Усещахте ли липсата не бебето след раждането?

  • 3 431
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 690
не ме е мъчила носталгия и се радвах, че можех да го видя и пипна  Hug

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Изобщо не ми е липсвало  Rolling Eyes , много се радвах, че най-накрая мога да си гушна рожбата, пък и си ми олекна на мен самата  Grinning

# 62
  • Мнения: 11 042
Всичко, с което бях свикнала цели 9 месеца, много или малко ми липсваше. Беше ми странно, че нямам корем и че никой вече не ме рита. Всъщност, ритничетата и издутинката от малките юмручета ми липсваха доста време.

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не,радвах се повече че вече мога да го гушкам Hug

# 64
  • Мнения: 8 242
Не. Нямах време изобщо да се замислям за такива неща  Crazy

# 65
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
В един разговор с една майка и спомних, колко трудно ми беше да се адаптирам в първите дни след раждането...Все чаках ,любимото ми ударче с краче, или вътреутробното хълцане...всичко което ми напоняше, че малкото човече е с мен..и това се изпари сякаш изведнъж...разбира се,че бях страшно щастлива че вече мога да видя и да си погаля детенцето...но мъчеше ме някаква носталгия.Интересно ми е дали при вас се е случвало нещо такова.дали това е част от следродилната депресия?

Ами и аз се чувствах като теб за около седмица, а може би и повече след раждането, въпреки че бебчо беше с мен 100% от времето. Все имах усещането, че той ме рита и хълца в корема.  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 5 401
Не, не ми е липсвала бременността веднага след раждането. Изпитвах абсолютно удовлетворение и щастие от появата на едно синкаво бебенце, от мириса му на мляко, от топлотата му. Но започнах да изпитвам лека носталгия и да оглеждам всички бременлийки с трепет може би 3-4 месеца по-късно.

# 67
  • Мнения: 492
Не,радвах се повече че вече мога да го гушкам Hug

# 68
  • Мнения: 4 621
Не. Нямах време изобщо да се замислям за такива неща  Crazy
Peace

# 69
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Май да, но това само 1-2 дни

# 70
  • Мнения: 24 467
Изобщо не усетих такова нещо и при двете си деца. Дори контактът с бебето си е по- пълноценен- виждам го, пипам го, храня го, галя го, пея му, то реагира и т.н.
Мисля, че с редица въпроси се преиграва и хората създават и виждат проблеми и последици дори и там, където не съществуват. Имах достатъчно ангажименти и изживявания, за да не усещам такива липси. Даже не усетих и какво е това пост родилна депресия, въобще.

# 71
  • Мнения: 159
И на мен колко пъти ми се е случвало да си галя корема все едно бебчо е вътре Laughing

# 72
  • Мнения: 729
нищо не ми е липсвало от бременноста,радвах се че всичко приключи блогополучно
    Peace

# 73
  • Мнения: 4 303
Радвах се, че всичко приключи и имам живо и здраво бебче. Не ми е липсвала бременността.

# 74
  • Мнения: 221
Не,радвах се повече че вече мога да го гушкам Hug

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт