Крем за лице до 20 лв-какъв

  • 2 319
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Ето такъв имах аз и бях много доволна, но му изтече годността преди да успея да го оползотворя целия и сега ще трябва да си купя нов :
         

Това е дневния, има и нощен....

# 16
  • Мнения: 329
Момичета,бях до аптека.Нищо по различно не казват от това,което съм написала.Подходящ е за всекидневна употреба и не е задължително да е проблемна кожа.  bouquet
Все пак ,ако решите да взимате,питайте в аптеката.

# 17
Пробвай кремовете на Lirene. Струват 10 – 12 лв. Аз ползвам маските им за лице и съм много доволна. Дават ми и тестери на кремовете, които също ми допадат. Имат дневни, нощни, хидратиращи, подхранващи, противобръчкови и за по-млада кожа кремчета.  Както и за всеки тип кожа.

# 18
  • Мнения: 5 539
До 20 лв. - Лореал.
Аз лично съм много доволна от нощния Деконтракт Ри, за първи бръчки. Вече тртета опаковка ползвам, а по принцип не повтарям козметичен продукт.
Предполагам, че и дневният вариант ще е добър.

# 19
  • Мнения: 824
Eucerin lipo balance,подхранващ е.Мнооого съм доволна. Wink

# 20
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Искам да попитам аз съм на 23 от колко години да почна да използвам крем за бръчки? В момента нямам или поне да забавя процеса на тяхната поява

# 21
# 22
  • Мнения: 776
Искам да попитам аз съм на 23 от колко години да почна да използвам крем за бръчки? В момента нямам или поне да забавя процеса на тяхната поява

Рано е още, като станеш на 25, тогава Peace И то не крем против бръчки т.е. тези който се водят anti-wrinkle, а крем за превенция т.е. срещу първи признаци на стареене. За сега само хидратация!  bouquet

# 23
  • Мнения: 776
По темата, и аз съм за медицинската козметика, вярно няма да е 20 лв., а 25 или 30, да кажем, но си заслужава!  bouquet

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Искам да попитам аз съм на 23 от колко години да почна да използвам крем за бръчки? В момента нямам или поне да забавя процеса на тяхната поява
Не почвай от рано, кожата привиква и после когато наистина имаш нужда няма да ти действат кремовете против бръчки  Tired Купувай си хубави кремове за хидратация, с фактор (слънцето води до преждевременно стареене на кожата), може и с вит.C, той е силен антиоксидант и забавя стареенето, а не е от тежката артилерия все още.

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Avene , Loreal , Vichy , Arnaud .....
Всичките са добри .
Или най - добре отиди в някоя голяма аптека и  говори с консултант  Peace

И аз мисля така. Има избор. Доволна съм от Нивея и Лореал, от Виши също.

# 26
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Има хубави кремчета за 30лв. малко повече,но си заслужава.И винага купувайте от аптека Naughty
 

Общи условия

Активация на акаунт