LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 608
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
petu6ka63, цветът на тази пола като на снимката ли е? http://images23.snimka.bg/005190419.jpg


teo_71, дай линк към сакото!  Praynig

# 646
  • Мнения: 426
Искам да ми дадете съвет ако може. Имам в кошницата 5 неща от намаленията от януари. Още си чакам дебитната карта от банката. Тия дни ще е готова. Та ако поръчам нещата какъв е шанса да ми изтеглят пари, а просуктите да не са налични, че не ми се разправя с чекове и писане на писма на прословутата Сабине.  Rolling Eyes Да уточня - това ще ми е първата поръчка
Ако нещо от кошницата ти е изчерпано ще бъде с удивителна.Все пак има малък шанс да свърши нещо докато ти обработват поръчката и тогава ще си пишете със Сабине.

# 647
  • Мнения: 767
petu6ka63, цветът на тази пола като на снимката ли е? http://images23.snimka.bg/005190419.jpg


teo_71, дай линк към сакото!  Praynig
Да, тютюнев цвят. Като се закопчеят копчетата и се вдигне да започва под бюста или се обърне колана си казваш, че е по-хубава, отколкото струва. Дали ме разбрахте? Другите поли също си струват - хубав памук, интересни кройки. Но най-красивото и галещо очите и кожата е жилетката. На нея не пише къде е произведена, само указания на етикета и посочени страни като Белгия, Франция, Италия, Гърция. Взех я за 8.90Е и не съжалявам

# 648
  • Мнения: 120
Здравейте на всички пазаруващи  bouquetПолучих си чаканата с нетърпение поръчка от 23,01,08 ,макар че имам и от 09,01,08 която не е пристигнала .Дойдоха на мъжа ми евтините адидаски-поръчах му +1 номер както пишеше под тях че трябва да се поръча и са му точни,а на мен джапанки адидас в розово от 12 Е,пак +1 номер по -големи -и на мен са ми добре.
Харесах си тези маратонки найкhttp://laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-rhythm-lace-de-nik … e&pagesize=16
и искам да попитам ако има някой такива дали си отговарят на номера .Нося 37 номер,а от тези маратонки има 371/2 и 381/2,а под тях пише да се поръча +1 номер и се чудя ако си взема38 1/2 да не са ми големи.
Благодаря предварително.

# 649
  • Мнения: 1 028
Моля някой да каже този размер на дали ще стане на нещо като ХЛ?http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-puma.aspx?productid=32409 … 12&vsn=lesaub

# 650
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Искам да ми дадете съвет ако може. Имам в кошницата 5 неща от намаленията от януари. Още си чакам дебитната карта от банката. Тия дни ще е готова. Та ако поръчам нещата какъв е шанса да ми изтеглят пари, а просуктите да не са налични, че не ми се разправя с чекове и писане на писма на прословутата Сабине.  Rolling Eyes Да уточня - това ще ми е първата поръчка
Ако нещо от кошницата ти е изчерпано ще бъде с удивителна.Все пак има малък шанс да свърши нещо докато ти обработват поръчката и тогава ще си пишете със Сабине.
Предположих същото. Мерси Цвети Hug

# 651
  • Мнения: 4 176
Относно тегленето на парите за периода от 29.01 до 09.02 имам 7 поръчки и 2 теглени суми /за 30.01 и за 11.02.....за тази втората се чудя тъй като нямам поръчка от тази дата/, така че имат доста да си взимат и от мен и дано да си дръпнат по-скоро паричките, че да ми идват нещицата вече.

Днес си взех поръчката от 27.01 /от пощата/ и съм много доволна!
Чантата Найк мислех че е по-малка, но то се оказа че е по-скоро малък сак отколкото чанта.....въпреки всичко много ми харесва.
[

46 см на 27 см. малко ли ти се вижда? Laughing

# 652
  • София
  • Мнения: 637


Харесала съм тази пола на малката,но ми се струва че ще е доста къса.Ако някой я има може ли да ми кажете впечатления и размери.

# 653
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Някой да се сеща за код, който смъква 30-40% от PrintempsEte 2008, но без да има условие 50-60 евро  newsm78?  Нещата са ми на стойност 36-37 евро, ненамалени плик и калъфки за възглавница....

# 654
  • Мнения: 169
Пуснала съм поръчка на 2,5 и 8.02.08. Парите още не са ми дръпнати. А сега на 15 платих с моята карта на една позната и парите ги дръпнаха на другия ден. Какво става не знам. Не съм ви чела скоро. От февруари получавате ли в Пловдив?

# 655
  • Мнения: 1 251
Пуснала съм поръчка на 2,5 и 8.02.08. Парите още не са ми дръпнати. А сега на 15 платих с моята карта на една позната и парите ги дръпнаха на другия ден. Какво става не знам. Не съм ви чела скоро. От февруари получавате ли в Пловдив?

Аз чакам най-ранната от 31 януари-ама е рано още за тези дати!

# 656
  • Варна
  • Мнения: 6 892
Таня, дай линк да пробваме и видим, че това PrintempsEte 2008 нищичко не ми говори. Rolling Eyes

# 657
  • Мнения: 767
Някой да се сеща за код, който смъква 30-40% от PrintempsEte 2008, но без да има условие 50-60 евро  newsm78?  Нещата са ми на стойност 36-37 евро, ненамалени плик и калъфки за възглавница....
Пробвай 47163

# 658
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Редактирах .....

# 659
  • Мнения: 1 269
nandi ,тези  бодита са страхотни,днес ги получих  Peace

Общи условия

Активация на акаунт