Потресена съм!/За пореден път!/

  • 3 899
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
А за това какво ще кажете  http://www.dnes.bg/article.php?id=47699   Аз нямам думи вече.
И аз щях да пусна същия линк.
Ох, дано да е добре детенцето. Praynig

# 16
  • Мнения: 4 292
О, Боже!  Shocked Снощи беше невероятен, кошмарен студ. Милото детенце, милото.... Дано да е живо и здраво.  Praynig

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
А за това какво ще кажете  http://www.dnes.bg/article.php?id=47699   Аз нямам думи вече.

 ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 268
Да,мъчно ми е за дечицата,много ми е мъчно.Но те са деца на едно малцинство,което ражда и живее по закона на джунглата,който оцелее,оцелее.Да си пребиеш детето,да го забравиш...е то и животните се грижат по-добре за поколението си.Неуки,прости,неграмотни хора раждат деца и буквално ги оставят на самоотглеждане.

# 19
  • Мнения: 577
Лека му пръст на малкото ангелче.Дано там където е---да е по-добре.    Flowers Rose   Но аз се питам-----онази знойна красавица,която съжителствала с ``бащата``-----как е стояла и гледала?И тя за затвора------мамка и................

# 20
  • Мнения: 2 960

 :pray: боже ,боже дано намерят горкото мъниче. Как така ще го забрави...........брррррр какъв мраз беше тази нощ...истинска сибирска нощ.Дано е имало късмет милото детенце. Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 257
Tired Съжалявам за детенцето. Искрено се надявах да се оправи  Sad . Този баща заслужава направо публично да бъде линчуван, но съм сигурна че той ще бъде осъден, и дори и на много минимална присъда, ще си получи заслуженото. Такива като него, какво ги правят в затвора  ooooh! . Не присъдата, а престоя му ще бъде АД. 100% съм сигурна. А и едва ли ще излезе МЪЖ от там! Дано се сбъднат очакванията ми.

За съжаление сигурно и до затвор няма да стигне.Но за такива хора и смъртното наказание е малко #2gunfire

За такива мърши като тоя по-добре да не е смъртно, щото така ще му направят голяма услуга. Друго си е в затвора "колегите" му да го наказват.  Twisted Evil
smile3518много ми е мъчно за детето.Дано стане така  fingerс тоя изверг

# 22
  • Мнения: 4 401
ГОСПОД ДА ПАЗИ ДЕЧИЦАТА!
Има много ежедневно тормозени деца,за които се говори чак когато е твърде късно TiredДа не говорим за такива дето създават деца и ги зарязват в домовете  ShockedДори и да имаш желание да им помогнеш системата се обръща в защита на виновния Tired
А нашите законотворци се вълнуват само от далаверките

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
Мисълта ми е,че при първи случаи на побои над децата,трябва да се отнемат от такива малоумници/като и този-да си забрави детето-това да не е копче?/ и да се дават още като малки за осиновяване,а не да се стига до крайности.И това куца в нашата държава ...Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 672
Каквото и да му направят на бащата в затвора, детенцето си е отишло. Няма го вече.  Cry

за съжаление е така... ама какви са тези бащи изроди беее

# 25
  • Мнения: 3 268
Каквото и да му направят на бащата в затвора, детенцето си е отишло. Няма го вече.  Cry

за съжаление е така... ама какви са тези бащи изроди беее
Ами циганин е.Смятам,че това е достатъчно.

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Каквото и наказание да му се даде Confused Cryза съжаление нищо не може да върне детенцето #Crazy
Ще си получи заслуженото, ако не от властите, то Бог ще го накаже жестоко Praynig
Горкото детенце Cry

# 27
  • Мнения: 750
За съжаление, "ромите" са изключително ниско интелигентна паплач. Изобщо не знам дали осъзнава, а и "майката" какво се е случило, какво са направили, защото за мен и тя е съучастник!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
За такива мърши като тоя по-добре да не е смъртно, щото така ще му направят голяма услуга. Друго си е в затвора "колегите" му да го наказват.  Twisted Evil

 Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 1 049
За пьрви пьт чувам такова нещо, но сигурно това са пак някакви цигани... за тях вече сьм престанала да се ядосвам. Цигания до шия както народа му казва.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт