Шизейдо в България къде?

  • 7 419
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
Оххх хайде вече нямам търпение, да отваря този щанд в Цум най- накрая.  Crazy
И аз. Party

# 16
  • Мнения: 2 196
Ходих днес.За съжаление не ми остана много време да обикалям и разглеждам обстойно,но от бързия тур из козметиките, никъде не мернах Шизейдо. Wink

# 17
  • Мнения: 583
това е хубава новина! моя приятелка есента преговаряше с тях за официално представителство, но те и отговориха, че бг пазара не представлява интерес за тях на този етап! Rolling Eyes явно сме ги заинтригували.

# 18
  • Мнения: 2 414
А може ли някакви ориентировъчни цени на продуктите им? Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 800
Ходих днес.За съжаление не ми остана много време да обикалям и разглеждам обстойно,но от бързия тур из козметиките, никъде не мернах Шизейдо. Wink

Мерси, Бианка, следващата седмица съм аз наред да ходя на оглед за Шисейдо.  Crazy Hug

# 20
  • Мнения: 5 103
Ще разпитам много подробно кога ще отварят щанда, омръзна ми от чужбина да я купувам.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 800
Ще разпитам много подробно кога ще отварят щанда, омръзна ми от чужбина да я купувам.

Мирела, а кои кремчета ползваш на тази марка ?

# 22
  • Мнения: 5 103
Ползвам грим , Иля, черила имам, спирала, молив за устни и сенки.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 800
Ползвам грим , Иля, черила имам, спирала, молив за устни и сенки.

Оххх забравих, че имат и декоративна козметика, мерси.  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 161
В БГ  няма още , ама в Гърция има - ей къде е  Crazy

# 25
  • Мнения: 10
Момичета, току-що се връщам от ЦУМ. Казаха, че очакват зареждане към 23-24, най-сигурно другата седмица. Козметичните продукти били вече в България и се подготвят. Взеха ми телефона да ми се обадят като ги заредят. 

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 14:51 от uptech

# 26
  • Мнения: 1 165
Аз утре ще ходя до ЦУМ,ще взема да се поогледам.
Козметиката им е много добра. Grinning

Да, страхотна е.  Peace

Бианка, ще чакам утре отзиви.  Hug
Бианка, Иля ще споделите ли какво сте ползвали? Какво й е толкова хубавото на тази козметика? Аз само съм я чувала, но нямам нищо тяхно. Бях чела тук някъде , че са силни в продуктите за суха кожа. Вярно ли  е?И от кой ценови клас са? От ранга на Диор, Хелена и пр. прдполагам, но все пак вие кажете.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 800
Момиета, току-що се връщам от ЦУМ. Казаха, че очакват зареждане към 23-24, най-сигурно другата седмица. Козметичните продукти били вече в България и се подготвят. Взеха ми телефона да ми се обадят като ги заредят. 

Иииии супер.  Party

Какви ли ще им бъдат цените в Бг ми е много интересно.  Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз утре ще ходя до ЦУМ,ще взема да се поогледам.
Козметиката им е много добра. Grinning

Да, страхотна е.  Peace

Бианка, ще чакам утре отзиви.  Hug
Бианка, Иля ще споделите ли какво сте ползвали? Какво й е толкова хубавото на тази козметика? Аз само съм я чувала, но нямам нищо тяхно. Бях чела тук някъде , че са силни в продуктите за суха кожа. Вярно ли  е?И от кой ценови клас са? От ранга на Диор, Хелена и пр. прдполагам, но все пак вие кажете.

Аталанта, Шисейдо имат много хубави серии за суха кожа, но и за мазна.

За сега съм ползвала само околоочно кремче на тази марка, в което направо се влюбих, за първи път кремче ми хидратира така добре околоочният контур.  Heart Eyes

Сега съм си поръчала дневен, нощен крем и 3 почистващи стъпки на Шисейдо.

Скоро ги почвам и ще напиша отзиви.  Peace

# 29
  • Мнения: 2 196
Аз съм използвала очна линия и сенки.Моите очи са страшно чувствителни, а тези на Шизейдо освен, че не ми причиниха никакъв дискомфорт,са и много трайни,дори и без база /това за сенките/.
Майка ми ползва околоочен крем и някакъв за лице,кожата и направо блести.
И аз съм хвърлила око на 3-те стъпки,но пък тъкмо почнах тези на Клиник,та сигурно ще си ги взема директно от ЦУМ,като заредят. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт