LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 605
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 7 067
кой беше кодът на тези сакове?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219630&photo=1

# 691
  • София
  • Мнения: 107
Здравейте на всички пазаруващи  bouquetПолучих си чаканата с нетърпение поръчка от 23,01,08 ,макар че имам и от 09,01,08 която не е пристигнала .Дойдоха на мъжа ми евтините адидаски-поръчах му +1 номер както пишеше под тях че трябва да се поръча и са му точни,а на мен джапанки адидас в розово от 12 Е,пак +1 номер по -големи -и на мен са ми добре.
Харесах си тези маратонки найкhttp://laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-rhythm-lace-de-nik … e&pagesize=16
и искам да попитам ако има някой такива дали си отговарят на номера .Нося 37 номер,а от тези маратонки има 371/2 и 381/2,а под тях пише да се поръча +1 номер и се чудя ако си взема38 1/2 да не са ми големи.
Благодаря предварително.
Аз също нося 37,поръчах 37 и 1/2 и ми теснеят,а крака ми хем е тесен,определено трябва +1номер.Пробвах и 38 и 1/2-те пък ми бяха свободни.От двата варианта пак бих се спряла на 37 и 1/2,надявам се да се поотпуснат.

# 692
# 693
  • Мнения: 47
Момичета,мога ли да махна нещо от коша си,че се обърках,не съм поръчала още,как става,благодаря

да,слагаш им отметка отстрани в кутийката от дясно на артикула и после натискаш под тях Supprimier

# 694
  • Мнения: 148
Много ти благодаря,все още не са ми ясни доста работи,колкото и чета някои неща ги намирам,други не Sad

# 695
  • Сопот
  • Мнения: 165
Някой да е поръчвал яке за ханш 125 см?Идеи newsm78
за свекървата е Mr. Green

# 696
  • Мнения: 1 701
Някой да е поръчвал яке за ханш 125 см?Идеи newsm78
за свекървата е Mr. Green

И да е поръчвал някой няма да си признае ... Simple Smile

Освен ако не е за свекървата ... Mr. Green

# 697
  • Мнения: 732
Ще помоля за помощ.Направих поръчка за първи път на 14.02,до днес всичко беше наред,но преди малко получих имейл.Пробвах да го преведа,но нищо свързано не се получи.Ако някой може да помогне:Madame Veneta Ivanova,

Sauf erreur de notre part, vous avez créé un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore validé.

Le délai de celui-ci arrive à expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !

Е как несвързано? Казват ти, че кошницата ти е пълна и да пазаруваш, зарибяват те тоест

# 698
  • пловдив
  • Мнения: 398
Абе това писмо с валидирането на кошницата май и него трябва да го сложим на 1-ва страница Joy

# 699
  • Мнения: 23
Здравейте мами ! Моля да ми помогнете - получих следния мейл :
 
With reference to your order on Januray 22th, I am writing to inform you that when we prepare your parcel n° 023 6460410, we could not join the mocassins 506 0702 size 39 which are sold out. We owe you 12,57 EUR. What about a voucher you could use it online ?
Трябва ли да отговарям ?  newsm78

# 700
  • Сопот
  • Мнения: 165
Цитат
Някой да е поръчвал яке за ханш 125 см?Идеи newsm78
за свекървата е Mr. Green

И да е поръчвал някой няма да си признае ... Simple Smile

Освен ако не е за свекървата ... Mr. Green
Joy Joy Joy

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 7 067
Бомбе, мерси!   bouquet


Тези детски блузки са страхотни, а цената им смешна и още не са свършили!
Пмаучни, стегнато, еластично трико.
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5497108& … ue&ksource=-1

# 702
  • БУРГАС
  • Мнения: 143
Ще помоля за помощ.Направих поръчка за първи път на 14.02,до днес всичко беше наред,но преди малко получих имейл.Пробвах да го преведа,но нищо свързано не се получи.Ако някой може да помогне:Madame Veneta Ivanova,

Sauf erreur de notre part, vous avez créé un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore validé.

Le délai de celui-ci arrive à expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !

Е как несвързано? Казват ти, че кошницата ти е пълна и да пазаруваш, зарибяват те тоест
Благодаря ,бях се притеснила.

# 703
  • Мнения: 1 701
Здравейте мами ! Моля да ми помогнете - получих следния мейл :
 
With reference to your order on Januray 22th, I am writing to inform you that when we prepare your parcel n° 023 6460410, we could not join the mocassins 506 0702 size 39 which are sold out. We owe you 12,57 EUR. What about a voucher you could use it online ?
Трябва ли да отговарям ?  newsm78

Мисля, че те питат дали искаш ваучер за 12,75е, понеже обувките, които си поръчала са свършили и не могат да ти ги доставят ...
Според мен трябва да отговориш!

# 704
  • Мнения: 459
Мами, моля за помощ! Харесала съм едни панталони на мъжо от юношеската номерация. Мъжа ми е висок 172-173см и е слаб (е, има си малко авторитетче  Twisted Evil). Бях му поръчвала от мъжката номерация 46, но му е огромно и го преправяхме. Така като гледам е някъде за около 44. Че въпроса ми е - имате ли идея дали панталон за 180см ще успее да го събере събере? Thinking
Ако някой е купувал такъв размер МОЛЯ да помогне с мнение и ако може - размери...  newsm20

Общи условия

Активация на акаунт