Шизейдо в България къде?

  • 7 477
  • 151
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 375
ДАЛИ ИМА ВЕЧЕ В ЦУМ?

# 76
  • Мнения: 10
Днес минах през Цум и все още няма. Казаха "до два-три дена". Имали мнооого дълъг списък с телефони на интересуващи се и щели веднага да звъннат като ги заредят. Имало голям интерес.  И аз съм се записала в този списък за известяване миналата седмица, но си мислех, че едва ли ще се обадят.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 858
Днес минах през Цум и все още няма. Казаха "до два-три дена". Имали мнооого дълъг списък с телефони на интересуващи се и щели веднага да звъннат като ги заредят. Имало голям интерес.  И аз съм се записала в този списък за известяване миналата седмица, но си мислех, че едва ли ще се обадят.

 От 2 седмици сигурно само това повтарят " след ден, два, три ще отворим " ами нямали най- накрая да я заредят тази козметика, уфффф.  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 84
Във Варна къде се очаква да се продава?
И мен ме интересува!Моля някой ако знае да пише  bouquet

# 79
  • Мнения: 812
а дали ще пуснат и парфюмите си newsm78?

# 80
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, последно в петък ходих до ЦУМ - няма Шисейдо и тъй като вече незнам за кой път имам работа наблизо и все питам, вече ме запомниха. Казаха ми, че всъщност още не са пристигнали  Crossing Arms Щяли другата седмица да редят щанда... Дрън-дрън! Вече не им вярвам. Явно е, че имат проблем, но кой знае какъв е. Зарибиха ни с тази информация и сега гледай какво става... Аз също съм в списъка им с телефони, но пак проверявам като съм там.

Ще ви държа в течение, ако успея нещо да разбера от утре нататък.

Иначе за тази козметика научих в началото на миналата година от дерматоложката, която посещавам. Тя ми каза, че за нея друга козметика, едва ли не, не съществува.
Много скоро разбрах за Ягодка и Саса  newsm78 и едва преди 2 седмици си поръчах първите продукти от там.

Поздрави от мен!

# 81
  • Мнения: 5 500
Шисейдо е за суха кожа предимно. Аз си я поръчвам от Ягодката.

# 82
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз си поръчах ето този слънцезащитен крем http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=37144&goChar=S
като дойде ще дам отзиви.

Но просто вече или да кажат че имат проблем, или да не се лигавят с нас Whistling

# 83
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Шисейдо е за суха кожа предимно. Аз си я поръчвам от Ягодката.
Не съм съгласна с теб.
Има продукти "лайт", които са за по- мазна кожа.
Моята е смесена и си ползвам кремчета и т.н.

# 84
  • София
  • Мнения: 164
Абсолютно вярно, че имат и за мазна кожа!  Peace

Утре следобед ще ходя пак по работа близо до ЦУМ и ще проверя какво е положението.
После, естествено, ще докладвам тук какво съм установила.  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 161
Момичета, утре е официалното представяне на марката в магазин Леро на ул. "Леге" 3, преди малко минах оттам и ми казаха, че вчера са получили продуктите и все още ги подреждаха, та не успях да разгледам много подробно  Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 10 858
Най - после! Party

# 87
  • София
  • Мнения: 1 825
Страхотна новина!

# 88
  • София
  • Мнения: 7 858
Момичета, утре е официалното представяне на марката в магазин Леро на ул. "Леге" 3, преди малко минах оттам и ми казаха, че вчера са получили продуктите и все още ги подреждаха, та не успях да разгледам много подробно  Simple Smile

Ехаа, супер.  newsm44

# 89
  • Мнения: 375
къде е това леро на леге?

Общи условия

Активация на акаунт