Битак за дрехи в Димитровград

  • 72 554
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 639
Ако някой може да ме ориентира, на коя маса се продават ишлимета на Gap и др бебешорски дрехи? Последния път нещо не можах да ги открия.

# 76
  • Мнения: 1 523
Продават ли се прежди на пазара? И ако ДА,то къде мога да ги открия?
Благодаря предварително!

# 77
  • Мнения: 189
Продават ли се прежди на пазара? И ако ДА,то къде мога да ги открия?
Благодаря предварително!
ДА точно в началото на топтана има огромна маса с прежди и по навътре в пазара съм виждала но сега немога да се сетя

# 78
  • Мнения: 1 523
Благодаря ти ,dreamtex  bouquet!

# 79
  • Мнения: 189
za ni6to   bouquet

# 80
  • на село
  • Мнения: 3 932
И аз срам не срам, но да си попитам  Blush,
на кое казвате "топтан".

# 81
  • Мнения: 189
И аз срам не срам, но да си попитам  Blush,
на кое казвате "топтан".
na dvete redici s masi do liniqta kato vlezne6 v pazara nai-vlqvo . predi vreme samo tam bqha targovcite na edro (i taka si ostana i imeto ) Simple Smile

# 82
  • на село
  • Мнения: 3 932
Аха, благодаря dreamtex  Hug.
Някой питаше за детски дрешки Gap и други.
Точно на тези маси, реда който е до линията, има щанд с пижамки на Дисни и дрешки Gap, Guess...
от там взех преди няколко седмици за дъщеря ми.

# 83
  • Мнения: 189
za ni6to   bouquet

# 84
  • Мнения: 1 645
От Димитровград купих на малкият страхотни дрехи.
Един 7/8 панталон на Mexx за 16 лв,а тук в Пловдив подобни ги купувам около 35 - 40лв.
Купих му и 2 блузки + 2 потника на една фирма която е непозната за мен Wanex - но качеството е много добро а цената е повече от добра.
Взех му още една блуза,която тук е продават  12 лв(е аз я купих за 4 лв)
Та тази седмица сигурно пак ще ходя..........определено спестих доста парички от това ходене до Димитровград.

# 85
  • Мнения: 189
Така си е когато си търси човек намира всичко стига да му се обикаля

# 86
На пазара в Димитровград човек може да направи страхотен удар, стига да попадне или да знае къде са качествените и хубави неща. Аз лично съм си запомнила така няколко маси, от които пазарувам за малкия бельо, анцузи, блузи, тениски, абе всичко, направо за без пари... а после се случва да ме питат "ау, това е много хубаво, колко струва" и като кажа 3лв(примерно) от Димитровград и гледам изумени физиономии. Но е факт - 2 пъти годишно обновявам гардероба на детето за не повече от 100-200лв и като казвам обновявам имам предвид всичко - от чорапи и бельо до горни дрехи.
Но според мен е по-добре да се ходи  в събота сутрин, защото е по-спокойно и има стока. В неделя някои от нещата вече са изчерпани като номера и отделно, че е и голяма лудница.

# 87
гледам,че си онлине и си пишете за пазара,аз преди месец откриь магазин за белио и козметика и клиенти постоянно ме питат за по-ефтина стока.Та затова сам се орентирал да мина кам димград и да видя кво става.Но незнам разполойението на пазара и каде е наи добре да отида за майко и дамско белио на едро.Кои час е наи добар за пазаружане и кои ден сащо?Благодаря предварително

# 88
  • Мнения: 189
най добре ела в неделя сутринта в седем часа и гледай колкото искаш за да ти стигне времето . имах гости от морето и те търсиха дамско и мъжко бельо напазаруваха си страхиотни неща за супер цени Peace

# 89
  • Мнения: 145
здравейте,интерсувам се кога е пазара за търговци на едро?

Общи условия

Активация на акаунт