Каква шевна машина и откъде

  • 551 529
  • 4 016
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 2
Какво ви е мнението за този модел?
https://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/ … p;detailScenario=
много ми хареса дизаина а и цената ме устроива /за капак немога да шия,и тепърва ще се пробвам/
Благодаря на всеки които си сподели мнението по въпроса!

Шевна машина BROTHER BM 2600
 
 Код: 83932236900 лв  
Купи онлайн с 5% отстъпка: 350.55 BGN
БРОЙ ОПЕРАЦИИ: 25
ФИКСИРАНИ БОДОВЕ
РЕГУЛИРАНЕ ГЪСТОТА НА БОДА

# 226
  • Мнения: 1 629
Аз си купих Сингер Смарт 2. Ходих и до фирмения им магазин и те ми казаха, че могат да ми покажат как да работя с нея, иначе да си я купя от друго място, защото имаше разлика в цените и то доста голяма. Вече ших възглавници, пуловери, вталявах дънки, правих подгъви, счупи 3 игли, но мисля ги посхванах нещата. Само ме дазни това краче, че не се вдига много на високо и бая се зоря докато вкарам дебел плат.

# 227
  • Мнения: 8
След дълго чудене и четене днес си купих от Кауфланд шевна машина Naumann. Изглежда доста добре- 23 операции, допълнителни приспособления, автоматично вдяване. Не ми хареса, че калерките са пластмасови, ама аз не видях другите машини да се продават с метални.

# 228
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Честито!
Можеш да си вземеш метални впоследствие, но за какво са ти? Simple Smile
Повечето вече са пластмасови и като навъртиш на тях 5 цвята се виждат Simple Smile

# 229
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аз си взех преди месец от един магазин на TCM - доволна съм за сега, особено за цената от 170 лв - аз шия само любителско, така че ме устройва, а не исках да инвестирам доста средства в нещо, което ще ползвам рядко

# 230
  • Мнения: 8
И аз искам да си похваля новата машина, изпробвах всички приспособления, справи се и с дънките. 

# 231
  • Мнения: 2
Какво ви е мнението за този модел?
https://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/ … p;detailScenario=
много ми хареса дизаина а и цената ме устроива /за капак немога да шия,и тепърва ще се пробвам/
Благодаря на всеки които си сподели мнението по въпроса!

Шевна машина BROTHER BM 2600
 
 Код: 83932236900 лв  
Купи онлайн с 5% отстъпка: 350.55 BGN
БРОЙ ОПЕРАЦИИ: 25
ФИКСИРАНИ БОДОВЕ
РЕГУЛИРАНЕ ГЪСТОТА НА БОДА


Моля някои да сподели мнение за този модел  ooooh!

# 232
  • Мнения: 8
Според мен е скъпа щом тепърва ще започваш, а аз вчера питах Денси за тази марка къде е произведена и отговриха Китай, с 2 год. гараниция. Ако си решила да даваш толкова пари по-добре виж тук:
http://www.axioma.3clab.com/index.html- има Janome на промоция на изгодна цена

# 233
  • Мнения: 2
JANOME   IT 1030 555 лв.
 
 Висок клас шевна машина с електронно управление и дисплей
Избор измежду 30 програми с безстепенно регулиране на ширината и гъстотата на бода
Регулиране на маскималната скорост на шиене
Стоп на иглата в горно/долно положение
Автоматичен стоп на машината в края на мотива при бродировъчните програми
Автоматична затяжка в началото и в края на шева
Автоматичен илик в една операция
Три вида илици, включително илик с око
7 мм ширина на зиг зага и украсителните бордюри
Възможност за свободна бродерия при изключено транспортиране на плата
5 години гаранция
 
spring flower много ти благодаря     bouquet
сега съм влюбена в тази JANOME   IT 1030 /дали става за подгъв на дънки обаче  newsm78/

# 234
  • Мнения: 8
Става, разбира се. Моята машина е по-нисък клас и се правя без проблем.

# 235
  • Мнения: 309
Дали си заслужава този оверлог за домашно ползване?
Никога не съм имала оверлог, но ми омръзна да се мъча да подръбвам с нормалната машина, или да си  давам парите по шивачки и да си взимам нещата чак утре или вдругиден, реших, че ще се справя и сама.
Само че ми се струва нещо евтиничък, може би защото не е професионален?
http://www.metro.bg/pages/1822.aspx?0&mm=10225&cd=2&kd=82&pg=1

на 20 стр. е

# 236
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Здравейте,аз си купих оверлог Лучник който беше на промоция,но немога да го настроя правилно.Шия сатен в момента много прескача бодове.От какво е.Моля ви помагайте!

Със същия оверлог се борих и аз. След 4 ремонта в сервиза ми издадоха протокол за бракуване и вчера ми върнаха парите в метро. Много сложно за настройка и бързо си я губи. При мен нешто затягаше и ремъка боксуваше. Няколко пъти сменяха ремък и шайба на моторчето.
 
...

# 237
  • Мнения: 2
Сега и аз да се похваля, купих си най-накрая машина BERNETTE  E 82e .Исках  JANOME   IT 1030 ,но отдавна не са я внасяли.Сега остава да се науча да шия  Joy ,дори и да не се науча важното беше да си купя,че ми беше мерак отдавна  Naughty.
Успех на всички   bouquet

# 238
  • Мнения: 0
Моля за мнение относно Elna2600 / 2800. Коя е за предпочитане? Знам само, че се произвеждат от Janome и минават за качествени машини.

# 239
  • Мнения: 0
Здравей, аз те съветвам да си вземеш Елна 2600 или 2800. Аз имам Тойота и се оказа голям боклук с пластмасови части. Моя приятелка си взе преди 2 месеца Елна 2800 :http://www.ivna-bg.com/?Шевни-машини-sewing-machines,15,3  , и сега като я сравнявам с моята се изяждам от яд  Close. Машината я чух - върви като по масълце и въобще не е шумна , а моята е трактор. Магазина от който си е взела са й обеснявали много подробно за всичко по машината - как се правят операциите, кое как си шие ... и т.н. Другото важно нещо е ,че имат и сериозен сервиз и в момента дават 7 години гаранция ,което само по себеси говори за високото качество на Елните

Общи условия

Активация на акаунт