С какво подслаждате - кафява или бяла захар?

  • 5 807
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
Подслаждам им чая например,подслаждам и кремовете....
мерси за отговора
ние не сме по 4ая а и сладки неЩа не правя, та не се бях сетила...

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Обаче майка ми вчера ,като я помириса, установи,че мирише на карамел и заяви,че е най-обикновена боядисана бяла захар...: "Лъжат хората! Те я боядисват и така я пробутват за кафява... и т.н. и т.н!


 Ползвам кафява захар в Англия и България, няма никаква разлика на вкус и цвят.Просто майка ти е прекален песимист Simple Smile

  Но аз не мога да вкуса нищо с кафява захар, за мен има ужасен вкус.Ползвам я само за детето.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На малката нищо още не съм подслаждала, иначе си купуваме бяла.

# 18
  • Мнения: 1 029
и ние сме с бяла.Знам, че е вредна, но за съжаление в нас и захарта и солта се "харчат" много SadМай ще трябва да взимам мерки Simple Smile

# 19
  • варна
  • Мнения: 355
ако става въпрос за детето-не подслаждам нищо все още,за нас-бяла захар или мед.кафявата ми е много гадна на вкус.ама вие и сладкиши ли правите с кафява захар?никаква бяла захар не консумирате?бре, че здравословно! Mr. Greenвземам си бележка Grinning

# 20
  • Мнения: 27 524
ама вие и сладкиши ли правите с кафява захар?никаква бяла захар не консумирате?бре, че здравословно! Mr. Green

Ние - да.  Grinning Не, не консумираме бяла. Бре, не бре, това е  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 376
Хелта,майка ти е права донякъде,защото има някои бг производители,които наистина боядисват захарта.Тази на "Крина" не я знам,не съм купувала от нея и през опаковката не ми вдъхва доверие.

Иначе кафявата захар е много по-хубава на вкус от бялата,просто е въпрос на време да се свикне с нея,аз от раз я харесах Wink

# 22
  • Мнения: 27 524
Иначе кафявата захар е много по-хубава на вкус от бялата,просто е въпрос на време да се свикне с нея,аз от раз я харесах Wink

И аз така и наистина е много по-хубава. Нещо идентично олио-зехтин  Grinning У нас сме само със зехтин, но много хора не харесват вкуса му. Аз го обожавам  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 46 518
Не подслаждам с нищо.
Вкъщи имаме само мед по принцип, но тя не го харесва.

# 24
  • Мнения: 2 908
Не разбрах за детето ли се отнася въпроса,или за възрастните?за нас подслаждам с бяла захар,за нея не подслаждам с никаква захар-да не свиква от сега Naughty-само с мед,която дадох преди 2 седмици,до тогава с нищо не съм подслаждала,не и е липсвало подсладено нещо... Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 5 721
Много рядко използвам и мн малко но само кафява!

# 26
  • Мнения: 1 165
Почти нищо не ми се налага да подслаждам. Евентуално може да сложа малко мед в чая.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
С кафява захар или с мед. Бяла ползвам много рядко.

# 28
  • Мнения: 753
подслаждам само кус-кус със Сладея - кафява захар, по принцип нея използваме и в къщи защото ни е по вкусна от другата

# 29
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Избягвам да подслаждам, а ако все пак(чайче например) подсладя е или с малко мед или с кафява захар.За съжаление на пазара в България е наистина ужасно трудно да се намери истинска кафява захар и понякога аз лично мисля, че въобще няма.Кафявата захар, която използвам си я внесох от друга държава(14гк. Crazy) март миналата година.За съжаление обаче хем свърши хем няма да ходя скоро пак там и си караме на мед вкъщи.Някак не мога да се доверя на това, което предлагат на пазара тук!

Общи условия

Активация на акаунт