май 2006

  • 13 199
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 937
В нас аз съм лошото ченге таткото задължително като минаваме с количката покрай касите й разрешава да си вземе каквото иска, но то така и не стига до детето или получава малко. В къщи се яде сладко и види ли те няма отърване така че получава колкото да не пищи и това е. От скоро забелязах че изчезна адаптираното мляко на Нестле джуниър и като ми писна да го търся започнах да й давам за заспиване топличко прясно мляко и таткото нали е добра душа й купи от какаото на прах на нестле за да й слага в млякото, но по моя изрична команда само през деня.
Ех Велиса ма те са толкова невинни и сладки че как да им откаже човек, то сърце не ти дава, но мога да си представя какво ти е на тебе в този момент.
Кате не се коси до година ще покараш... Heart Eyes
Дени браво за добрата инвестиция
Снимката на Йони с очилата и доларите и на мен много ми хареса просто е един път.
Момичета нещо никой нищо не казва за срещата в парка.... всички ли ще сте извън София?

# 241
  • Мнения: 942
Здравейте на всички Simple Smile

Аз набързо да се отчета само Simple Smile Първо да благодаря на всички ви за пожеланията Hug Ние с бебка и с кака Ники сме добре . гледаме се вкъщи,кака Ники само следи къде е беба и ходи да я целува и прегръща и като плаче ми обеснява че Мони (беба се казва Симона) е гладна и ми сочи гърдите и ме кара постояно да я кърмя Joy Пускам ви линк към снимки и клипчета на кака Ники и бебе Мони Simple Smile - http://niki06.multiply.com/

Ето тук и една снимка на двете ми принцеси -



Хайде чао засега от мен,че Ники отиде оттатък при Мони и пак няма да я остави да спи милата.Като мога ще пиша повече. Хиляди целувки на дечицата ви  Heart Eyes и весел и усмихнат ден засега от мен  bouquet

# 242
  • Мнения: 480
Добре дошла Ивон!
Добре дошла и на малката Мони!!!
Да са ти живи и здрави - много сте красиви на снимките!
 Hug на кака Ники!

# 243
  • Мнения: 214
Честита рожба на мама Ивон. Да са и живи и здрави и много щастливи децата.  bouquet
Ние и кашляме вече, та ще я водя при една хомеопатка, да и маже гърлото, че миналата година два пъти ни спаси от антибиотик. Praynig Писна ми от болници, лекарства и там подобни. Преди две седмици ги спряхме.

# 244
  • София
  • Мнения: 614
Да е жива и здрава малката Мони
Чудесни снимки,прекрасни деца имаме,та няма как да не са
Дано няма болни вече,та да се радват дечицата на хубавото време
Аз искам да споделя радостта и да се похваля-ВЕЧЕ СМЕ БЕЗ ПАМПЕРС,разбира се през нощта слагам.Учудващо(за мен)бързо се научи,аз преди две седмици реших да опитам сериозно,сега вече 8-9 дена си казва гордо за всичко и от 5 дена не се е изпускал.
Хайде да гласуваме,който ще е в София на 1 май-аз предлагам Борисовата градина,11.00 часа

Ааа,за шоколада,аз се чувствам малко виновна,че доста си похапва,но все пак гледам да не е повече от две блокчета(кидерчетата,малките)наведнъж,но стана всеки ден,та сега ограничавам през ден Embarassed

Днес ми е първи ден, дюкански,дано се зарадвам и аз(най-вече да издържа де,че много се разглезих да похапвам)

# 245
  • Мнения: 4 370
Това сладко ми е голям проблем. Покрай Нова година се научи да си хапва сладки неща и сега всеки ден си иска. Не давам всеки ден шоколад, но бисквити се консумират всеки ден. Просто няма отърване. Сега имаме една торбичка с весели бисквитки от "100 грама сладки" и всеки ден си знае че трябва да яде по една и то само преди обед. Че като му ги подариха, беше готов да изяде целия пакет. Понеже леля му ги донесе и той сега си поръчва за РД да му купи пак такива бисквитки. Де е виждало милото такова нещо.
Тези от вас ,които успяват да устискат още да не дават никакви сладки евала им правя. Аз просто вече не мога. Ивко вече знае че всичко в лъскава опаковка е вкусно и като му го дадат трябва на момента да се отвори. Аз лично никога не съм му купувала сладки неща. Но още си имаме от Нова година дори. И комшийките и приятели постоянно му носят и му ги тикват директно в ръцете. Никой не ме пита давам ли не давам ли. До преди Нова година устисквах положението - най много обикновени или оризови бисквитите, но сега вече не ми се получава много много.

# 246
  • София
  • Мнения: 2 671
Ние сме на линия в събота, 11 ч., Борисовата градина! На площадката с детските люлки и парзалки, слона-парзалка, нали?

Аз шоколад не давам  Naughty Сладкото се състои в сладки и кексове, които аз му приготвям предимно със плодова захар и зърнените закуски. Обаче напоследък като види Milka, много се ентусиазира и вика "коладче-коладче", което ме кара силно да подозирам свеки дали не го е запознала с това удоволствие  Thinking

А по въпроса за говоренето - ние още сме на китайски и двамата с баща му бяа умствена гимнастика да разгадаем какво има предвид  hahaha Я да ви пробвам вас - какво значи "НЪНГЪ"?

# 247
  • Мнения: 480
Я да ви пробвам вас - какво значи "НЪНГЪ"?



 hahaha  hahaha  hahaha

Руми, с глас съм се смяла!
Докато разберем, че Марти като каже - "отете" - означава моля те, мина време  hahaha

За събота може и ние да се класираме, но при нас всичко е под въпрос и се решава от татито и според работата му...

Ето снимки от зоологическата градина:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223080&view=1&photo=9

# 248
  • Мнения: 363
За шоколада и аз не давам, но вчера в супера докато се бях заплеснала в обезмаслени продукти-сирене, мляко и т.н. той си взел едно шоколадче и го гледам как го бели и нямаше как да не му дам. А от коледната елха си беше свалил една шоколадова камбанка и кажете откъде знае, че се ядеше и я беше обелил и също неможах да не му дам. Иначе и аз като Миленка обичам сладкото и се крия като ям Mr. Green.  Виждам, че Дюкан се превръща в идол и аз, заедно със свеки ще го пробвам, но със малки отклонения разбира се. Засега имам свалени няколко грамчета, но съм от понеделник на този режим и се надявам до лятото все пак да смъкна тежкия товар и да подновявам гардероба Grinning.
Малките принцеси на мама Ивон са прекрасни и каката как само целува бебка Heart Eyes
Евала на Мимозка Peace и аз искам така.
Ладида, видях че си на линия, я пусни снимки на Краси Hug

# 249
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 564

Добър вечер GrinningЧерпя ви днес за последно с бира,защото от утре я спирам/това го пиша и не го вярвам Crazy/ започвам сериозно да спазвам режима на Дюкан и тръгвам на фитнес.
Наздраве


ruch,Краска на LaDiDa e невероятна хубавица и ще чакаме майка и да ни я покаже Heart Eyes

Иве,девойките ти са приказни!Да са ти много здрави и щастливи Grinning


Дени,евала мацко сега Берлин те зове Mr. Green


За сладкото аз както много пъти съм казвала,че съм дзвер темерут не давам-един единствен път е изяла една -две хапки торта и то само,защото Иночка и даде.Ако,ще в парка или ако отидем на гости да гледа,че се яде щом съм казала не значи не NaughtyНищо полезно не изпуска /мое мнение/ PeaceДнес бяхме в една "хитова" сладкарница ,но тя само се снима с вилицата и тортата Blush

Това е от мен!Желая ви хубава вечер и спокойна нощ!

# 250
  • София
  • Мнения: 248
Добър вечер и от кака ви Недка  bowuu
Ей, Шуши, Бубка, ако знаете колко се оглеждах в неделя в зоопарка, ама не ви видях Tired и ме е яд. Нищо надявам се да се класираме за събота в Борисовата градина и вие също да сте там. Дано имат възможност да дойдат повече Май-ски дечица  Hug
Ивон, да са ти живи и здрави дечицата - много са сладки - а каката как целува мъничето - малиии.
Сладко и аз избягвам да давам - ял е шоколад и шоколадови бонбони, но това са прецеденти.
Дени, да ти е живо и здраво новото дете, да си го гледате и храните с много любов.
Както знаете от Люба, Стоян вади ЗЪБИ - кучешки и кътник  ooooh! и не е на ясла тази седмица. Та у нас е весело - през деня го раздава повече от разбойник, а вечер като си дойда от работа се започва едно МРЪНННННННН до безкрай и висене на ръцете ми.
Тези дни като е хубаво времето стоим след обед навън по 1.5 / 2 часа и какво забелязах - Стоян е доста общителен разбойник, който се заиграва с децата като се опитва да ги пререди на пързалката например  Joy Но поне е оправен и не се оставя да му вземат нещо от ръцете, ако сам не е решил да го даде. Другото е че на този етап не е много много кавалер, въпреки постоянното ми подканяне да дава път на дамите, но за сметка на това на тръгване щедро им раздава целувки.
Снимки ще покажа, когато можО инсталира  - това де.... newsm78 - за фото апарата на компа.
Лека нощ / вечер Hug

# 251
  • Мнения: 51
Здравейте,

Аз имам един много тъп въпрос, не се смейте моля: Къде в Борисовата е тази площадка? Често минавам от там за работа, ама като съм без детето и не гледам площадките.  Embarassed Може и да успеем да дойдем, но не съм съвсем сигурна, че имаме изпит в събота.

О-па мъж ми каза, че като малък е падал от някакъв слон от бял бетон. За същия ли става въпрос?

# 252
  • София
  • Мнения: 2 671
Здравейте,

Аз имам един много тъп въпрос, не се смейте моля: Къде в Борисовата е тази площадка? Често минавам от там за работа, ама като съм без детето и не гледам площадките.  Embarassed Може и да успеем да дойдем, но не съм съвсем сигурна, че имаме изпит в събота.

О-па мъж ми каза, че като малък е падал от някакъв слон от бял бетон. За същия ли става въпрос?
bubka, същият е!

# 253
  • Мнения: 51
Мерси Rumya! Ще се радвам да се запознаем с всички в събота!

Лека и спокойна нощ!

# 254
  • София
  • Мнения: 1 877
хайдв на кафе за добро утро Simple Smile и закуска има  Peace



приятен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт