за БТК - много спешно

  • 1 375
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Няма ли мами от БТК да кажат по случая нещо? Cry Cry Cry

Интересува ме най-вече могат ли да закрият тел 2 дена след като съм го платила

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
      За интернет и кабелна е друго - там си сключваш договор на твое име, като след като се изнесеш някой ден, можеш просто да декларираш смяна на адреса и кабелджиите идват на новото място и пак ти прекарват кабели. Аз така направих. Simple Smile Но с БТК е друго - там постът е на името на собственика по нот. акт (бабката) и всички суми и такси по него си ги изискват от нея. Телефона няма как да си го вземеш с теб, той си остава в апартамента. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 890
Няма ли мами от БТК да кажат по случая нещо? Cry Cry Cry

Интересува ме най-вече могат ли да закрият тел 2 дена след като съм го платила

      Ако питаш мен, не разчитай на форума, ами върви още утре на Черни връх, където ти казах ( до бившето радио Веселина се  намира) с бележките за платените такси и говори с някой от мениджърите, като обясниш, че си платила преди спирането на телефона. Успех !

# 18
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Няма ли мами от БТК да кажат по случая нещо? Cry Cry Cry

Интересува ме най-вече могат ли да закрият тел 2 дена след като съм го платила

      Ако питаш мен, не разчитай на форума, ами върви още утре на Черни връх, където ти казах ( до бившето радио Веселина се  намира) с бележките за платените такси и говори с някой от мениджърите, като обясниш, че си платила преди спирането на телефона. Успех !

ще те послушам  Hug

стискайте палци Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
   bouquet

# 20
  • Мнения: 137
http://www.btc.bg/bg/residential_article.php?cat=13&id=10
 
     Не мога да повярвам, че откриват постове ей така, без елементарен документ за собственост. То така и аз мога да подам молба да дойдат да ти пуснат пост у вас.  Simple Smile

Искаха ми лична карта, но не и документ за собственост на апартамента. Нали ще ги върна, ако дойдат майсторите?  Laughing

# 21
  • Мнения: 207
Пазиш ли си бележките че си го платила? Отиди направо с тях и им ги покажи

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И аз бях забравила да го платя 3 мес, защото не ползвам. Обадиха се да питат дали ще го плащам, казах да, благодариха "за разбирането", аз отидох и платих, а след 2 дни го изключиха. Реших, че съм си спестила ходене и подаване на молба за изключване и съвсем го отсвирих, не се и обадих, обаче май са ми усетили намеренията да се отърва от тях и вчера са го включили отново Mr. Green

# 23
  • Мнения: 83
Аз пък не си плащах домашния телефон 6-7месеца с надежда да ми го изключат и да прекратя взаимоотношенията си с БТК, но уви. Накрая не издържах и отидох да си пусна молба, а те ми го оставиха още един месец, защото можело да размисля и да поискам да го ползвам. Не си промених намеренията и се отървах от тях.

# 24
  • Мнения: 274
Не се притеснявай, не си само ти патка   bouquet  Laughing И аз я свърших същата като теб  Laughing Само дето моята хазайка е млада и нямах проблем с нея.
Май имаш два варианта - намираш разбран, свестен служител в БТК и му обясняваш проблема, надявайки се на разбиране. При мен ми казаха, че ако не се разбера с хазяйката да отида и ще го оправят.
Втори вариант - казваш на бабата, убива те и го откривате пак  Laughing
Спокойно! Възможно е да не реагира толкова лошо както очакваш! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт