LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 531
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Само чета на този му дръпнали парите за 29.1, на онзи също. Скъсах го от отваряне това ДСК директ и нищо. Моите все така си стоят блокирани и без движение. Cry

Ама какво ти пука!? Я колко спокойно си живеехме и пазарувахме преди да почнат тези проверки! Laughing
Няма причина да не ти изпълнят поръчката, ако има ще те уведомят но едва ли - абсурд е  по  движението на парите да предполагаш какво се случва с поръчката ти и дали я работят и т.н. Ще си дръпнат парите, споко!
Баси...аз до оня ден не бях натискала онзи бутон със сложното име рембунезнамкакво си...сега вместо да си гледам дрешки час по час цъкам там да проверявам. Заразно е ще му се не знае...
Всичко това беше с цел успокояване!  bouquet

# 706
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Мами, моля за помощ! Харесала съм едни панталони на мъжо от юношеската номерация. Мъжа ми е висок 172-173см и е слаб (е, има си малко авторитетче  Twisted Evil). Бях му поръчвала от мъжката номерация 46, но му е огромно и го преправяхме. Така като гледам е някъде за около 44. Че въпроса ми е - имате ли идея дали панталон за 180см ще успее да го събере събере? Thinking
Ако някой е купувал такъв размер МОЛЯ да помогне с мнение и ако може - размери...  newsm20

ще бъда кратка. Laughing чакай до утре и М ще донесе размерите:-)))) хубавите работи стават бавно  bouquet

# 707
  • Мнения: 3 219
Мами, моля за помощ! Харесала съм едни панталони на мъжо от юношеската номерация. Мъжа ми е висок 172-173см и е слаб (е, има си малко авторитетче  Twisted Evil). Бях му поръчвала от мъжката номерация 46, но му е огромно и го преправяхме. Така като гледам е някъде за около 44. Че въпроса ми е - имате ли идея дали панталон за 180см ще успее да го събере събере? Thinking
Ако някой е купувал такъв размер МОЛЯ да помогне с мнение и ако може - размери...  newsm20

Мъжът ми има дънки от момчешката номерация за 180см, той си е толкова висок. Ще му станат, не се притеснявай, а иначе дънки  съм вземала 42 номер от Редута. Евентуално ще са му дълги крачолите.

# 708
  • Сопот
  • Мнения: 165
PeaceИскам да ви питам при детските дрехи-по-специално за момичета дали ръстта си отговаря/някъде напред бях чела че не newsm78/Племенницата ми е за ръст 128 бълг. номерация,много е слабичка --към кой ръст от ла редут трябва да се ориентирам според вас?.И някой има ли впечатления от това сако. PraynigБлагодаря Peace
Поръчала съм го размер 94.Като дойде ще споделя за материята.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Заглеждали ли сте се какво пише над е-мейл адреса за "потвърждаване" на поръчката?

Si La Redoute souhaite me contacter, notamment pour la livraison des articles en attente, livrables en Relais Colis ou Rendez-Vous Catalogue, je préfère que ce soit :

If Redoute wishes to contact me, in particular for the delivery of the articles on standby, deliverable out of Relay Parcel or Go Catalog, I prefer that it is:

Мисля, че тук е разковничето затова, че не получваме мейлове вече.  newsm78
Какво имаш предвид?

# 710
  • varna
  • Мнения: 1 012
момичета един въпрос-влизате ли си нормално в акаунтите ?аз не мога да се логна и това си е?луда работа от каде ли  непробвах?няма и няма Sad имах проблеми с компютъра си вчера и днес,но днес оправих всичко Rolling Eyes

# 711
tina77, и в момента съм логната

# 712
  • Мнения: 378
цвят corail не ли тъмно ярко розово, в таблицата от първата страница прилича на оранжево

# 713
  • Мнения: 13 512
цвят corail не ли тъмно ярко розово, в таблицата от първата страница прилича на оранжево
това е цвят корал- оранжево-розово

# 714
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Таня, дай линк да пробваме и видим, че това PrintempsEte 2008 нищичко не ми говори. Rolling Eyes

Става въпрос за две такива калъфки:
http://www.laredoute.fr/vente-taie-d-oreiller-girly-urban-shop.a … e&pagesize=16
и плик за олекотена завивка:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22761620&a … documentid=207608

Успях с 68098 да ги намаля от 41,70 с доставката на 31,28 пак с доставката. Въпросът е дали си заслужава да поръчам 3-те неща за 60 лева??? Вие как мислите?  Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 3 219
цвят corail не ли тъмно ярко розово, в таблицата от първата страница прилича на оранжево
това е цвят корал- оранжево-розово
Монда, Честита ти рожденичка  bouquet Много да те радва и да се гордеете с нея Hug

# 716
  • Мнения: 10 758
Йеее, успях да направя още една поръчка. Party
Днес не ми даде.

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 647
Чувствам се длъжна да отбележа, че преди да се създаде тази паника с неизтеглените пари на мен изобщо не ми пукаше.Ще си ги изтеглят когато решат.По мои наблюдения при повечето поръчки датата на теглене съвпада с тази, на която изпращат поръчката.Имаше намаления, били са по-натоварени, разпродават всичко за жълти стотинки, не може и зор да си дават. Аз не съм и очаквала.

# 718
  • Мнения: 13 512
Монда, Честита ти рожденичка  bouquet Много да те радва и да се гордеете с нея Hug
Merci,  да ти се връща:-)

# 719
  • Мнения: 10 758

Мондееее, да ти е жива и здрава момата HugОт късмет и любов да не се отърве!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт