СПА 2008

  • 13 008
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 288
прекарахме един уикенд в този хотел www.villaroka.com в банско с идеята да ползваме всички спа процедури, тъй като част от компанията не караме ски. направихме резервации един месец по-рано. пълното плащане на стаите го изискваха 2 седмици предварително  Shocked при пристигането ни в хотела ни настаняват в "мезонет" вместо в двойна стая. мезонетът 2 на 2м, стръмни стълби и горе пак 2 на 2 м. от спалнята направо стъпваш на стълбите. аз веднага си изисках двойната стая. опитаха се да ме убедят, че няма такава, нещо че ние точно такава сме резервирали сума ти време по-рано и сме платили! накрая ни настаниха в двойна стая. вътре посредствени мебели и толкова очукани все едно хотелът работи от много години.
за спа центъра нямам думи. леден басейн. филтрите нещо не работели и го пълнели с маркучи със студена вода. това го видях последния ден и направо се ужасих каква ще е хигиената на водата при това положение.  ooooh! парната баня беше студена, вътре съвсем леко пара, все едно някой си е взел душ. така и не можаха да я затоплят. сауната беше горе-долу ок, само че толкова малка, че повече от 4 човека наведнъж трудно. джакузито миришеше на тиня. помещението беше с много приглушена светлина, на нивото на водата плочките бяха зелени. цените за масажите ми се видяха високи, не предлагат никакъв пакет.
в цената беше включена закуска и вечеря. нямам забележки. имаше хубава храна, изнасяха табли навреме. но на закуска например нямаше никакъв сок.
общо взето доста посредствено и не бих повторила там. на място хотелът няма нищо общо с вида от сайта  Naughty

# 46
  • София
  • Мнения: 6 999
...Иса много се смях на песните на собственика(гръцки ли бяха Wink)
Иначе отзива ти е по скоро положителен,това са дребни кусури дето се оплакваш и все пак за бг хотела си е находка Wink

Направо ме смисли... не мога да си спомня, но определено имаше и много гръцки песни тази Коледна вечер...  Whistling
Вярно е, че кусурите не са чак толкова много, но това е хотел 5 звезди... Поне веднъж месечно съм в някой хотел 4 или 5 звезди в и извън БГ и мога да сравнявам. Непосредствено преди Пирин бях в Мериот /5 звезди/ Будапеща и в Кемпински гранд Ермитаж Златни пясъци /пак 5 звезди/. Обслужването беше несравнимо просто.

Но спа-процедурите и особено горещия минерален басейн са нещо заради което пак бих се върнала в Пирин.

Аааааа - на вас са ви сложили 3 сапуна, просто защото моето оплакване явно е хванало 'дикиш'  Wink

# 47
  • Мнения: 1 312
От много гледане и мислене май ще се спрем на Гранд Хотел Велинград Thinking
Мислите ли,че е подходящо за 3 годишни деца?
Има ли с какво да се забавляват?
Не видях никъде в сайта им детски кът или забавачка..

# 48
  • София
  • Мнения: 6 999
От много гледане и мислене май ще се спрем на Гранд Хотел Велинград Thinking
Мислите ли,че е подходящо за 3 годишни деца?
Има ли с какво да се забавляват?
Не видях никъде в сайта им детски кът или забавачка..

Да - подходящо е.
Дъщеря ми е ходила там 2 или 3 пъти. Има си детски басейн.

Има детски кът, но не се занимават с детето ти.

# 49
  • Мнения: 1 312
Иса,мерси Hug
А детския кът къде се намира?
Някъде в кафене,сладкарница..?
Имам ли видимост за да мога да контролирам положението?
А в ресторанта как стоят нещата-трябва ли да си правим резервация предварително?
Има ли някакви организирани програми вечер?

# 50
  • София
  • Мнения: 6 999
Hakiba, детския кът е отделен от фоаето... Нямаш поглед.
Ресторантът не е особено добър... Повечето хора се хранят в "Олимп", там ресторантът е по-добър, но СПА-то на Велинград е по-добро от това на "Олимп"  ooooh!

# 51
  • Мнения: 1 312
Hakiba, детския кът е отделен от фоаето... Нямаш поглед.
Ресторантът не е особено добър... Повечето хора се хранят в "Олимп", там ресторантът е по-добър, но СПА-то на Велинград е по-добро от това на "Олимп"  ooooh!
Благодаря отново.
В интерес на истината се колебаехме точно между тези два хотела.
Гранд хотела надделя,защото в Олимп не видях никакви подходящи занимания за деца.
Както писах по-нагоре това ще ни е първата СПА почивка с детето,та критериите за избор са по-различни,съобразени и с неговият комфорт.
Другата седмица ще правя резервации.
Ако се сещаш още нещо изпробвано като за нашият случай свиркай Wink

# 52
  • Мнения: 3 423
Иса Simple Smile може и повечето възглавници, заради хваналото ти дикиш оплакване да са ни дали Joy
Аз също съм пътувала доста и затова не правя сравнения между 5 звезди в бг и 5 звезди извън бг.
Във всеки хотел в който съм била мога да намеря кусури ако искам(независимо от високата категория) и за Пирин също писах и минусите(то няма абсолютно съвършенство освен Господ)
Важното е основното а то за мен е ,че можем да сме заедно с мъж ми в прекрасното им Спа,докато детето е щастливо също и го забавляват готини какички в хубав детски център Winkкоето досега в бг Спа хотел не съм намерила .


