Какво се случи с живота ми?

  • 6 605
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Аз пък не мога да разбера какво е това непрекъснато набиване на канчето на жената, че сама си е виновна.
Хайде малко по-леко, защото отстрани е лесно да се говори.
Човек понякога е заслепен от нещо, важното е овреме да успее да се измъкне.

# 16
  • Мнения: 1 150
Аз пък не мога да разбера какво е това непрекъснато набиване на канчето на жената, че сама си е виновна.
Хайде малко по-леко, защото отстрани е лесно да се говори.
Човек понякога е заслепен от нещо, важното е овреме да успее да се измъкне.


Че, кой е виновен? Ти, аз или някой съсед?
Какво трябва да се напише, да продължава да търпи, че той ще се поправи и т.н ли?
Само реплики от рода на "зная какво ти е", "мъчно ми е за теб" и подобни не вършат работа.
Това е начина ако сама не го разбираш защото си "заслепена".

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Както виждаш, това, което аз съм написала по темата, не показва, че той ще се поправи, или че трябва да търпи.
А ти знаеш ли какви конкретно са обстоятелствата около нея, та единственото, което можеш да й кажеш е, че сама си е виновна?

# 18
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Съчувствам Ви искренно и бих се радвала, ако мога с нещо да Ви помогна.Умът ми не побира как все още търпите тормоза на този човек.Аз лично не бих се и замислила, ако някой се държи по този начин, и бих се разделила окончателно и завинаги с такава личност.
Не знам какво да Ви посъветвам.Не знам какъв съвет би бил подходящ във Вашият случай.Единственното, за което се сещам е ... да Ви предложа помоща си, под каквато и да е форма.Ако желаете, пишете ми на лични и бих направила според възможностите си възможното, за да Ви помогна в нужда.

# 19
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Олеле, ужасна работа...

Разбирам те... много е трудно да се разделиш с такова чудо...

Живях и аз в подобна ситуация преди време.. цели 6 години... благодаря на Бога, че нямахме деца...Но такъв човек така те обезличава, че започваш да му вярваш, че си боклук и той ти прави услуга, че е с теб и, че никой друг няма да те обича... НО...

Не е вярно... Ще има много други хора в живота ти, които ще искат да те направят щастлива...

Ще ти е трудно да се разделиш с него. Аз съм стигала в отчаянието си до там, че съм желаела смъртта на приятеля си, защото осъзнавах, че това е единствения начин да се оттърва от него...
Е, намери се и друг начин, но беше много трудно и драматично...

Раздели се с този човек... намери сили, намери друг - мъж, приятел, рдонина, на когото да рзчиташ, поне временно...

Всичко ще се нареди....

# 20
  • Мнения: 1 022
Незнам какво да те посъветвам, но ако имате брак и жилището е придобито след брака, не е нужно да се махаш ти от жилището. Защото ако се махнеш ще го загубиш. Подай си молбата за развод и стой там докато се разведете, в повечето случаи жилището се дава на родителя, който ще се грижи за детето (ако той няма друго жилище), а това е майката (пак в повечето случаи). Поне това се сещам на първо време.

# 21
  • Мнения: 372
Vizmozitet, ти поне си професионалист и имаш варианти. Ще наемеш детегледачка и ще започнеш работа.
Щом си се справяла добре в професията , ще успееш и за напред. А господина едва ли ще е успешен професионално. Поведението му със сигурност е вследствие на комплекс, че ти си по- печеливша и успешно справяща се.

# 22
  • Мнения: 1 150
Както виждаш, това, което аз съм написала по темата, не показва, че той ще се поправи, или че трябва да търпи.
А ти знаеш ли какви конкретно са обстоятелствата около нея, та единственото, което можеш да й кажеш е, че сама си е виновна?

От прочетеното в разказа й само това, което съм написала по-горе мога да й кажа.
Но каквито и да са обстоятелствата, човек винаги трябва да търси изход  Peace

# 23
  • Мнения: 327
мисля ,4е колкото пове4е отлагаш толкова по-лошо ще става така 4е да си върви той.Имаш хубава работа с малко помощ ще се справиш.Не си погубвай живота той е само един.Бъди много силна и успех.

# 24
  • Мнения: 606
  Ако видиш в какво се е превърнала майка ми от тормоза на един подобен егоцентричен и безчувствен гадняр, след повече от 33 години "брак", просто ще разбереш какво трябва да направиш. Те са ти го написали вече. Какво те задържа при този човек? Самоубийствена любов? Навик? Страх? Да знаеш, че както каза Мартина Вачкова - то по-доброто беше. От тук нататък все по-зле ще става. Дано той те зареже, ако ти не можеш.

# 25
  • Мнения: 66
Мило мамче, стегни се и  покажи на този твой мъж, че си силна и преуспяваща ЖЕНА. Имай вяра в самата себе си и ще успееш да решиш този проблем.Зарежи това магаре и намери щастието.
ТИ МОЖЕШ И ЩЕ УСПЕЕШ   bouquet

# 26
  • Мнения: 596
Той ще се държи с теб така както ти му позволиш и ще те обижда и унижава,само ако ти му разрешиш. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 036
По-добре със сигурност няма да стане, а точно обратното. Събери сили и го махни от живота си. Знам, че те е страх да не останеш на улицата, но по-добре на квартира, отколкото да търпиш такъв изрод.
Не мисля, че трябва да му показваш, че си по-силна и по-добра от него, явно точно това го озлобява и може да стигне до крайности. Не му дължиш нищо, никакви обяснения. Действай смело!  Peace

# 28
  • Мнения: 192
Направо като ги чета тия неща ми идва да предложа на мъжете тук да направим един "щурмов отряд" и такива кретени да си го отнасят подобаващо!

# 29
  • Мнения: 554
Направо като ги чета тия неща ми идва да предложа на мъжете тук да направим един "щурмов отряд" и такива кретени да си го отнасят подобаващо!



 Е що пък само на мъжете и аз мога да го ступам тоя  Grinning

 По темата, миличка вземи се стегни и му събирай багажа на този господинчо. Престани да ревеш още по-малко пред него, защо му доставяш това удоволствие newsm78 Няма да повтарям, другите са ти казали всичко, раздели се с този човек, защото по ОК няма да стане.

Общи условия

Активация на акаунт