. Ако няма пратка за теб в пощата да се свържеш отново с тях.
Това е общо взето. Ако не може да ти я намерят в пощата по този номер им пиши пак. Загубена работа са нашите пощи.  #Cussing out


# 833
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен .Искам да помоля за помощ-имам нефактурирам артикул ж поръчката ми от 8.02.2008.-пише ,че продуктът е изчерпан ,но сега гледам  че го има.Не е ли редно след като сам го поръчала да ми го пратят дори и да са му сменили цената вече.Опитжам се да им пи6а на адреса ,които е посо4ен в първия пост ,но не ми стана ясно какъв е :La date de ma commande,
Le numéro de ma commande:,Pays-иска ми 5 цифред код и другото е ,4е пише France.Моля ако някои може да ми помогне.Благодаря преварително

# 834
  • Мнения: 1 701
Не мога да се ориентирам къде да търся бодита ...
И не знам и как се пише, че да пусна в търсачката ...

=====
Еееей...
Намерих ама бебешки!
Аз за мама искам ...

# 835
  • Мнения: 2 559
Здравейте и от мен .Искам да помоля за помощ-имам нефактурирам артикул ж поръчката ми от 8.02.2008.-пише ,че продуктът е изчерпан ,но сега гледам  че го има.Не е ли редно след като сам го поръчала да ми го пратят дори и да са му сменили цената вече.Опитжам се да им пи6а на адреса ,които е посо4ен в първия пост ,но не ми стана ясно какъв е :La date de ma commande,
Le numéro de ma commande:,Pays-иска ми 5 цифред код и другото е ,4е пише France.Моля ако някои може да ми помогне.Благодаря преварително
La date de ma commande - датата на поръчката
Le numéro de ma commande - номера на поръчката
за петцифрения код напиши пощ.код на твоя град и нула отпред
а France го промени на Autre или Autre pays, не помня точно как беше

# 836
  • Мнения: 2 013


Като за начало питай в пощата и им кажи, че от Франция знаеш, че е тръгнала на 10.01.
И ако там със сигурност ти кажат , че не е идвал пиши на Кристин, че в пощата са ти казали така.
[/quote]

Току що говорих с пощата, отричат нещо за мен да е идвало при тях. Към кого да се обърна в централата - не знаят. Държали колетите 20 дни, след това ги връщали. Но блокът ни е нов, пощенските кутии читави, надписани, та не вярвам да съм пропуснала съобщение.

Пепси, преведох си го, но просто не знам какво да правя оттук нататък. Все се надявах от Франция да са забавили нещата и да дойде, но се оказа, че те са го пратили още на 10, ден след поръчката.

# 837
  • Мнения: 667


Половината от стойността на поръчката ми с кръгли цени ще ми връщат с чек.  Cry

защо newsm78
Това видях в Mes remboursment.  Предполагам, че са изчерпани нещата. Тази ми поръчка е от 29.02. За малкия имаше много неща.

# 838
  • Мнения: 212
divana, щом казват от пощата , че са нямали нищо за теб дали са проверили датите назад? Ако сте нов блок може и да са пуснали някъде другаде известието. Но пък ако кажат, че въобще този номер пратка не е идвал при тях.......Тогава си пиши съвсем подробно на кристин какво е положението.

# 839
  • София
  • Мнения: 968
Dobi, може ли размерите на светлия панталон? Hug

Общи условия

Активация на акаунт