Трябва ли всяка жена да се гримира?

  • 15 421
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Вивиан, не си пропуснала много, на мене лично тези списания не са ми много интересни, въпреки че наблягат на грима   bouquet

# 16
  • Мнения: 994
Аз се харесвам много повече гримирана и се чувствам по-добре, ни има моменти когато настина ме домързява и слагам само спирала и гланц.Но всичко е личен избор.Има жени,които не се харесват гримирани, не умеят да го правят и не има е приятно. Затова всеки сам решава  Peace

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Разбира се , че не трябва! Въпрос на вкус, на време и светоусещане. Аз лично обичам да се гримирам - ползвам лек ежедневен грим - фдт, спирала и гланц за устни. Ако ще е вечерен или по някъв повод - слагам и сенки и/или очна линия, според случая разбира се и руж. Понякога ползвам и пудра лятото, за вечерен грим с блестящи частици  Flutter
Почти не познавам момичета/жени с толкова перфектна кожа, очи и устни, че да нямат нужда от малко грим. Но пък и не всеки умее да се възползва от грима максимално  Wink

# 18
  • Мнения: 525
Обичам да гледам лицето си в деня, следващ сутринта, в която съм изтрила вечерния грим.
Тогава е някакси подчертано красиво.. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 452
абе кви са тия въпроси- какво значи ТРЯБВА ЛИ ?
Всеки си решава сам за себе си - не е задължително ....
няма да те убият с камъни ако не си гримирана

# 20
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Да ви кажа честно - не се гримирам освен по специални случаи.
Съгласна съм, че качествен грим  прави жената много по-красива, само че не мога да понасям нищо по кожата си - особено червило.
Харесва ми също факта, че приятеля ми ме е харесал такава каквато съм, а и други също. Поради това, че не слагам грим съм много по-внимателна към кожата си и недопускам ранни бръчици. Не мога да се успокоявам, че с грим ще покрия недостатъците.

# 21
  • Мнения: 757
обичам грима до така степен,че съм се занимавала с това професионално Crazy
смятам,че всяка жена трябва да слага грим,не е задължително да слага силен и фрапантен грим като мен Crazyдостатъчно е дори само една спирала за мигли да отвори окото и един гланц да подчертае и направи устните по секси.

# 22
  • Мнения: 14 489
според мен трябва, а жените за които това не е задължително се срещат много рядко и са тези с много наситен цвят на косата и очите, идеална кожа и ярък рисунък на чертите на лицето. пак ще кажа - срещат се много рядко. аз познавам само една такава.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Обичам да гледам лицето си в деня, следващ сутринта, в която съм изтрила вечерния грим.
Тогава е някакси подчертано красиво.. Sunglasses


да, това и аз съм го забелязала, наистина е така  Flutter

# 24
  • Мнения: 1 312
Кой както се харесва.Аз лично го практикувам постоянно.Така съм свикнала.


                                                                                                          :

# 25
  • Мнения: 7 201
Аз лично понякога се гримирам, понякога- не. Зависи от настроение, време и т.н.
И аз съм на този принцип...
Но всеки преценява за себе си!
Peace

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Всеки сам си преценява как се харесва и как не. PeaceАз лично слагам грим,но не и когато ходя само до магазина

# 27
  • Smallville
  • Мнения: 994
според мен трябва, а жените за които това не е задължително се срещат много рядко и са тези с много наситен цвят на косата и очите, идеална кожа и ярък рисунък на чертите на лицето. пак ще кажа - срещат се много рядко. аз познавам само една такава.
Това мнение се припокрива с моето.Но дори и на тази идеална жена пак ще и намеря кусур Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 2 229
Всеки както се харесва! Flutter Не вярвам някоя жена да не се гримира, защото я "мързи", тъй като една спирала и 1 гланц отнемат точно 2 минути. newsm78 Тоест щом не си слагат, значи повече се харесват без, в което няма нищо лошо.
И аз мисля, че съвсем малко грим (спирала, гланц, може молив или светли сенки) променят лицето МНОГО.
Такъв грим си слагам ежедневно. Ако има нещо по-специално, може и малко по-силен. Grinning

Но по-добре без грим, отколкото с лошо направен такъв. Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 94
Според мен всяка жена трябва да изглежда и да мирише добре.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт