Детска количка Maxi cosi Mura или Stokke, или как да се ориентирам с избора си з

  • 20 616
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 284
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9d8035e1248303433

показ, показ....ама само на картинка мога да ти я покажа Wink

Мерси Flutter Хубава е .
А само в зелено ли я има newsm78 Май снаха ми тази си е харесала.


не само в зелено, но ти поиска линка за зелената Wink

# 31
  • Мнения: 1 650
всъщност има и други цветове .....
 Joy

# 32
  • Мнения: 45
за concorda да попитам лятната част грабчето ли само ляга или цялата  за мурата вчера я гледах ужасно тежка 17 кг е .А за стокето мнението ми е че е количка повече за гъзария от колкото за удобство видях как се сгъва разгъва това не е количка за всеки ден това е моето мнение. мога да посъветвам мамите да тарсят количка  на която гърбът е на степени  и да ляга по възмогност до долу както са Jane примерно. Примерно казвам.

# 33
  • Мнения: 1 650
http://www.kasidabg.com/news-products_id-5644.html
http://www.kasidabg.com/news-products_id-5615.html
Това трябва да го кръстят Мурисимо, Мурано ....
 Joy

# 34
  • Мнения: 20
от къде в България може да се купи  Stokke?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 395
от къде в България може да се купи  Stokke?

Ако става въпрос за София - т.н. магазин на Чико до централната автогара и  в магазин 9+  (поне за там съм сигурна)

# 36
  • Мнения: 20
 за София - да, благодаря.

# 37
Това е нашата количка, много съм доволна, взехме я преди 2 дена, справя се добре на Бг тротоари, при положение че предишната ни беше триколка с доста големи колела

# 38
  • Мнения: 1 153
В тази категория и функционалност е и Mutsy – musty.com. Аз също много харесах Concord-а, но в крайна сметка се спрях на 4rider, защото при нея легналото положение на лятната седалка е "изгладено", не остава тази чупка, от която крачетата на детето стоят нагоре. Освен това се убедих от опит, че добрата проходимост е жизнено важна, поне за пейзажа в Младост!

# 39
  • Мнения: 14 506
добрата проходимост е изключително важна във всеки български град, щото почти навсякъде тротоарите са под всякаква критика.
secret girl ще споделиш ли цената на муцито (как изглежда на бг, а Mr. Green), че много ми харесва и на мен

# 40
  • Мнения: 6 930
Това е нашата количка, много съм доволна, взехме я преди 2 дена, справя се добре на Бг тротоари, при положение че предишната ни беше триколка с доста големи колела
Честито Simple Smile И според мен се справя сравнително добре коликата по тротоарите. Е, при нас пътят пред къщи не е много хубав, не е асфалтиран и в началото ми се струваше, че прекалено много друса, но вече доста по-смело я бутам и не е толкова зле. Иначе никъде другаде не съм имала проблем досега.

# 41
  • Мнения: 1 153
Алегра, ние взехме кош за новордено, лятна седалка, самото шаси, раница, столче за кола и дъждобран и всичко излезе малко под 1400 лв. Всяко нещо има отделна цена, но вече не помня точно - ако не се лъжа шасито е около 450 лв, а отделните седалки - около 200-300. Така че, ако не ти трябва пълния комплект цената е поносима.
Да налея малко масло в огъня - много съм доволна от тази количка Laughing

# 42
  • Мнения: 2 122
Мурата бих си взела, Стокето не ми харесва
имай предвид, че големите гуми са голямо предимство
имам Спиди на Куини, сега и Зап
ами Спидито си е Спиди- пред нея Зап-а с тези малки колелца си е точно лагерна количка
със Спидито съм катерила баири, ама като ти кажа баири- черен горски път, никакъв зор не видях  Peace няма място на което да не мога да отида с нея

# 43
  • Мнения: 14 506
Алегра, ние взехме кош за новордено, лятна седалка, самото шаси, раница, столче за кола и дъждобран и всичко излезе малко под 1400 лв. Всяко нещо има отделна цена, но вече не помня точно - ако не се лъжа шасито е около 450 лв, а отделните седалки - около 200-300. Така че, ако не ти трябва пълния комплект цената е поносима.
Да налея малко масло в огъня - много съм доволна от тази количка Laughing

ами аз имам стоке и засега не смятам да купувам друга количка, пък и съм го ползвала досега само със зимния кош, не ми е омръзнало все още.
питах само информативно

# 44
  • Мнения: 2
zdraveite,iskam da popitam ot kade moga da zakupq bebeshka koli4ka stokke ot varna???blagodarq vi!!!!i dovolni li ste ot tqh????

Общи условия

Активация на акаунт