НОЕМВРИЙЧЕТА 2005 - 11

  • 14 494
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 44 409
nikiki   bouquet  bouquet  bouquet честит рожден ден!!! Много здраве и поводи за радост и усмивки Simple Smile

kanesta - много, много, много силно се надявам всичко да приключи бързо и да няма повече осложнения...наистина да мине и замине, ще стискам палци Hug Hug Hug

# 241
  • Мнения: 9 914
канеста, май схващам за какво говориш, въпреки че не казваш нищо направо......надявам се, че имаш всичката необходима информация. Ще стискам палци тогава.

# 242
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Конизация ще ми правят,няма смисъл да го пазя в тайна,искаше ми се само с лазер да се лекувам,но има тежки поражения.

# 243
  • Мнения: 9 914
е, конизацията  е добре. видях ти последните мнения. Пак навреме е хванато. Ще се справите  Peace

# 244
  • Измир
  • Мнения: 662
Канеста, стИскам палцИ да мИне леко операцИята И всИчко да се наредИ  Praynig

НИкИкИ, честИт рожден ден!!!

ГИнче, добре дошла!

Майче, лек път И поздравИ за Букурещ  Simple Smile

ФранклИн И на СевИ е любИм, но само кнИжкИте четем, И то предИ заспИване. Тя сама ИзбИра коя точно да й чета.
Говора й е доста странен, защото от време на време вкарва думИ И от двата езИка. Но като цяло почтИ всИчко й се разбИра.
''Р'' не Изговаря, ''Л'' само в някоИ думИ.
Вреден навИк нИ е все още бИбата за заспИване, но напоследък я маха И казва ''Аз кака''(но не заспИва по 1 час без нея)

Знам кИлограмИте на СевИ _ 13, но см не съм сИгурна 94,95

# 245
  • Мнения: 506
                                                 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА МИЛИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!!!

еТО И ЕДНА ВИРТУАЛНА ПОЧЕРПКА!!
kanesta Стискам и аз палци да мине леко операцията, дано след трудния момент, дойдат много повече положителни емоции и да
ти се случват все хубави неща!!!  bouquet
...
На мен не ми беше много добре днес Rolling Eyes , освен рождения ми ден(и на сестра ми), баща ми беше на не знам коя си операция (ще си слага зъби и сега му цепят венеца, чупят коста, шият, то едни болтове, упойки.....както  и да е) и правихме раздяла с майка ми, че на 8-ми заминава да работи в Мадрид Sad.....и така почти не усетих деня, като такъв, може би заради напрежението ...

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 00:06 от nikiki

# 246
  • Мнения: 152
Никки, честит рожден ден. Пожелавам само хубави емоции вече.
Канеста, стискам палци всичко да мине добре и да се оправиш. Hug

# 247
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Канеста, от мен имаш пожелание всичко да мине по възможно най-добрият начин.
nikiki, аз малко съм поокъсняла, но все пак .... Честит Рожден Ден! Виртуалната почерпка ми повиши слюноотделянето  Simple SmileМежду другото, ти близначка ли си имаш?
Франклин и у нас е непознат, все още.

Съвсем между другото искам да ви споделя, че си отглеждам много упорито дете.... Всяка сутрин щом се събуди започва увещаване, че не иска на градина. Понякога си съблича дрехите и се мята пак да спи на леглото, понякога се чуди какво да поиска за ядене... после се успокоява и заминаваме към яслата. Там е спокоен до момента, в който отворим вратата на занималнята им. Тогава връща назад и започва да цвили... лелите трябва да го вземат и да го внесат в стаята. Казват, че бързо се успокоява, по цял ден е любимото им дете.... вечер цвили и не иска да си тръгва от там. При това го вземаме последен, не се сърди, че му прекъсвам играта с другите деца, защото те вече са си тръгнали.... По 10-15 мин. се увещаваме да излезе и да го облека. Лелите весело ни чакат за да може и те да си тръгнат. После още толкова докато успеем да излезем от сградата, после още докато излезем от двора....ужас, някакъв... На другата сутрин - пак същото.... Дори вчера първо успокои едно момченче да не плаче, че вече е голямо и няма нужда.... детето влезе спокойно в занималнята, а Ваньо пак  върна назад и се разцвили..... Признавам си, че вече хич не ми е жал, а ме хваща такъв яд, че ......  То бива, бива отстояване на позиция, ама това май ми е в повече.

# 248
  • Мнения: 911
Диди, може пък да има същия проблем като Малик, който просто мраzи да се променя моментната ситуациа. Демек иzлиzане/влиzане, обличане/събличАне и т.н.

# 249
  • Мнения: 1 465
Никики, честит рожден ден!!!  bouquet Тук има една много хубава актуална френска песен, ако тръгне при вас де http://videos.tf1.fr/video/musique/clips/clips_s/0,,3716729,00-e … clip-amitie-.html. Дано внесе в темичката малко хубаво настроение. Flutter
Канеста, стискам ти палци, всичко да мине наред! Кой знае колко ти е притеснено spoko

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Канеста, и аз съм с теб!Надявам се всичко да е наред Hug

Никики, ЧРД на патерици! Да си здрава и много обичана  bouquet

# 251
  • Мнения: 506
diddi - Да, имам разнояйчна близначка.За яслата Криста е също така объркана, със ставането нямаме проблем, тя ме буди Embarassed Laughing , но отидем ли там........всеки ден е различна реакцията й, понякога е супер спокойна и направо си влиза, без чао , без нищо, но понякога избухва в истерия, веднъж даже лелката пожела да я вземе на ръце и да я внесе, но това още повече я вбеси и много грубо я нарита в гърдите (умрях от срам Embarassed Embarassed Embarassed ).......А да не говорим за проблема с концентрацията, другите слушат (примерно) когато им разказват приказка, а тя се задържала най-много минута, след което се разхождала безцелно из стаята  Crazy , въпреки проблемите които им създава те много си я харесват и когато ги питам как е било отговора им винаги е "Голям купон!!" hahaha

Приятен уикенд на всички и весело изкарване утре!!!  bouquet

# 252
  • Ruse
  • Мнения: 390
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 09:04 от Reni4ka

# 253
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ваньо ви поздравява:

# 254
  • Мнения: 592

kanesta - и аз стискам палци и те подкрепям Hug

nikiki   - мисля, че никога не е късно да ти пожелаят хубави неща, затова макар и на петерици ЧРД - мнооого щастие, усмивки и любов!

Заговорихме за мерки и аз реших да си сверя часовника, та Ники е малка бомбичка (но това са последствията от гледането на баба и дядо) т.е 15 кг. и 94 см. Доволна съм, че поне 2,5 месаца се храни само с качествена храна (разбирайте минимум консерванти, бои и др.). Живот и здраве след една седмица, хранителният режим ще се промени:mrgreen:

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 10:14 от Sissa

Общи условия

Активация на акаунт