МАРТенкски отбор от бебета сформираме, пет малки дами и един кавалер вече имаме

  • 10 194
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 575
stambolieva, твоята Лилиан май е кротичка засега, щом намираш време и за нас Simple Smile
tara31, спокойно бре! Ти пък на финала ли сега ще се шашкаш за глупости, то не остана време до срещата с бебчо, я по-позитивно Simple Smile
bori79, мери се с едни метални като пергели. Но това въобще не е определящо, може да е широк пък вътре да има стеснявания, които няма как да се видят (освен с ренген).
Моят таз е 18.5 - става за нормално раждане, обаче пък вътре имам някаква кост която пречи, но тя според д-ра щяла да се счупи сама Shocked в процеса на раждането и после да зарастне правилно...абе ще видим...
А колкото до изследванията - и на мен не ми ги дадоха, казаха че оставали при женската консултация, само нанесоха данните на обменната карта.

# 271
  • Мнения: 4 406
А колкото до изследванията - и на мен не ми ги дадоха, казаха че оставали при женската консултация, само нанесоха данните на обменната карта.
на мен пък ми дадоха само изследванията и направлението за хоспитализация- без картата  newsm78 newsm78

# 272
  • Мнения: 83
 newsm62,ама вярно няма едно с едно при тия лекари!Аз заминавам да опердаша една "желязна" супа!Моя мъж ми се смее,че все "щавляци "ям!

# 273
  • Мнения: 575
boomerang, е то май на направлението се вика обменна карта. Сега го погледнах - пише Направление на бременна до родилно заведение, на това ги пише изследванията. А другото е едно лилаво в два еккземпляра и на него пише Направление за хоспитализация.

# 274
  • Мнения: 42
Леле на мен не са ми правили такива прегледи за разкритие  Shocked трябва да питам доктора той май май ме претупва newsm78. А на мен ми казаха, че ми е малък таза и не ставам за нормално раждане но не помня колко.

# 275
  • София
  • Мнения: 211
Ммм да, и мен вчера като ме преглеждаха за разкритие щяха да ми изкочат очите  Shocked
Аз преди 1 час се прибрах- егати му и разходката направих и за капак асансьорите не работеха, та давай пеш до 9 етаж  #Crazy Та утре ако не дойда на срещата значи съм на друго място  tooth

# 276
  • Мнения: 42
е май само аз съм много зле и не знам къде е срещата ? hahaha

# 277
  • София
  • Мнения: 211
е май само аз съм много зле и не знам къде е срещата ? hahaha

Утре, 13.00ч.- Угото в Скай Сити  Peace

# 278
  • София
  • Мнения: 3 123
Лори,как ги качи бе жена -аз сигурно щях да родя още на 3-тия етаж.Мен ми е трудно да вървя по нанагорнище,пък камоли стълби.

 Ники,сложи си суров картоф или лед - дано те облекчи.
 Аз пък имам много силни болки от отоците,които са толкова големи ,че днес не можах да си обуя обувките,та с триста зора обух едни маратонки.
 За таза - мен изобщо не са ми го мерили.

# 279
  • Мнения: 1 369
Окартофила съм се, пък да видим... Стискайте ми палци поне да успея на лекар да ида...че със сигурност това ще ми е последната среща с д-рката по каса. Предполагам,че иначе ще ми предложат час за април #2gunfire, нищо,че са длъжни да ни гледат всяка седмица баш сега. Поне да си взема обменната карта...

# 280
  • Мнения: 14
За таза - мен изобщо не са ми го мерили.[/color]

И на мен не са ми го мерили newsm78

Аз пак да повторя, утре има пълнолуние, имам предчувствие, че ще имаме бебче номер 7 Laughing

# 281
  • София
  • Мнения: 3 123
ами няма лошо. Mr. GreenАз даже се чудя как така устискахме с толкова малко бебета в края на Февруари.То си е хубаво да си чакат термина де,но като гледам февруарките как я бяха подкарали,мислех,че по това време и ние ще сме се обебили яко.

# 282
  • Мнения: 219
Здравейте, момичета.
Вижте този линк, уникален е!
http://semeistvo.rozali.com/galeria1.php?catid=bremennost-desi&img=97
Аз не искам да раждам секцио, но се разтреперваш като видиш как вадят бебока!

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 50
Кикники, най-добрия компрес  за травми е с нарязан лук. Слагаш го в марля и на раненото място. Така до сутринта. Това го правят на спортистите. Не се тревожи не мирише, така че няма да те гонят от стаята. Peace
Нещо не ми разрешават да карам и не зная дали ще дойда на срещата... Cry

 

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 07:07 от galiushka

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 50
А виждали ли сте да продават бейбифон, но и с камера и екран? Видях такъв в Джъмбо / и то само за 145 лв/, но докато го разглеждах един мъж го връщаше, защото не предавал през тухлени стени. Губел и звук и картина. В Премама имаше, но за скромните 430лв. Shocked Crazy

Общи условия

Активация на акаунт