Веселите МАРТЕНИЧКИ духат 4ри свещички

  • 26 354
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 751
Зузи, честит Рожден Ден!  newsm59 nbirthday  Gift
Да си жива и здрава, много късмет, любов и щастие   bouquet

# 16
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Хей, имаме се рожденичка.
ЗУЗИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА!!!

Джони, дано му се размине този път по-леко на Алекс. Praynig
Кали, наистина е най-важно здравето. А пари лесно се изкарват. Стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно, където и решиш да раждаш. Praynig
Фифи, страшна торта.  Peace Може ли така да изкушаваш бедните диетуващи. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 83
Благодаря ви!Аз имам и още снимки,но няма да ви изкушавам. LaughingНа мен ми се искаше да направя тортата за РД за ДГ,но нали искат сертификат Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 910
Фифи, браво на теб, който си го може, го може Hug
Зузи, благодаря за почерпката, пийнах вчера малко винце, хапнах и тортичка, че и моят мъж беше рожденняк Hug
Джони, ще чакаме новините от контролният преглед, дано са добри Praynig

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Рени - да ти е жив и здрав мъжа, много да те обича, слуша и да те носи на ръце   bouquet

Алекс е добре, но според личната трябва да го задържа до понеделник вкъщи, че да се стабилизира. Нещо още в гърлото му видя...не било спокойно  newsm78 Днес сме у нас - за утре още не съм решила- той няма търпение да е при децата...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 835
Еха, не съм идвала отдавна и тук тече купон!

Зузи, ЧРД! Да си жива и здрава, обичана, желана и обградена с внимание!

Рени, ЧРД на мъжа ти! Да ти е жив и здрав, да те обича и да те слуша!
Момичета, ще се върна в старата тема да видя какво сте писали за рождените дни. Ние избрахме един клуб в "Хаджи Димитър", далече ни е, но го държат едни приятели - хем ще ни направят отстъпка, хем да ги подкрепим, че тъкмо го отвориха. Още не знам колко ще ми струва, защото тази събота или неделя ще уточняваме, но се надявам да не е много. За тортата - решила съм на Лаагуна, ще е еклерова, но не ми се иска шоколадова, че вкъщи всички предпочитаме ванилови, сметанови торти.

Кали, стискам палци за раждането!

Да ви се оплача - мъжът ми хвана вирус и го пренесе на Ивета. Сега съм я изолирала при майка ми и баща ми, заради бебето. Още не я пускам на градина - планирала съм от март и то на половин ден.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 835
А, я да се посъветвам с вас - колко големи торти ще поръчвате? Понеже те пишат някакви парчета, но от опит знам, че обикновено тортата остава - т.е. броят на предполагаемите парчета практически е по-голям от указания. Абе сложно се изразих, но се надявам, че разбрахте въпроса ми. newsm78

# 22
  • Мнения: 2 751
Моето бебе иска да излиза вече  Rolling Eyes Днес след продължителни контракции и болки, звънях на д-ра и ме натъпка с лекарства за задържане  Shocked
Стискайте палци Praynig

Клер, за около 12-13 деца с по 2ма родители мисля да поръчам торта от макс. 20 парчета  Peace Но зависи от коя сладкарница. Ако е от Лаг-на, може и да остане  Grinning

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Кали - дано устискаш оше 10тина дни - нали тогава влизаш в 9мес?
Спокойствие и дано се справите с бебо  Hug

# 24
  • Мнения: 2 910
Благодаря ви момичета за поздравленията за мъжа ми  bouquet
Кали, наистина, ако можеш още 2 седмици да задържиш ще е прекрасно. Ще стискам силно палци и ти пожелавам много леко и бързо раждане Hug
Джони, хубави са новините от лекарката, дано устиска Алекс до понеделник. Така му се радвам на ентусиазма да ходи на ДГ Grinning
И Марти започна да кашля, тя обаче с радост ще си остане вкъщи четвъртък и петък Mr. Green Надявам се да не стане по- сложно, имала е и по- лоши кашлици, затова се надявам наистина за 3-4 дни всичко да отшуми.
Клер, за ДГ мисля да поръчам по- голяма торта, да има за всеки случай, иначе от 20-тина парчета торта мисля, че е достатъчно за тържеството с роднините и децата.

# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Хей, Клер... Hug Какво прави бебешонката?
Кали, стискай крака още малко.  Praynig И Сашко беше тръгнал да излиза в началото на юли. Докторът не му даваше повече от 20-22 юли. И така ме натъпка с магнезий, че като дойде 1 август и си замина, взехме да мислим да прекизвикваме раждане. Mr. Green Не за друго, а защото той растеше едър, а пък аз исках да раждам нормално. И ако беше минал 3,500 заради таза ми нямаше да може. Така на 3 август следобяд му се появих в кабинета, за да ме види пак и да мислим кога да планираме раждането. И се оказах с 4 см разкритие. Mr. Green Вечерта родих по живо, по здраво бебе, тежащо 3450.  Grinning
Джони, дръж си го младежа при теб. По-добре така, отколкото да се усложни. Thinking
Рени, честит рожден на мъжа ти и от мен. Да те обича много и да те носи на ръце!!!  bouquet  bouquet  bouquet
 

# 26
  • Мнения: 301
Момичета здравейте !!!
Къде сте се покрили?
Кали,как си ?
Стискам палци всичко да мине както трябва,и при мен беше така .
Несъм и предполагала колко е гаден този грип.Като започнах аз в сряда ,после Марти ,Миранда,та в събота и мъж ми с 40 градуса темп.и още е на легло .Ние големите не сме боледували от години,а този грип ни повали буквално за часове.
Пазете се !!!Идва му края може би

# 27
  • Мнения: 2 751
Тука сме  Hug

Аз съм по-добре  Grinning Пия си магнерота  Wink

Запазихме за РД на Кало в едно новичко клубче в Гео Милев и съм доволна. че много мразя да се чудя къде какво и как  newsm78
Само се надявам да присъствам на РД, да не съм в болница тогава  Laughing

# 28
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Точно и аз се бях зачудила какво е това мълчание в темата.  Grinning
Зузи, грипът е много гаден наистина. Поне от познати, които го караха знам. Нас засега ни подмина, но никога не е късно точно на финала да цъфнем и вършем. Thinking
Кали, радвам се, че вече си по-добре.  Hug Стискам палци да присъстваш и на рождения ден на Кало, пък после новото попълнение вече може да излиза.  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 2 835
Как сте момичета? Нещо затишие в темата има. Накупихте ли подаръците за РД? Ние ще празнуваме в клуба на едни приятели в "Хаджи Димитър". Всичко е подготвено, подаръците са купени (благодарение на Джони Hug) и броим дните. Ивета само за това говори и не може да разбере, горката, защо не взема да преобърна календара направо на март, ами чакаме само да си дойде. Joy

Общи условия

Активация на акаунт