Промоции, подаръци, намаления..

  • 7 493
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 779
Много се извинявам за офф-а и неграмотността ми, но за какво се ползва термалната вода  newsm78

Термалната вода като цяло е мултифункционален продукт. Можеш да я използваш за успокояване на зачервена кожа, за напръскване на кожата след епилация, ако ти се раздразни кожата поради някаква причина също можеш да пръснеш. След баня и попринцип за почистване се използва. Дори и през лятото за освежаване. Много е полезна, само че на мен любимата ми термална вода е на La Roche Posay (съдържа повече селен, а той обновява по-бързо кожата).  Peace

# 46
  • Мнения: X
Много се извинявам за офф-а и неграмотността ми, но за какво се ползва термалната вода  newsm78

И аз това се чудя, уж става за много неща, а според мен е безполезна. Все ми подаряват като си купя крем на Виши, използвам я веднъж, и така си остава. Вече две дадох на приятелки.

# 47
  • Countryside
  • Мнения: 11 629


Термалната вода като цяло е мултифункционален продукт. Можеш да я използваш за успокояване на зачервена кожа, за напръскване на кожата след епилация
Термална, не термална, аз знам че епилирано място не се мокри минимум 2ч, а най-добре половин ден  Wink

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 779


Термалната вода като цяло е мултифункционален продукт. Можеш да я използваш за успокояване на зачервена кожа, за напръскване на кожата след епилация
Термална, не термална, аз знам че епилирано място не се мокри минимум 2ч, а най-добре половин ден  Wink

Е аз също съм го чувала това, но след епилация на ръцете например винаги напръсквам и кожата ми се успокоява мноого по-бързо. Нямала съм никакви проблеми  Peace

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хубава темичка, ще я следя. А на Виши от промоционалните, кой е за смесена към мазна кожа?

# 50
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Хубава темичка, ще я следя. А на Виши от промоционалните, кой е за смесена към мазна кожа?
Нормадерм и Акуалиа стават, зависи какво точно искаш - хидратация или матиране.

# 51
  • Мнения: 2 414
А каква е цената на комплекта на Виши с Акуалиа?

# 52
А каква е цената на комплекта на Виши с Акуалиа?

34-35 колкото е принципно на крема

# 53
  • Мнения: 3 314
А каква е цената на комплекта на Виши с Нормадерм  Peace

# 54
  • Мнения: 42
През май съм на сватба на много близка приятелка и искам да си купя някаква рокля, а нямам никакво време да обикалям сега. Ако някой знае и види някъде нещо по-семпло и на дастъпна цена да пише. Ще следя темата! Предварително благодаря!  bouquet

# 55
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хубава темичка, ще я следя. А на Виши от промоционалните, кой е за смесена към мазна кожа?
Нормадерм и Акуалиа стават, зависи какво точно искаш - хидратация или матиране.

Ами по- скоро матиране.

# 56
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Хубава темичка, ще я следя. А на Виши от промоционалните, кой е за смесена към мазна кожа?
Нормадерм и Акуалиа стават, зависи какво точно искаш - хидратация или матиране.

Ами по- скоро матиране.
Тогава Нормадерм, ама си вземи мостра, че тука доста кофти мнения има за него, а и не става за основа за грим, ама те 90% от матиращите продукти (изкл. фдт) го имат този недостатък.

# 57
  • Мнения: 3 314
А каква е цената на комплекта на Виши с Нормадерм  Peace
       newsm78 

# 58
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
А каква е цената на комплекта на Виши с Нормадерм  Peace
       newsm78 
Цялата промоция е на цената на съответния дневен крем, идея си нямам колко струва този Нормадерм, едва ли е над 25лв обаче

# 59
  • Мнения: 3 314
Камамбер   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт