Шизейдо в България къде?

  • 7 436
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Момичета, ако отидете тия дни, попитайте и къде във Варна ще предлагат Шисейдо.

# 91
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Страхотна новина  Flutter

# 92
  • София
  • Мнения: 7 836
Посетих вече магазина на Леге, заредили са с продуктите, дават много подробна консултация , но все още няма тестерчета и каталози на продуктите.  Crossing Arms

# 93
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Посетих вече магазина на Леге, заредили са с продуктите, дават много подробна консултация , но все още няма тестерчета и каталози на продуктите.  Crossing Arms
Ееее, излагат се значи, бива ли такива работи, вместо да зарибяват с тестери и каталози за откриването  Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 1 111
 А как са цените? Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 1 825
Ценита са височки. Не запомних всички цени, но нощният крем, който аз използвам и който е купен от Саса за 44$, в магазина на Леге е 146 лв. Но консултантите са обучени и информацията, която предоставят, наистина няма къде другаде да се намери.

# 96
  • София
  • Мнения: 7 836
Посетих вече магазина на Леге, заредили са с продуктите, дават много подробна консултация , но все още няма тестерчета и каталози на продуктите.  Crossing Arms
Ееее, излагат се значи, бива ли такива работи, вместо да зарибяват с тестери и каталози за откриването  Crossing Arms

Така е, излагат се много, някои продукти от сериите също липсваха, защото забравили да ги поръчат.  Shocked

# 97
# 98
  • Мнения: X
Какви са цените на лакове, червила, сенки и тн, че кремовете не ме интересуват, особено ако са толкова скъпи, аз си купувам такива от класа на лореал и виши. Ако ще си купувам по-скъп крем, със сигурност бих заложила на друга наложила се и известна марка.  Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 1 825
Не се вглеждах особено в цените на козметиката, защото няма да ми е приоритет, но един руж е от порядъка на 65 лв., ако не се лъжа.

# 100
  • Мнения: X
Мерси, ясно, тогава ще пропусна тази козметика, определено бих предпочела шанел или диор, цените са същите.  Peace

# 101
  • Мнения: 812
а парфюми ,има ли ?

# 102
  • София
  • Мнения: 1 825
Не се поинтересувах дали са заредили с парфюми. По принцип Шисейдо има парфюми.

# 103
  • Мнения: 2 414
А имат ли продукти за коса? Twisted Evil

# 104
  • София
  • Мнения: 275
А имат ли продукти за коса? Twisted Evil
Да, имат. Можеш да ги разгледаш в Саса.

Общи условия

Активация на акаунт