Болка ниско долу след МЦ

  • 11 308
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 765
Комикс, късмет, дано да няма проблеми. Peace
Според мен тези болки се дължат на колики, както и сраствания.
Ако лекарят изключи причина, най-добре е да не се вглеждате толкова.

Мерси, Лали! Hug

# 16
  • Мнения: 232
Момичета искам да ви споделя,че при мен се оказа ,че са газове Embarassed,които се задържат в дебелото черво.Пих еспумизан и сега ям активия почти всеки ден и наистина има ефект. WinkСтискам ви палци скоро да се похвалите  Praynig/щото при мен още няма резултат.Много гуш на всички Hug!

# 17
Момичета искам да ви споделя,че при мен се оказа ,че са газове Embarassed,които се задържат в дебелото черво.Пих еспумизан и сега ям активия почти всеки ден и наистина има ефект. WinkСтискам ви палци скоро да се похвалите  Praynig/щото при мен още няма резултат.Много гуш на всички Hug!
Ами в такъв случай, какво друго ни остава, освен да ти пожелаем успех с бебеправенето  newsm10 и в най-скоро време да се отчетеш с две чертички  EFP

# 18
  • Мнения: 232
Мила ми sesika,много ти благодаря за хубавото пожелание,  love001,да ти се връща в двойни дози.Ти беше със закъснение,ако не се лъжа?Стискам палци да не го дочакаш Praynig.Успех!

# 19
  • Мнения: 630
Йоана, някакви изследвания ли ти правиха, за да се установи, че са газове. Аз в момента имам такива болки и затова и се разрових във форума, при това придружени с бяло течение от наколко дни. Възможно ли е да е от овулацията. Трябва да ми дойде около 25-ти, значи може да съм в овулация в момента, или пред. Мисля да си взема лактафем, дали ще има някакъв ефект. Преди време бях ходила на преглед с подобен проблем и болки при полов акт. Всичко беше наред. Предписа ми доктора само Клион Д и ми каза, че единият яйчник е леко възпален, но нищо тревожно. А тази болка в момента е много неприятна, не е силна, но едно напрежение чуствам, чак болки в кръста

Общи условия

Активация на акаунт