До кога каша...?

  • 1 942
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 238
Като беше по-малък синът давах различни безмлечни каши всеки ден, добавях по 4 лъжички от неговото мляко. Ако не му хареса дадена каша, добавях и малко плодово пюре. Често се случваше и два пъти на ден да яде каша, нямаше никакъв проблем с напълняване. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
Все още давам за сутрешна закуска...мн рядко вместо каша яде попара...друго сутрин отказва да яде....на 2г и 3м е.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 724
Енти,ние ядем каша вече 1 мес и половина! Peace
Заменям я рядко и го правя с плодово пюре с безлутенови бисквитки или с царевично нишесте с плод Peace

Angel_Dust,аз съм яла каша до 5 г Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 44 122
Димяни Simple Smile)) и аз до много късно съм яла и сега с кеф дояждам....мммм Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 029
и моята дъщеря си хапва все още ,а вече е на 2, 2 год. Peace

# 20
  • Мнения: 596
Все още яде каши, на 2г.2м. е.

# 21
  • Мнения: 674
Моето дете още си яде каша. Даже доста често това вечеря.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 781
И аз се възползвам от темата, за да питам какво друга мога да давам за следобедна освен каша, като подчертавам че моя син е мнооого злояд, яде само по време на рекламите  ooooh! Направо вече незнам, давала съм му мляко с банан и бисквити и каша за следобедна, веднъж грис с плод...не му хареса, вече съм в голяма чуденка  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 049
И аз се възползвам от темата, за да питам какво друга мога да давам за следобедна освен каша, като подчертавам че моя син е мнооого злояд, яде само по време на рекламите  ooooh! Направо вече незнам, давала съм му мляко с банан и бисквити и каша за следобедна, веднъж грис с плод...не му хареса, вече съм в голяма чуденка  newsm78


Пробвай ягодовите йогурти на Alete Jogolino, имат вкус на сладолед и сигурно ще му харесат.   chef

А по темата - моята дьщеря си искаше кашата всеки ден до 1 г. и 10 месеца.  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Зърнената закуска (в частност кашата) е важна част от хранителния режим на всеки човек, дори тези на диети, пък за деца да не говорим. Изобщо не смятам да спирам да давам зърнени закуски под една или друга форма.

Що се отнася до купешки каши - давах, преди да въведа глутена. Основно и масово те съдържат оризово, овесено и пшеничено брашно. А това мога да давам в натурален вид с добавен плод и мляко. Спрях да купувам готови отдавна.

Дъщеря ми яде почти всеки ден овесени ядки или някакво "мюсли" - микс от овесени ядки, пшеничен зародиш, ръжени ядки и каквото още измисля. До годинката й ги правех с АМ, сега - с прясно мляко. За подслаждане добавям плод според сезона или 1/2 бисквита Закуска. Или и двете! Става чудна и здравословна "каша" Peace

Общи условия

Активация на акаунт