Хипп,Хумана или Нутрилон?

  • 2 089
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
И аз съм за Нутрилона!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз съм за Нутрилон.От 4-5 месеца само него яде Кристиян,никакъв проблем не сме имали.Въпрос на избор.

# 17
  • Мнения: 161
Нутрилон Peace

# 18
  • Мнения: 200
Ние сме на Хип с пробиотици и съм много доволна,приятен на вкус и засищащ,взимала съм и Нутрилон Комфорт ,който също не е лош (особенно при запек),но на вкус е много по различен от Хип и бебо не го хареса особенно

# 19
  • Мнения: 319
Мдам,пробвах ги всичките,само мога да кажа да бягате от Хуманата  #2gunfire Отвратително е на вкус,и беба получи такъв страхотен запек и то само от две хранения.Просто веднага след мялкото акаше,илипо-точно се мъчеше с такъв жален плач,дори въздух не можеше да си поеме от болка  Cry А аз стоя безпомощна и гледам как се мъчи детенцето ми,почервеняло от болка,след това два дена едвам се оправи  ooooh! Сега сме на розов Хип,много съм доволна,засищащ е,икономичен е,доста вкусен и както ртазбрах и полезен  Peace
Не съм съгласна Naughty Дъщеря ми яде Хумана и много й харесва. А това, че е гадна на вкус, защо не опиташ някое детско пюре да видим дали ще ти хареса, но пък те си ги хапват!
Въпрос на приемане е!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 262
Нутрилон  Peace

# 21
  • Мнения: 393
  Извинявам се,ама взех на бебка ЛАКТАНА БИО 1 да я пробвам,но не и харесва и сега се чудя дали някой няма нужда (1 кут,а вътре са 2 пакета)-казват че  е мн добро мляко-ако искате да го пробвате Peace

Общи условия

Активация на акаунт