Въпрос за занимални Варна

  • 52 303
  • 174
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7
Виждам я в Захари Стоянов. Следващия път като я видя, ще я снимам.Май ти говориш без да си проверила.

Виж, няма как да говоря, без да съм проверила - занималнята е моя и знам с кого и къде работим  Wink
Училищата ни са- Климент, Дебелянов и Руско училище, така че наистина, най-добре снимай въпросната госпожа, защото ми стана интересно каква е... И ако наистина на баджа и' пише Многознайко ще трябва и аз да дойда да се видя с нея...
Уверявам те, че е от друга занималня (освен ако не са ни копирали името....   Confused

# 151
  • Мнения: 13 512
Виждам я в Захари Стоянов. Следващия път като я видя, ще я снимам.Май ти говориш без да си проверила.

Виж, няма как да говоря, без да съм проверила - занималнята е моя и знам с кого и къде работим  Wink
Училищата ни са- Климент, Дебелянов и Руско училище, така че наистина, най-добре снимай въпросната госпожа, защото ми стана интересно каква е... И ако наистина на баджа и' пише Многознайко ще трябва и аз да дойда да се видя с нея...
Уверявам те, че е от друга занималня (освен ако не са ни копирали името....   Confused
На баджа и пише само името. А "Многознайко" е щамповано на ризата.

# 152
  • Мнения: 7
Виждам я в Захари Стоянов. Следващия път като я видя, ще я снимам.Май ти говориш без да си проверила.

Виж, няма как да говоря, без да съм проверила - занималнята е моя и знам с кого и къде работим  Wink
Училищата ни са- Климент, Дебелянов и Руско училище, така че наистина, най-добре снимай въпросната госпожа, защото ми стана интересно каква е... И ако наистина на баджа и' пише Многознайко ще трябва и аз да дойда да се видя с нея...
Уверявам те, че е от друга занималня (освен ако не са ни копирали името....   Confused
На баджа и пише само името. А "Многознайко" е щамповано на ризата.

 Shocked  Shocked  Shocked
Направо съм без думи!!! Явно някой ни е копирал името за голямо съжаление  Confused
Би ли ми казала по кое време виждаш тази учителка, защото мисля да разуча каква е тази занималня... Не е редно някой да се представя за друг  Naughty
Благодаря за информацията, макар и да не е приятна и се извинявам на останалите мами, че ги занимавах с тази история...  Hug   bouquet

# 153
  • Мнения: 7
Забравих да уточня  Flutter нашата не е точно Многознайко, а МногоZнайко  Wink

# 154
  • Мнения: 131
 newsm78
Интересно уточнение!

# 155
  • Варна
  • Мнения: 2 097
mnogoznaiko, , а Многознайко има ли? Или сте само вие под името МногоZнайко? Че нещо се обърках... Много "знайковци" Crazy
Докато търсех в интернет занимални във Варна попаднах на една "Любознайко", която се намира в Чайка. На снимките в галерията на сайта им има една жена с жълта тениска, обаче, не риза.
арт мамаShocked . Имаше ли надпис на колата? На коя занималня е?  Rolling Eyes

# 156
  • Мнения: 7
mnogoznaiko, , а Многознайко има ли? Или сте само вие под името МногоZнайко? Че нещо се обърках... Много "знайковци" Crazy
Докато търсех в интернет занимални във Варна попаднах на една "Любознайко", която се намира в Чайка. На снимките в галерията на сайта им има една жена с жълта тениска, обаче, не риза.
арт мамаShocked . Имаше ли надпис на колата? На коя занималня е?  Rolling Eyes


Благодаря ти, mar4ela5  Hug  сигурно е ставало въпрос за Любознайко  Naughty
И аз погледнах сайта им, наистина са в жълто... Доста се рових из нета, друга занималня МногоZнайко във Варна няма (освен нашата), има още една, но е в София и тя е Многознайко  Wink

За колата, която арт мама е видяла....  Thinking просто вече нищо не ме учудва... Вече толкова много хора решиха, че "могат" да направят занимални и то в гаражи и къде ли не, че не ме учудва и това...  Rolling Eyes

# 157
  • Мнения: 13 512
Ще я огледам в понеделник , ако я видя. Дали е многознайко,любознайко или незнайко. Но  жълтото си беше риза, с джобове, а не тениска.

# 158
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не, нямаше надпис. то и вид на кола нямаше - поизбеляла и отдавна матова.
Ама може и от потреса ми да ми се е сторило. Децата излизаха и излизаха от място където няма как да са се събрали сякаш...
Децата бяха над 1-ви клас и бяха втора смяна. Да не ставам съвсем подробна...

# 159
  • Мнения: 4
Моля ,някой да ми помогне.Почти в безизходица съм. Нашата занималня я местят до х-л Черно море.Много ми е далеч-дъщеря ми учи в ОУ В.Априлов.Някой може ли да ми каже за занималня в района.Знам само за Черепаха и Ал.Пушкин.
 newsm78

# 160
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Моля ,някой да ми помогне.Почти в безизходица съм. Нашата занималня я местят до х-л Черно море.Много ми е далеч-дъщеря ми учи в ОУ В.Априлов.Някой може ли да ми каже за занималня в района.Знам само за Черепаха и Ал.Пушкин.
 newsm78
Дъга на ул.Македония, точно зад "В.Априлов", над заведението "Стария чинар" - дъщеря ми ходи там от лятото и съм много доволна.

# 161
  • Мнения: 4
тази Дъга ,незнам но съм вийдала там децата седят в нещо като гараж,много неприятно

# 162
  • Мнения: 4
опитайте в Детски свят до Руското у-ще много е приятна и отлични са им условията

# 163
  • Мнения: 674
mnogoznaiko, , а Многознайко има ли? Или сте само вие под името МногоZнайко? Че нещо се обърках... Много "знайковци" Crazy
Докато търсех в интернет занимални във Варна попаднах на една "Любознайко", която се намира в Чайка. На снимките в галерията на сайта им има една жена с жълта тениска, обаче, не риза.
арт мамаShocked . Имаше ли надпис на колата? На коя занималня е?  Rolling Eyes


Благодаря ти, mar4ela5  Hug  сигурно е ставало въпрос за Любознайко  Naughty
И аз погледнах сайта им, наистина са в жълто... Доста се рових из нета, друга занималня МногоZнайко във Варна няма (освен нашата), има още една, но е в София и тя е Многознайко  Wink

За колата, която арт мама е видяла....  Thinking просто вече нищо не ме учудва... Вече толкова много хора решиха, че "могат" да направят занимални и то в гаражи и къде ли не, че не ме учудва и това...  Rolling Eyes
Марчела не става дума за Любознайко. Naughty Моят син учи там и съм много доволна. Там е от юни месец и винаги е добре подготвен за учебните занятия. Возят ги със специален лицензиран превозвач със застраховка на всяко дете и нов микробус. Когато ги возят освен шофьора винаги с тях има и учител който ги посреща и изпраща. Имат и много добра преподавателка по английски език. Моето детенце посещава и някой от школите към занималнята където научава и много нови и интересни за него неща.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 2 097
МАРИЯНКАА, добре, че се включи да поясниш това.
Аз просто предположих, че е възможно да е станало объркване със "знайковците".  Peace

Общи условия

Активация на акаунт