Трябва ли всяка жена да се гримира?

  • 15 511
  • 250
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 641
И за мен е въпрос на личен избор.
Аз лично се гримирам всек иден, не мога да си представя да хо дя без грим. Фон дьо тен.но не преклалено/, лек бляскав руж. Задължително спирала и подсилвам очите с молив. Червило с молив и гланц отгоре. Обичам опушен грим за вечер и поводи. Напоследък ме мързи да слагам сенки, пък и малк ода си починат очите ми.  Simple Smile

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Въпрос на личен избор е според мен.

# 92
  • Мнения: 194
Въпрос на личен избор е според мен.


2-ра опция Peace Peace  bouquet

# 93
  • Мнения: 2 199
Не не трябва  Tired
Аз примерно не обичам да ставам рано и да съм недоспала и после с грим да прикривам следите от съня...
Спя до последно  Flutter
Обичам да си купувам гримове обаче  Tired
Имам 10 спирали, ползвала съм ги най-много по 3 пъти  Banghead

# 94
  • София
  • Мнения: 421
Уважавам правото на избор - с грим или без,но за мен е вярно твърдението
"Жена без грим е като  прочетена книга"

# 95
  • Мнения: X
да може,ако е такава,дето се маже с по 2 тона грим и после като го махне да е като "употребяван вестник"

# 96
  • Мнения: 2 152
Нее
нека си ходи както си иска
Аз съм хубава без грим, ама защо да ходя без, като с грим съм още по-хубава...и с повечето жени е така Grinning

# 97
  • София
  • Мнения: 421
А, някои разбират думите буквално и се сравняват с употребяван вестник,както и под грим - разбират - два тона грим.

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 779
А, някои разбират думите буквално и се сравняват с употребяван вестник,както и под грим - разбират - два тона грим.

Като изключим, че е малко грубичко - не мога да не се съглася, напълно си права за казаното.  Peace

# 99
  • Мнения: X
много съжалявам,че не намирам приятелките си,които не носят грим за "прочетени книги"
изобщо не го разбрах буквално,просто съм съгласна с това,но в друга посока.

# 100
  • Мнения: 1 165
Според мен трябва, но друг е въпросът, че много малко го умеят. Аз оценям адекватно способностите си относно гримирането/за мен си е цяло изкуство/ и затова съм с по-пестелив грим .Така свеждам риска от излагация до минимум.

# 101
  • Мнения: 189
Не трябва на всяка цена.
Аз се гримирам, но уважавам правото на всеки да си ходи както си иска.

# 102
  • Мнения: 87
Между тези 2 позиции:
2.Не е задължително, въпрос на собствен избор. 
3.Гримът само загрозява, трябва да сме естествени!

На мен силно гримирани жени не ми харесват. Онзи ден видях в Мола едно момиче с по 5мм плътена черна линия на очите - направо ми се видя отваратително. Като се загледах, доста от жените бяха с много тежък грим, много черно. Помислих си, ако съм мъж би ми било гадно да целуна толкова намазани жени.

# 103
  • Мнения: 56
Въпрос на личен избор. Peace

# 104
  • Мнения: 606
Въпрос на избор е,но моето мнение е,че малко грим никога не е излишен.Било то и само една спирала и гланц за устни.
Това показва,че жената държи на външния си вид.
Аз почти никога не излизам без грим.Най малко една спирала си слагам,задължително.

Общи условия

Активация на акаунт