Към морето варненкИ отправят взор, че с детето в къщи си е зор! - 36

  • 12 180
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 85


Честита дъщеричка на Yanina, да и е жива и здрава, адашка е на моята сестричка  Hug


Аз засега съм само със синче, но и щерка ми се иска.  Laughing  Сбъркала си ме май  Rolling Eyes

Това е засега от нас. Приятна вечер на всички  Flutter


Абе поздрава беше за Yvonne, ама кой да ти гледа, с мойта неспяща фога вече спя и пиша, сраммм  Embarassed!

Yanina, може пък да се окажа добър пророк, още повече щом нямаш нищо против  hahaha

Честит празник на babydoll, нека малката да е все така нежна, мила и послушна   bouquet!

# 76
  • Мнения: 317
Поздрави на всички рожденици! Да са ви живи и здрави и много да слушат мамите си!  newsm59
Днес и ние бяхме в морската и гледам една дружинка мами под паметника, ама пусто като не сме се виждали на живо и зяпам само бебетата да позная някое  Joy

# 77
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...Днес и ние бяхме в морската и гледам една дружинка мами под паметника, ама пусто като не сме се виждали на живо и зяпам само бебетата да позная някое  Joy

Там бяхме, на пейките до бараката на пазача, ляпетията първо спаха, после обрисаха околността, с Митака даже на мач играхме с една топка, аз я ритам той я гони

# 78
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
То да ви кажа имам чуството че ако се видим на живо едно 95 % ние миткаме в морската  ама като не се познавам е ,а де Rolling Eyes Rolling Eyes

я секи утре да си сложи по една табела -"Аз съм  от ФОРУМА" Mr. Green Joyче да не с еподминаваме.Аз утре съм на консулт ама мисля да забръсна към морската и аз.... Mr. Greenче нали ми е на един.... разтояние.То срамота ако не я посещавам
Ама то с моя ревящия   гледма много много да не се отдалечавам-че сме  спецяллни случай #Crazy #Crazy
Домошари си падаме нещо Sick

# 79
  • Мнения: 58
Здравейте, казвам се Таня, на 37 години съм, бременна за първи път. Терминът ми е на 24.07.08.Живея до Нептун. Чак сега видях, че има тема за Варненки и моля да ме включите и мен.
А, и бебето на снимката ми е племенник,не е мое

# 80
  • Мнения: 1 554
днес голяма тайфа от майки с коли4ки в морската Crazy и ние бях ме на паметника ,но горе на пейките Simple Smile

Танита добре дошла леко бременеене  bouquet сега от4ет Mr. Green кой лекар си избра в коя болница ще раждаш Simple Smile

# 81
  • Мнения: 29
Tanita 66, добре дошла, лека и безпроблемна бременност! Разказвай за лекаря и болницата. Аз родих преди 5 дена в Окръжна и съм много доволна. Персоналът се държа страшно мило. Това е мое мнение разбира се!  Simple Smile
Оф, момичета, защо не мога да кача снимки? Помогнете, как става?

# 82
  • Мнения: 50
sashy81 newsm51  Добре дошла!!! Да ти честитя лично новата придобивка  newsm62  Да ви е жив и здрав и много, много да ви радва. Много се радвам, че си родила толкова бързо и лесно, както и че персонала са били супер (  Wink като ми знаеш и мнението за тях). Скоро да се присъединиш и с количката  Hug

Добре дошла и на новата мама Таня  welcome

...Днес и ние бяхме в морската и гледам една дружинка мами под паметника, ама пусто като не сме се виждали на живо и зяпам само бебетата да позная някое  Joy

Там бяхме, на пейките до бараката на пазача, ляпетията първо спаха, после обрисаха околността, с Митака даже на мач играхме с една топка, аз я ритам той я гони

Ха ха и ние бяхме там с още една мама  newsm62 Загледах се в една тумба мами под паметника и й викам това сигурно са мамите от форума ама как да се развикам, пък и забравих номера на Кали вкъщи. Наистина сме се събрали ама без да знаем. Аз малко и умишлено не се обадих, да не заразим някой, че малката я хвана хремата макар, че тя си спи кротко в количката през цялото време ама все пак  Thinking А сега и температура почва да ми вдига, за пръв път ми се разболява и съм в нервна криза какво да я правя  #Crazy

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 21:13 от pets

# 83
  • Мнения: 2 922
baby doll кога мина една година а  #Crazy

Нали.. И аз не разбрах кога!

Саши, добре дошла отново!

Благодаря ви за поздравите!  Hug

tanita66, здравей!  wavey

# 84
  • Мнения: 107
Ние днес бяхме в мола (самички); може и утре да минем за кафенце. Ако има желаещи  Hug


Ако ходиш между 12-12,30 ми се обади тогава ми е почивката да седнем да побъбрим половин час и да видя Коко колко е пораснал. Grinning

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз вчера минах и те видях, но беше заета (нещо обсъждахте с един мъж) и затова не се обадих. И днес минах, но на оглед по магазините. Утре ако успеем да излезем около обяд непременно ще звънна Simple Smile

# 86
  • Мнения: 745
Саши ,добре дошла!!!Привет и на адаша!!!!Как мина раждането,предполагам леко!!!!Много се радвам  и ще чакаме снимки!!!  bouquet
Таничка,здравей!!!! Hug
Днеска бяхме на консултация и после само по гости.То това много ме измори,пък моето  спа само в чужди легла и колички!!! Mr. Green

# 87
  • Мнения: 143
Благодаря ви момичета за поздравите Hugпразника на детето мина чудесно въпреки че имаше температура и целия се е опъпчил чак в ушите си има милия Cryно все пак отпразнувахме порядъчно Peace

Добре дошли на новите мами Hugи ще чакаме  снимки от Саши  Wink

# 88
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Здравейте, момичета.
Искам да напомня, че още се събират средства за болното момиченце от Варна- Велина Докова . Остават само 5 дни, през които родителите да досъберат сумата. Необходими са още около 20 000 евро, което вече не е толкова много.
Който не знае за какво става въпрос, да погледне тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266789.0
и тук : www.velina.lifeme.net

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 15:19 от prysila

# 89
  • Мнения: 2 960
Здравейте момичета  smile3525 Тумби разни се разнищват тук ,кой къде бил седнал ,къде се разхождал.
  .ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ - smile3508 ЕЙ ГО НА
.Дайте да си направим една парола."ПАРОЛА РИБА МЕЧ"...Като не си сигурен ,че някоя мама е от форума или искаш да се увериш че дружинката насреща ти е форумска правиш така smile3533 и ако ти отвърнат по същия начин значи си познал човека.......ако те погледнат странно -значи си объркал...най много да те вземат за леко изкрейзила мама да те погледнат строго и да ти дадат пътя smile3513Ще бъде много весело....... rotfImbo Ама всъщност се шегувам.Просто трябва да си направим една ВСЕНАРОДНА варненска среща нейде ...времето вече се запролетява и възможностите ще са повечко.Няколко сгляди и вече няма да има разминавания по алейките в чуденка ТЯ ЛИ Е НЕ Е ЛИ ТЯ newsm10

Сега и аз да кажа welcomeна Таня-tanita66.. preggo  като гледам по термина  най вероятно ще си имаш едно прекрасно бебе с лъвски характер...  ylinfant-най вероятно лъвче-ако се роди на термина.-24-ти юли вече е в зодия лъв....и то какъв yes

Саши..добре дошла със малкото човече в къщи smile3541
Да ти е жив и здрав

Това е от мен ,сега отивам да kaffeetrmker_2

Общи условия

Активация на акаунт