# 53
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, ще ви се стори сигурно смешно да питам, но препоръчайте нещо, което да опитаме задължително в хотел Пирин. за крем брюлето си запаметих на хард диска Mr. Green, както и за СПА процедурата за двама, която Mila mama препоръча Wink а нещо друго? някакво вкусно хапване от ресторанта или някоя специална женска грижа за лице примерно Wink защото ще бъдем само за събота и неделя там Blush

# 54
  • Мнения: 2 309
Тирамисуто много ми допадна  Rolling Eyes също лаврака - вкусен и пресен; от терапиите - шоколадова за тяло. На лицето само почистване си направих, но съм много доволна. Мъж ми е много доволен от сауна парка.

Мила, каките от клуба казаха, че ще напускат до месец. Те са студентки и си заминават по родните места, защото не смогват с ученето. Та дано пак добри да намерят, защото тия са наистина много готини.

# 55
  • Earth
  • Мнения: 1 952
"Медите" е ужасен хотел.
Първо на външен изглед прилича на офис сграда вместо на хотел.
Закуската : НЯМАШЕ никакво кафе...в ресторанта от вън - толково бавно ставаше всичко, че ни се отщя и вечеря и чудо.
Спа - центъра - бива, ама въм виждала и по-добри.
Вътрешният басейн е добре.  Peace
За плащането на сметката накрая - ( аз бременна в 8-ми месец ) чаках около 1 час, защото всички трябваше да напуснат хотела до 12 часа, а работеше само 1 рецепциониска....
В деня на тръгване, когато се върнахме от закуска беше влизала камериерка, но не беше почиствала ( какво ли беше правила  newsm78 )
Медите ще има много да учат още за качество на обслужването и т.н..

# 56
  • София
  • Мнения: 5 036
Не споделям тези впечатления за Медите. На закуска сервитьорите предлагат Нес-кафе/капучино - от машина,. Ако си платиш - може да си поръчаш еспресо. На рецепцията винаги беше спокойно и момичетата бяха любезни. Кухнята е добра. Има хубава детска площадка - детето си играеше с часове там. Стаята ни беше почитвана и подреждана. Телевизията е с отлично качество. Хотелът е в близост до борова гора. Има голямо игрище, което е отворено и достъпно целодневно.
Забележките ми са за това, че хотелът и удобствата му се ползват без всякакво ограничение от вякакви хора, а не само или поне не предимно от гостите на хотела- сякаш е модерно място за местните, а и за разни типове, които са си накупили наоколо апартаменти. Така в кафето, в ресторанта, в СПА- центъра, на детската площадка, на паркинга, на игрището/тенис корта става пренаселено, а и срещаш хора, които не ти се иска да са там, донякъде и заради манталитета и поведението им...  Това не съм го срещала другаде в такива мащаби.

# 57
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Да добавя за Медите (за стъклената огледална фасада като на бизнес сграда. Мъжът ми е архитект и бяхме с друга двойка архитекти..те всички много се смяха на вида на хотела)  Mr. Green

Пък и славата на този хотел я разбрах по-късно. Имам леля в Сандански и тя сподели, че  гърците го използват при секс туризъм и мутрите водят там скъпоплатените си "приятелки".......
Не го препоръчвам този хотел в никакъв случай no
Забравих да кажа за асансьора. Вярно, бях в осмият месец, ама май друг не успя да взезе освен мен...  hahaha Joy
Хотела е пълна смешка Crazy

# 58
  • Мнения: 19 523
Да добавя за Медите (за стъклената огледална фасада като на бизнес сграда. Мъжът ми е архитект и бяхме с друга двойка архитекти..те всички много се смяха на вида на хотела)  Mr. Green

Пък и славата на този хотел я разбрах по-късно. Имам леля в Сандански и тя сподели, че  гърците го използват при секс туризъм и мутрите водят там скъпоплатените си "приятелки".......
Не го препоръчвам този хотел в никакъв случай no
Забравих да кажа за асансьора. Вярно, бях в осмият месец, ама май друг не успя да взезе освен мен...  hahaha Joy
Хотела е пълна смешка Crazy

Не съм ходила, но да добавя че там за Великден ми поискаха за апартамент с 2 легла, синът ми трябваше да спи на допълнително легло в преходен хол близо 2500 лева!!!! Аз за тая сума ще отида на друг континент за Великден. Не ми е за парите - така и така съм решила че не мога да ги дам за три дни, ама реших че хотелът е чудо на чудесата. Пък то май пак - хубава работа, ама българска! Но по празниците Интерхотелът беше окупиран и така реших да почивам в Хисар - пък да видим там как ще е.

# 59
  • Мнения: 934
Да добавя за Медите (за стъклената огледална фасада като на бизнес сграда. Мъжът ми е архитект и бяхме с друга двойка архитекти..те всички много се смяха на вида на хотела)  Mr. Green

Пък и славата на този хотел я разбрах по-късно. Имам леля в Сандански и тя сподели, че  гърците го използват при секс туризъм и мутрите водят там скъпоплатените си "приятелки".......



Добре е, че леля ти е дала информация, иначе щяхме да останем в неведение какво става в Сандански.... Joy
А леля ти какво мисли за фасадата на Медите?

Общи условия

Активация на акаунт