Мнение за др.Стоименова?

  • 9 521
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
И аз съм била при нея. Но се отказах, но не защото не я харесвам - напротив, много мил човек, супер впечатление ми направи. Но заради натоварената й програма - когато имам нужда от нея, все я няма или има свободен час след 2-3 дни... Еми не мога да чакам толкова, когато детето е с висока Т и грипа го поваля за броени часове. И затова се отказах Sad

# 16
  • Мнения: 600
и на мен това ми е голямото притеснение, затова не ходя при нея, а бих искала. може ли и някой друг да сподели как е реагирала в остри състояния на дете? по телефон или приема спешно или казва да дойдеш след 3 дни?

# 17
  • Мнения: 4 414
ще споделя как процедира с нас.
при остри състояния, когато сметна, че е нужно звъня по телефона. според ситуацията, вариантите са няколко:
- консултация по телефона. казва ми кое лекарство да дам, ако се налага или пък да изчакам. при нужда, звъня отново за други носоки.
- ако тя прецени или аз настоявам, защото нещо ме притеснява, винаги е намирала време да види детето възможно най-скоро.това в никакъв случй не означава след 3 дни. винаги ни е приемала или в рамките на деня или на другия ден сутринта/ако и се обадя следобед/.
това е моят личен опит.  Peace

само искам да поясня, че в началото, когато бях много несигурна и леко ошашкана, ми беше трудно да преценявам кога има нужда да види детето и кога може да мине само с телефонен разговор. сега е доста по-различно. прибягваме до услугите и изключително рядко и когато наистина сме на зор и в повечето случаи въпросът се решава по телефона.

# 18
  • Мнения: 600
а откриваема ли е по телефон? питам, защото и двете хомеопатки, при които съм била, не вдигат, докато имат интервю(което може и да е редно), но пък това означава нон-стоп да звъня, за да ги хвана в промеждутък. може и да задавам тъпи въпроси, ама с това невдигане на тел и един семинар ми вкараха детето в болница и съм много чувствителна.  Confused

# 19
  • Мнения: 600
я да попитам и за прясно инфо за цени и адрес Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 414
а откриваема ли е по телефон? питам, защото и двете хомеопатки, при които съм била, не вдигат, докато имат интервю(което може и да е редно), но пък това означава нон-стоп да звъня, за да ги хвана в промеждутък. може и да задавам тъпи въпроси, ама с това невдигане на тел и един семинар ми вкараха детето в болница и съм много чувствителна.  Confused
когато има интервю не вдига, но когато приключи връща обаждането. освен това, можеш да звъннеш в Хирон, където преглежда и да помолиш да ти се обади, когато приключи с пациента. те и предават. не знам колко те урежда това положение - ти ще си прецениш...
работи в Хирон
най-добре питай направо в Хирон за цените, че не ми е много актуална информацията

# 21
  • Мнения: 600
съвсем ме устройва, ако се обади в рамките на няколко часа при тежък случай. благодаря много, дано не досадих  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 506
Мога да потвърдя казаното от Agneshka за телефонните обаждания - винаги е позвънявала обратно, освен когато е в чужбина (което се знае предварително).
Свободните часове са след 2-3 дни, но мен това ме устройва напълно - аз и без друго почти винаги изчаквам 4-5 дена от началото на някакво заболяване преди да търся лекари.
Когато състоянието е спешно, винаги си е вдигала телефона (дори на интервю), или съм била предупредена, ако не може да говори в някакъв интервал как да постъпя. Също така винаги е намирала начин да види детето в рамките на 24 часа, ако аз или тя сме сметнали за необходимо (в повечето случаи съм се доверявала на нейната преценка).
Аз лично и имам голямо доверие, дори честно казано, повече вярвам на нея, отколкото на възможностите на хомеопатията като цяло.
Но да... ако човек е свикнал да ходи/води детето често на прегледи, не знам дали тя е удачният вариант...

# 23
  • Мнения: 4 414
Касис, никак даже не си досадила. моят съвет е при който и хомеопат да отидеш, да говориш за всички тези неща предварително, за да сте наясно и ти и хомеопата как се процедира.
успех  bouquet

Аз лично и имам голямо доверие, дори честно казано, повече вярвам на нея, отколкото на възможностите на хомеопатията като цяло.
то и аз май така. доверявала съм и се за доста неща, несвързани с хомеопатията и никога не съм бъркала. всъщност, това, което най-много ми допада е, че има доста широк поглед върху нещата и извън хомеопатията.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 16:06 от agneshka

# 24
# 25
  • Мнения: 600
Касис, никак даже не си досадила. моят съвет е при който и хомеопат да отидеш, да говориш за всички тези неща предварително, за да сте наясно и ти и хомеопата как се процедира.
успех  bouquet

Аз лично и имам голямо доверие, дори честно казано, повече вярвам на нея, отколкото на възможностите на хомеопатията като цяло.
то и аз май така. доверявала съм и се за доста неща, несвързани с хомеопатията и никога не съм бъркала. всъщност, това, което най-много ми допада е, че има доста широк поглед върху нещата и извън хомеопатията.

ами уж с настоящата говорих предварително как ще 'работим' Rolling Eyes. за едно леко грипче на детето се справих сама, но когато не успях следващия път и я потърсих, беше събота сутрин, а тя ми каза, че по телефон не може да помогне, да се обадя в понеделник за час. ами, детето в понедлник или вече няма да има нужда от нея, или ще е много зле Shocked

аз по коледа направих синузит, обаждам се на 2 януари, предложи ми час за 9 януари Rolling Eyes бях с болки и не можех да дишам. имам допълнителни усложнения, защото съм с алергия. а и бях обяснила на прост и добър български, че предишната хомеопатка веднъж не беше на кеф в продължение на 5 дни, изключи си телефона, а детето влезе в болница и го натъпкаха с антибиотици. има явно едно такова мислене - аз да я зарибя, пък после ще видим. на практика тя ме вика профилактично на всеки 2 месеца, но при необходимост от моя страна не намира време да ме приеме. заради всичко това и разни добавки, на които е дистрибутор, и лекарства, които и сама успявам да си предпиша, ми намирисва на некласическа хомеопатия и меркантилност Rolling Eyes ще се пробвам последно със стоименова и ако не се получи, приключвам с хомеопатията Sick

# 26
  • Мнения: 17
Аз също мога да потвърдя казаното за телефонните обаждания и прегледите при др. Стоименова.винаги е намирала начин да ни обърне необходимото внимание-за мен е просто невероятен човек!
      Добавям и това,че дори и да отсътва,в "Хирон" винаги има дежурен лекар,който може да те прегледа по спешност без записан час.
      КАСИС,не се отказвай от хомеопатията,просто явно досега не си попаднала на подходящия лекар.

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 12:37 от martimen

# 27
  • Мнения: 1 529
А  колко струва  първоначалния преглед  при др.Стоименова?

# 28
  • Мнения: 17
Най-добре се обади в "Хирон" - там ще ти кажат най-точно.

# 29
  • Мнения: 280
А  колко струва  първоначалния преглед  при др.Стоименова?
Сега ще Ви дам актуално ифо...
Цената на първото интервю е 65лв.,всяко следващо посещение е по 50лв.,а спешно посещение е 30лв.

Общи условия

Активация на акаунт